Υγεία

Η πρώτη φορά στο σεξ: 9 διάσημοι εξομολογούνται

1. Lena Dunham
"Δεν του είπα ότι ήμουν παρθένα. Είπα απλώς ότι δεν είχα και τόση εμπειρία. Είχε κι εκείνος άγχος όπως εγώ και πόνεσε λίγο περισσότερο από όσο περίμενα. Ωστόσο ήταν όμορφα. Θυμάμαι να ανυπομονώ να το πω στη μαμά μου".
Η πρώτη της φορά ήταν στο πρώτο έτος του Πανεπιστημίου.

2. Johny Depp
"Δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα πιο πρωτόγνωρο από τότε που έκανα σεξ για πρώτη φορά στα 13 μου. 
(Είπε περιγράφοντας την πρώτη φορά που συνεργάστηκε με τον Tim Burton)
Η πρώτη του φορά ήταν στα 13 του.
3. Brooke Shields
Αν δεν είχα όλη αυτή την πίεση της δημοσιότητας που λειτούργησε λίγο περιεργα σε εμένα, θα το είχα κάνει και νωρίτερα".
Η πρωτη της φορά ήταν στα 22 της.

4. George Clooney
"O πρώτος μου οργασμός ήταν νωρίς. Πολύ νωρίς. Όταν σκαρφάλωνα με ένα σκοινί στα έξι ή στα εφτά μου".
Η πρώτη του φορά ήταν όμως στα 16 του. 

5. Katy Perry
"Θυμάμαι ότι ακούγαμε το Grace του Jeff Buckley".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 16 της.

6. Shia LaBeouf
"Έκανα τον έμπειρο. Θυμάμαι ότι της είχα βάλει ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση γιατί το είχα δει σε μια ταινία πορνό".
Η πρώτη του φορά ήταν στα 18 του.

7. Khloé Kardashian
"Ένιωσα τόσο αηδιασμένη με τον εαυτό μου. Δεν έκανα σεξ για τρία χρόνια από τότε, ούτε ξαναμίλησα σε εκείνον. Κι όλα αυτά πολύ απλά γιατί δεν ήμουν καθόλου έτοιμη. Έπρεπε να είχα ακούσει τους γονείς μου"
Η πρώτη της φορά ήταν στα 14 της.

8. Megan Fox
"Η πρώτη μου φορά ήταν υπέροχη. Ήταν με κάποιον που ζούσα μεγάλο έρωτα".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 17 της.

9. Celine Dion
"Μου είπε: "Αν θες θα είμαι ο πρώτος σου" και του απάντησα "Ο πρώτος. Και ο μόνος".
Μιλώντας για τον σύντροφο και μάνατζέρ της René Angélil, κατά 26 χρόνια μεγαλύτερό της.
Η πρώτη της φορά ήταν στα 20 της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τεστ: Μετρήστε την λίμπιντό σας

Βρίσκετε σε ικανοποιητικά επίπεδα ή όχι;
20/01/2018 - 12:00

Ο Ανδρέας Γεωργίου αποκάλυψε πού έκανε πρώτη φορά σεξ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η περιοχή και το...ιδιαίτερο μέρος που ήρθε πρώτη φορά σε ερωτική επαφή
19/01/2018 - 11:58

Εθισμός στο σεξ: Τι ισχύει και τι όχι;

Τι λένε οι ειδικοί;
18/01/2018 - 12:06

Τι φταίει για την πεσμένη ερωτική διάθεση;

Οι λόγοι που επηρεάζουν άντρες και γυναίκες
16/01/2018 - 10:54

H ημερομηνία του εγγυημένου οργασμού

Το μόνο που θέλετε είναι...σωστό προγραμματισμό
13/01/2018 - 12:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μετάνιωσε ο μάρτυρας κατηγορίας και αναστάληκε η ποινική δίωξη 39χρονου

Αντιμετώπιζε κατηγορίες για εμπρησμούς σε πρακτορεία στοιχημάτων

Στα ίχνη του "δράκου" που επιτίθεται σε ανυποψίαστες γυναίκες στον Στρόβολο

Αυτοψία του Alpha Κύπρου στα απόμερα μονοπάτια του Γραμμιικού Πάρκου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στην Πρεσβεία της Βραζιλίας κατέθεσε η σύζυγος του Λουίς Κάρλος

Τελευταίοι θα καταθέσουν οι εμπλεκόμενοι Αστυνομικοί
Ελλάδα

Γερμανικά ΜΜΕ: Σύντομα θα τεθεί θέμα της ελάφρυνσης του ελληνικού χρέους

"Για μεγάλο διάστημα η Ελλάδα θεωρούνταν το προβληματικό παιδί της ευρωζώνης"

Στο Νταβός ο Αλέξης Τσίπρας για την ελληνική οικονομία

Χρέος και «επόμενη μέρα» της οικονομίας, με Λαγκάρντ και Μοσκοβισί

Χασίς βάρους 39 κιλών εντοπίστηκαν στο αυτοκίνητο 56χρονου

Σε έρευνα που ακολούθησε στο σπίτι του βρέθηκαν μικροποσότητες ναρκωτικών
Διεθνή

Βόρεια Κορέα: Η 8η Φεβρουαρίου μέρα ίδρυσης των ενόπλων δυνάμεων

Ανακήρυξη το Πολιτικό Γραφείο της Κεντρικής Επιτροπής του Εργατικού Κόμματος

Σεισμός 6,4 βαθμών συγκλόνισε την Τζακάρτα

Χωρίς ωστόσο μέχρι στιγμής να έχει εκδοθεί προειδοποίηση για τσουνάμι

Λονδίνο: Συναγερμός από μεγάλη διαρροή αερίου κοντά σε ξενοδοχείο και κέντρο

Περίπου 1.450 άνθρωποι απομακρύνθηκαν με τη βοήθεια της πυροσβεστικής

tv news

Η Φαίη και ο Δαμιανός προσπαθούν να παγιδεύσουν το Βλάση μέσω δημοσιευμάτων...

Ο Λεωνίδας προσπαθεί να κρύψει το πάθος που ζει...Tρίτη: Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/01/2018 - 13:00ΕΛΕΝΗ