Υγεία

Ανοίγουμε χάρτη και βρίσκουμε τους πιο όμορφους άντρες στον κόσμο

1. Iταλία
Οι άντρες εκεί έχουν στιλ και ξεφεύγουν από τα καθιερωμένα look! Είναι γοητευτικοί, έχουν γωνίες στο πρόσωπο, είναι αψεγάδιαστοι και έχουν six-pack...όπως ο Mariano Di Vaio (σέξι μοντέλο και blogger )!

2. Αμερική
Ένας από τους πιο sexy άντρες του κόσμου βρίσκεται στην Αμερική και είναι ο George Clooney! Αναμφίβολα είναι ο άντρας που έχει γοητεύσει κάθε γυναίκα εκεί έξω όχι μόνο με την γοητεία του αλλά και με το απαράμιλλο στιλ του!

3. Ισπανία
Από που να αρχίσεις...από τους τραγουδιστές, τους μουσικούς, τους ηθοποιούς,τους ποδοσφαιριστές, τα μοντέλα; Από που και να το πιάσεις θα διαπιστώσεις πως οι Ισπανοί άντρες έχουν ξετρελάνει το γυναικείο πληθυσμό! Για παράδειγμα επιλέξαμε τον ποδοσφαιριστή Ζεράρ Πικέ!

4. Ινδία
Κοίτα έναν Ινδό στα μάτια και θα καταλάβεις γιατί μπορεί να είναι τόσο επιθυμητός είναι. Οι ταινίες Bollywood θα σε πείσουν οπωσδήποτε. 

5. Ελλάδα
Τα λόγια είναι περιττά όταν μιλάμε για τους άντρες στην Ελλάδα. Τα παραδείγματα πολλά όπως Ηλίας Αβαντήρας, Δημήτρης Λαγιόπουλος, Θοδωρής Θεοδωρόπουλος αλλά και Παρασκευάς Μπουμπούρακας. 

6. Αγγλία
To 2013 ανακηρύχθηκε ο πιο sexy άντρας του πλανήτη από το Cosmopolitan. Είναι το κεντρικό πρόσωπο του οίκου Dolce & Gabbana. Έχει σχεδιάσει την δική του προσωπική συλλογή μαγιό "Autograph" for M&S. Και είναι ο David Gandy!

7.Αυστραλία
Eκτός από τους hot σερφάδες που κυκλοφορούν ελεύθεροι στις παραλίες...υπάρχει και το πιο σοφιστικέ στιλ!

Επόμενο άρθρο

Η πρώτη φορά στο σεξ: 9 διάσημοι εξομολογούνται

Η κορυφαία απάντηση της Celine Dion!
11/01/2018 - 08:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μήπως ο έρωτας παχαίνει;

Τι λένε τα αποτελέσματα;
08/01/2018 - 09:33

Ταξίδι στο εξωτερικό: Μάθετε τους βασικούς κανόνες συμπεριφοράς στο τραπέζι

Πώς τρώμε στην Κίνα και πώς στην Ιταλία; Όλα όσα πρέπει να ξέρετε!
08/01/2018 - 08:45

550.593 ψηφοφόροι για τις Προεδρικές Εκλογές του 2018

Μάθετε σε ποιά ηλικιακή ομάδα ανήκουν οι περισσότεροι εκλογείς
04/01/2018 - 18:55

Αποθεώνει η Ανόρθωση: «Σας σχολίασαν αντίπαλοι και εκπρόσωποι άλλων ομάδων»

Ιδιαίτερη μνεία και ευχαριστίες στον κόσμο της Κυρίας, από τη διοίκηση της ομάδας
21/12/2017 - 17:19

Γνωρίζετε στα αλήθεια ποιος είναι ο Άγιος Βασίλης;

Οι ιστορίες που επικρατούν γύρω από το όνομά του
21/12/2017 - 09:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ιδιωτική κλινική θα υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση ο Ρίκκος Ερωτοκρίτου

Υπο φρούρηση θα νοσηλευτεί για τρείς ημέρες, εκτός των Κεντρικών Φυλακών

Μετάνιωσε ο μάρτυρας κατηγορίας και αναστάληκε η ποινική δίωξη 39χρονου

Αντιμετώπιζε κατηγορίες για εμπρησμούς σε πρακτορεία στοιχημάτων

Στα ίχνη του "δράκου" που επιτίθεται σε ανυποψίαστες γυναίκες στον Στρόβολο

Αυτοψία του Alpha Κύπρου στα απόμερα μονοπάτια του Γραμμιικού Πάρκου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)
Ελλάδα

Γερμανικά ΜΜΕ: Σύντομα θα τεθεί θέμα της ελάφρυνσης του ελληνικού χρέους

"Για μεγάλο διάστημα η Ελλάδα θεωρούνταν το προβληματικό παιδί της ευρωζώνης"

Στο Νταβός ο Αλέξης Τσίπρας για την ελληνική οικονομία

Χρέος και «επόμενη μέρα» της οικονομίας, με Λαγκάρντ και Μοσκοβισί

Χασίς βάρους 39 κιλών εντοπίστηκαν στο αυτοκίνητο 56χρονου

Σε έρευνα που ακολούθησε στο σπίτι του βρέθηκαν μικροποσότητες ναρκωτικών
Διεθνή

Βόρεια Κορέα: Η 8η Φεβρουαρίου μέρα ίδρυσης των ενόπλων δυνάμεων

Ανακήρυξη το Πολιτικό Γραφείο της Κεντρικής Επιτροπής του Εργατικού Κόμματος

Σεισμός 6,4 βαθμών συγκλόνισε την Τζακάρτα

Χωρίς ωστόσο μέχρι στιγμής να έχει εκδοθεί προειδοποίηση για τσουνάμι

Λονδίνο: Συναγερμός από μεγάλη διαρροή αερίου κοντά σε ξενοδοχείο και κέντρο

Περίπου 1.450 άνθρωποι απομακρύνθηκαν με τη βοήθεια της πυροσβεστικής

tv news

Η Φαίη και ο Δαμιανός προσπαθούν να παγιδεύσουν το Βλάση μέσω δημοσιευμάτων...

Ο Λεωνίδας προσπαθεί να κρύψει το πάθος που ζει...Tρίτη: Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/01/2018 - 13:00ΕΛΕΝΗ