Ελλάδα

Η οικογένεια Παντελίδη ζητεί να ανοίξει και πάλι ο φάκελος της υπόθεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ, ΜΙΝΑ ΑΡΝΑΟΥΤΗ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

Να ανοίξει και πάλι ο φάκελος του δυστυχήματος, ζητεί με προσφυγή της στον εισαγγελέα εφετών η οικογένεια του Παντελή Παντελίδη.

Το θέμα έχει τελειώσει για μένα, σχολιάζει η συνεπιβάτης του τραγουδιστή Μίνα Αρναούτη, επικαλούμενη την πρωτόδικη απόφαση.

" Με ρωτατε τι γινεται με την υποθεση Παντελιδη . Προσεφυγαν στον εισαγγελεα Εφετων που σημαινει οτι αμφισβητουν την εισαγγελικη αποφαση που εστειλε την υποθεση στο αρχειο.
Πλεον να σας πω την μαυρη αληθεια δεν μου καιγεται καρφακι εμενα.. δεν με αφορα, δεν με απασχολει και δεν με αγγιζει οποια ενεργεια κι αν γινει απο την πλευρα τους!
Οριστικα τελειωσε για μενα το θεμα, θα με αγγιζε μονο μια συγγνωμη! Τιποτα αλλο!
Σε αλλα νεα παγωσαν οι καταρρακτες του Νιαγαρα!"

mina

Υπενθυμίζεται ότι στο παρελθόν, σε αποκλειστική συνέντευξη της στην εκπομπή Αυτοψία, του Alpha Ελλάδος, η Μίνα Αρναούτη, είχε δηλώσει ότι θεωρεί το ατύχημα ένα συνηθισμένο δυστύχημα στο οποίο δίνεται έκταση.

Επόμενο άρθρο

Λάρισα: Σταθερή η κατάσταση της υγείας της 35χρονης ορειβάτισσας

Tραυματίστηκε στο Λούκι Στεφανιού στον Όλυμπο σε υψόμετρο 2.800 μέτρων
07/01/2018 - 18:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το χειρουργείο της Αρναούτη και οι αιχμές για Φρόσω -"Δε περάσαμε τα ίδια"(ΦΩΤΟ)

Αφορμή στάθηκε μια φωτογραφία στο Facebook και το σχόλιο ενός διαδικτυακού της φίλου
21/01/2018 - 14:10

"Πλέον να σας πω την μαύρη αλήθεια δεν μου καίγεται καρφάκι εμένα..δεν με αφορά"

Η αντίδραση της Μίνας Αρναούτη και το μήνυμα της προς την οικογένεια του Παντελίδη
07/01/2018 - 14:39

Παντρεύεται ο μεγάλος έρωτας του Παντελίδη-Ο σύντροφος και το μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Η πηγή έμπνευσης του Παντελή Παντελίδη αλλάζει σελίδα στη ζωή της με νέο έρωτα
06/01/2018 - 17:09

Παντελής Παντελίδης: Κυκλοφόρησε το νέο του τραγούδι και σπάει τα ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέσα σε λιγότερο από 24 ώρες ξεπέρασε τις 400.000 προβολές
02/12/2017 - 11:40

Mίνα Αρναούτη: "Βαρέθηκα να δίνω εξηγήσεις... Είμαι η Μίνα και ζω για μένα"

Η ανάρτηση της με το αναποδογυρισμένο αμάξι που προκάλεσε σάλο στα social media
28/11/2017 - 13:10

Η Μίνα Αρναούτη για ακόμη μια φορά στον πλαστικό χειρουργό (ΦΩΤΟ)

Προσπαθεί να 'σβήσει' τα τραύματα, που έχουν σημαδέψει τη ψυχή και το σώμα της
26/11/2017 - 11:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μετάνιωσε ο μάρτυρας κατηγορίας και αναστάληκε η ποινική δίωξη 39χρονου

Αντιμετώπιζε κατηγορίες για εμπρησμούς σε πρακτορεία στοιχημάτων

Στα ίχνη του "δράκου" που επιτίθεται σε ανυποψίαστες γυναίκες στον Στρόβολο

Αυτοψία του Alpha Κύπρου στα απόμερα μονοπάτια του Γραμμιικού Πάρκου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στην Πρεσβεία της Βραζιλίας κατέθεσε η σύζυγος του Λουίς Κάρλος

Τελευταίοι θα καταθέσουν οι εμπλεκόμενοι Αστυνομικοί
Ελλάδα

Γερμανικά ΜΜΕ: Σύντομα θα τεθεί θέμα της ελάφρυνσης του ελληνικού χρέους

"Για μεγάλο διάστημα η Ελλάδα θεωρούνταν το προβληματικό παιδί της ευρωζώνης"

Στο Νταβός ο Αλέξης Τσίπρας για την ελληνική οικονομία

Χρέος και «επόμενη μέρα» της οικονομίας, με Λαγκάρντ και Μοσκοβισί

Χασίς βάρους 39 κιλών εντοπίστηκαν στο αυτοκίνητο 56χρονου

Σε έρευνα που ακολούθησε στο σπίτι του βρέθηκαν μικροποσότητες ναρκωτικών
Διεθνή

Βόρεια Κορέα: Η 8η Φεβρουαρίου μέρα ίδρυσης των ενόπλων δυνάμεων

Ανακήρυξη το Πολιτικό Γραφείο της Κεντρικής Επιτροπής του Εργατικού Κόμματος

Σεισμός 6,4 βαθμών συγκλόνισε την Τζακάρτα

Χωρίς ωστόσο μέχρι στιγμής να έχει εκδοθεί προειδοποίηση για τσουνάμι

Λονδίνο: Συναγερμός από μεγάλη διαρροή αερίου κοντά σε ξενοδοχείο και κέντρο

Περίπου 1.450 άνθρωποι απομακρύνθηκαν με τη βοήθεια της πυροσβεστικής

tv news

Η Φαίη και ο Δαμιανός προσπαθούν να παγιδεύσουν το Βλάση μέσω δημοσιευμάτων...

Ο Λεωνίδας προσπαθεί να κρύψει το πάθος που ζει...Tρίτη: Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/01/2018 - 13:00ΕΛΕΝΗ