Ψυχαγωγία

Το ζεϊμπέκικο της Χριστιάνας Αριστοτέλους- Μαζί της Χάρης και Ευαγγέλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Mε κέφια ξεκίνησε σήμερα η εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα"...

Με το που ξεκίνησε η εκπομπή, ο dj της εκπομπής Dj Alessio έριξε ένα πιο λαϊκό τραγούδι και η Χριστιάνα με το που άκουσε τις πενιές ξεκίνησε το ζεϊμπέκικο. Είναι από τις λίγες φορές που βλέπουμε την παρουσιάστρια να χορεύει τον συγκεκριμένο χορό και πραγματικά φαινόταν να το απολαμβάνει.

Η παρουσιάστρια προκάλεσε και τους Χάρη Παπαθεοχάρους και Τάσο Ευαγγέλου να σηκωθούν να χορέψουν και παρότι το σκέφτηκαν λιγάκι δεν δίστασαν και σηκώθηκαν να μας χαρίσουν κάποιες λαϊκές φιγούρες και να πετούν χαρτοπετσέτες.

Δείτε την διαφορετική έναρξη της εκπομπής αλλά και το ζεϊμπέκικο της Χριστιάνας, του Χάρη και του Τάσου.

Επόμενο άρθρο

Φιλανθρωπική βραδιά αφιερωμένη στον αιώνιο μελωδό Μίκη Θεοδωράκη

Μια καλλιτεχνικλη εκδήλωση από τα παιδιά του Ολύμπιον για όλα τα παιδιά με καρκίνο
12/01/2018 - 14:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Ενεπλάκη σε τροχαίο και γρονθοκόπησε τον οδηγό του άλλου οχήματος

Χειροπέδες σε 38χρονο και 30χρονη πέρασε η Αστυνομία

Πτώσεις δέντρων σε Λεμεσό και Πάφο λόγω κακοκαιρίας

Άμεση επέμβαση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Βροχές και χιόνια στο σημερινό "σκηνικό" του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα