Υγεία

Η πρώτη φορά στο σεξ: 9 διάσημοι εξομολογούνται

1. Lena Dunham
"Δεν του είπα ότι ήμουν παρθένα. Είπα απλώς ότι δεν είχα και τόση εμπειρία. Είχε κι εκείνος άγχος όπως εγώ και πόνεσε λίγο περισσότερο από όσο περίμενα. Ωστόσο ήταν όμορφα. Θυμάμαι να ανυπομονώ να το πω στη μαμά μου".
Η πρώτη της φορά ήταν στο πρώτο έτος του Πανεπιστημίου.

2. Johny Depp
"Δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα πιο πρωτόγνωρο από τότε που έκανα σεξ για πρώτη φορά στα 13 μου. 
(Είπε περιγράφοντας την πρώτη φορά που συνεργάστηκε με τον Tim Burton)
Η πρώτη του φορά ήταν στα 13 του.
3. Brooke Shields
Αν δεν είχα όλη αυτή την πίεση της δημοσιότητας που λειτούργησε λίγο περιεργα σε εμένα, θα το είχα κάνει και νωρίτερα".
Η πρωτη της φορά ήταν στα 22 της.

4. George Clooney
"O πρώτος μου οργασμός ήταν νωρίς. Πολύ νωρίς. Όταν σκαρφάλωνα με ένα σκοινί στα έξι ή στα εφτά μου".
Η πρώτη του φορά ήταν όμως στα 16 του. 

5. Katy Perry
"Θυμάμαι ότι ακούγαμε το Grace του Jeff Buckley".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 16 της.

6. Shia LaBeouf
"Έκανα τον έμπειρο. Θυμάμαι ότι της είχα βάλει ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση γιατί το είχα δει σε μια ταινία πορνό".
Η πρώτη του φορά ήταν στα 18 του.

7. Khloé Kardashian
"Ένιωσα τόσο αηδιασμένη με τον εαυτό μου. Δεν έκανα σεξ για τρία χρόνια από τότε, ούτε ξαναμίλησα σε εκείνον. Κι όλα αυτά πολύ απλά γιατί δεν ήμουν καθόλου έτοιμη. Έπρεπε να είχα ακούσει τους γονείς μου"
Η πρώτη της φορά ήταν στα 14 της.

8. Megan Fox
"Η πρώτη μου φορά ήταν υπέροχη. Ήταν με κάποιον που ζούσα μεγάλο έρωτα".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 17 της.

9. Celine Dion
"Μου είπε: "Αν θες θα είμαι ο πρώτος σου" και του απάντησα "Ο πρώτος. Και ο μόνος".
Μιλώντας για τον σύντροφο και μάνατζέρ της René Angélil, κατά 26 χρόνια μεγαλύτερό της.
Η πρώτη της φορά ήταν στα 20 της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άντρες και σεξ: Τι τους αγχώνει;

Το μεγάλο ερώτημα που τους βασανίζει
24/04/2018 - 17:05

Για πάντα μαζί! Αυτό είναι το μυστικό!

Τι λέει η έρευνα για τους μακροχρόνιους γάμους
23/04/2018 - 12:33

Τι συμβαίνει όταν κάνετε σεξ κάθε μέρα;

Σημασία έχει με ποιον
20/04/2018 - 10:17

Απλά...δεν σε γουστάρει

Τα τρία σημάδια που το δείχνουν
19/04/2018 - 11:17

Πώς θα καταλάβεις την απιστία;

Τα σημάδια που σε βοηθάνε...
18/04/2018 - 09:47

Μήπως...μεγάλωσες;

Τα σημάδια που το δείχνουν
17/04/2018 - 10:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Alpha εντός της λίμνης του Πάρκου Αθαλάσσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποδημητικά πουλιά αναπαράγονται στον παράδεισο της Λευκωσίας

Φρένο στο νέο γήπεδο Λεμεσού από Κομισιόν λόγω κρατικής ενίσχυσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κυβέρνηση καθησυχάζει πως "το γήπεδο θα κατασκευαστεί"

Μαρίνα Λεμεσού: Εντυπωσιακή αντιτρομοκρατική άσκηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος του "Τρίτωνας 2018" να διαφανεί η ετοιμότητα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης

Στην έδρα του ΟΗΕ στη Βιέννη, η συνάντηση Κοτζιά-Ντιμιτρόφ-Νίμιτς

Κύριο θέμα μεταξύ των τριών ανδρών θα είναι το Σκοπιανό
Διεθνή

Η ΕΕ θα μπορούσε να έχει μια στενότερη σχέση με τη Βρετανία μετά το Brexit

Η ΕΕ ελπίζει ότι το Λονδίνο θα μπορούσε να αλλάξει τη στάση του

Δύο πύραυλοι Tomahawk εστάλησαν από την Συρία στην Μόσχα για μελέτη

«Ένας αριθμός πυραύλων δεν πέτυχε τους στόχους τους, εξαιτίας κάποιων τεχνικών λαθών»

Γερμανία: Ημέρα αλληλεγγύης εναντίον ενός νέου κύματος αντισημιτισμού

Έπειτα από επεισόδια που ενίσχυσαν τους φόβους για μια ανάδυση του

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ