Υγεία

Ανοίγουμε χάρτη και βρίσκουμε τους πιο όμορφους άντρες στον κόσμο

1. Iταλία
Οι άντρες εκεί έχουν στιλ και ξεφεύγουν από τα καθιερωμένα look! Είναι γοητευτικοί, έχουν γωνίες στο πρόσωπο, είναι αψεγάδιαστοι και έχουν six-pack...όπως ο Mariano Di Vaio (σέξι μοντέλο και blogger )!

2. Αμερική
Ένας από τους πιο sexy άντρες του κόσμου βρίσκεται στην Αμερική και είναι ο George Clooney! Αναμφίβολα είναι ο άντρας που έχει γοητεύσει κάθε γυναίκα εκεί έξω όχι μόνο με την γοητεία του αλλά και με το απαράμιλλο στιλ του!

3. Ισπανία
Από που να αρχίσεις...από τους τραγουδιστές, τους μουσικούς, τους ηθοποιούς,τους ποδοσφαιριστές, τα μοντέλα; Από που και να το πιάσεις θα διαπιστώσεις πως οι Ισπανοί άντρες έχουν ξετρελάνει το γυναικείο πληθυσμό! Για παράδειγμα επιλέξαμε τον ποδοσφαιριστή Ζεράρ Πικέ!

4. Ινδία
Κοίτα έναν Ινδό στα μάτια και θα καταλάβεις γιατί μπορεί να είναι τόσο επιθυμητός είναι. Οι ταινίες Bollywood θα σε πείσουν οπωσδήποτε. 

5. Ελλάδα
Τα λόγια είναι περιττά όταν μιλάμε για τους άντρες στην Ελλάδα. Τα παραδείγματα πολλά όπως Ηλίας Αβαντήρας, Δημήτρης Λαγιόπουλος, Θοδωρής Θεοδωρόπουλος αλλά και Παρασκευάς Μπουμπούρακας. 

6. Αγγλία
To 2013 ανακηρύχθηκε ο πιο sexy άντρας του πλανήτη από το Cosmopolitan. Είναι το κεντρικό πρόσωπο του οίκου Dolce & Gabbana. Έχει σχεδιάσει την δική του προσωπική συλλογή μαγιό "Autograph" for M&S. Και είναι ο David Gandy!

7.Αυστραλία
Eκτός από τους hot σερφάδες που κυκλοφορούν ελεύθεροι στις παραλίες...υπάρχει και το πιο σοφιστικέ στιλ!

Επόμενο άρθρο

Η πρώτη φορά στο σεξ: 9 διάσημοι εξομολογούνται

Η κορυφαία απάντηση της Celine Dion!
11/01/2018 - 08:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παροξυσμός στους φίλους της ΑΕΚ: Έχουν μείνει ελάχιστα εισιτήρια για το Sold out

Μεγάλες στιγμές θα ζήσει το ΟΑΚΑ την ερχόμενη Τρίτη
19/10/2018 - 08:56

Α. Παντελή: «Αυτή η ομάδα έχει τις δυνατότητες, στο τέλος θα πανηγυρίσουμε»

Ο πρόεδρος της Ανόρθωση απευθύνθηκε στον κόσμο της ομάδας
17/10/2018 - 13:33

Ετοιμάζουν απόβαση στην Φρανκφούρτη οι «φυγάδες»

Το αίσιο τέλος της διαμάχη φέρνει μεγάλη εκδρομή
16/10/2018 - 10:15

Tο χάσμα μισθού ανδρών και γυναικών στον ιδιωτικό τομέα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τι καταγράφει έρευνα της εκπομπής Alpha Ενημέρωση
08/10/2018 - 14:56

Με αυτή τη γκολάρα πήρε προβάδισμα η ΑΕΛ Κ19 κόντρα στον ΠΑΟΚ Κ19 (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπό το βλέμμα δύο χιλιάδων και πέραν φιλάθλων της Λεμεσιανής ομάδας
04/10/2018 - 17:35

Η μεγάλη επιστροφή των φίλων της ΑΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαγική ατμόσφαιρα δημιόυργησαν οι φίλοι της ΑΕΛ κόντρα στον ΠΑΟΚ για το UEFA Youth League
04/10/2018 - 09:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Αγγίζει και την Κύπρο την Τετάρτη ο "Ορέστης"

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής

Λεμεσός: Ανήλικος επιτέθηκε και τραυμάτισε λοχία της αστυνομίας

Τρεις νεαροί οδηγήθηκαν στο αστυνομικό τμήμα μετά από συμπλοκή
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Λονδίνο και Παρίσι δεν ικανοποιούνται από τις εξηγήσεις για τον Θάνατο Κασόγκι

"Οι σαουδαραβικές αρχές έχουν αλλάξει τακτική, παραδέχθηκαν τα γεγονότα"

Πρόωρο κάθε σχόλιο για κυρώσεις στη Σοαυδ. Αραβίας, λέει ο Αμερικανός ΥΠΟΙΚ

Eπιβεβαίωσε πως δεν θα συμμετάσχει σε μια επενδυτική διάσκεψη στη Σαουδική Αραβία

Τουλάχιστον 17 άνθρωποι σκοτώθηκαν από εκτροχιασμό τρένου στην Ταϊβάν

Περισσότεροι από 30 άνθρωποι παραμένουν εγκλωβισμένοι στην αμαξοστοιχία

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 09:30DEAL