Υγεία

Η Nicole Kidman αποκαλύπτει το μυστικό για την τέλεια σχέση!

Όχι ένα, ούτε δύο, αλλά δώδεκα ολόκληρα χρόνια γάμου κλείνει η διάσημη ηθοποιός Nicole Kidman με το σύζυγό της, Keith Urban. Και όπως όλα τα ζευγάρια έτσι και αυτοί έχουν τους δικούς του "κανόνες", τη δική τους συνταγή επιτυχίας της σχέσης τους. 

Η Nicole σε συνέντευξή της, στο περιοδικό Parade ανέφερε ότι έχουν ένα διαφορετικό τρόπο επικοινωνίας μεταξύ τους και μάλιστα αυτό είναι κάτι που το έχει ορίσει εκείνη. Συγκεκριμένα η 51χρονη star είπε χαρακτηριστικά "Μιλάμε με τις ώρες Facetime, αλλά ποτέ δε στέλνουμε γραπτά μηνύματα ο ένας στον άλλον. Δε χρησιμοποιούμε ποτέ αυτό τον τρόπο επικοινωνίας, καθώς με τη γραφή μπορεί να μη γίνεις αντιληπτός μερικές φορές."

Δηλαδή με άλλα λόγια η Nicole στον Keith και αντίθετα δεν έχει στείλει ποτέ ένα απλό μήνυμα να την ενημερώσει για κάτι... Η αλήθεια είναι ότι ακούγεται κάπως πρωτότυπο και περίεργο, αλλά οι ίδιο γνωρίζουν κάτι παραπάνω.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

Το πρώτο μήνυμα της Υβόννης μετά τον γάμο!(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της και το συγκινητικό μήνυμα στον σύζυγο της...
18/09/2018 - 10:46

Παντρεύτηκε η Νατάσσα Μποφίλιου!

Η αγαπημένη τραγουδίστρια παντρεύτηκε τον εκλεκτό της καρδιάς της...
16/09/2018 - 16:59

Όσα έγιναν στο γαμήλιο πάρτι του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ!(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ένα παραμυθένιο σκηνικό το γαμήλιο γλέντι κράτησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες...
16/09/2018 - 10:00

Παντρεύτηκαν ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα απο τον γάμο της χρονιάς...
15/09/2018 - 17:31

Γιαννιώτης: «Αν δεν ήμουν δυσλεκτικός, δεν θα είχα φτάσει εδώ που είμαι»

Η συγκλονιστική ανάρτηση του Έλληνα Ολυμπιονίκη
11/09/2018 - 12:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιστρέφει στη Κύπρο η εικόνα του Αγίου Γεωργίου του 19ου αιώνα

Είχε συληθεί από ιερό ναό στην κατεχόμενη Κερύνεια

Ενώπιον «δικαστηρίου» το πλήρωμα του Ε/κ αλιευτικού

Το καΐκι, βρίσκεται μέσα στο λιμάνι της Κερύνειας και φρουρείται από τις κατοχικές αρχές

Λεμεσός: Ζημιές μετά από έκρηξη σε σουβλατζίδικο

Αποκλείστηκε η σκηνή και εξετάζεται το ενδεχόμενο εμπρησμού
Ελλάδα

Συνελήφθη 58χρονος Ρομά μετά τον εντοπισμό 22χρονης σε άθλια κατάσταση

Τι ανέφερε στην κατάθεση της η νεαρή και τι ερευνά η Αστυνομία

Ανεμιστήρας οροφής αποκόπηκε και έπεσε πάνω σε παιδιά

Δύο μαθητές τραυματίστηκαν και μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο - Διαμαρτύρονται οι γονείς

Άρχισε η αποσυμφόρηση του κέντρου φιλοξενίας της Μόριας

Η διαδικασία αναμένεται να ολοκληρωθεί μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου
Διεθνή

Ανακαλύφθηκε ιστορική χαμένη επιστολή του Γαλιλαίου

Ρίχνει νέο φως στη μακρόχρονη διαμάχη του Ιταλού φυσικού με τις ρωμαιοκαθολικές αρχές

Ιράν: Αρκετοί νεκροί σε επίθεση ενόπλων σε στρατιωτική παρέλαση (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστοι άνοιξαν πυρ εναντίον του πλήθους που παρακολουθούσε

Αυστρία: Για πρώτη φορά γυναίκα στο τιμόνι των Αυστριακών Σοσιαλδημοκρατών

Ο Κρίστιαν Κερν ανακοίνωσε την προσεχή παραίτηση του και υποψηφιότητα για τις Ευρωεκλογές

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/09/2018 - 13:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ