Υγεία

Η πρώτη φορά στο σεξ: 9 διάσημοι εξομολογούνται

1. Lena Dunham
"Δεν του είπα ότι ήμουν παρθένα. Είπα απλώς ότι δεν είχα και τόση εμπειρία. Είχε κι εκείνος άγχος όπως εγώ και πόνεσε λίγο περισσότερο από όσο περίμενα. Ωστόσο ήταν όμορφα. Θυμάμαι να ανυπομονώ να το πω στη μαμά μου".
Η πρώτη της φορά ήταν στο πρώτο έτος του Πανεπιστημίου.

2. Johny Depp
"Δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα πιο πρωτόγνωρο από τότε που έκανα σεξ για πρώτη φορά στα 13 μου. 
(Είπε περιγράφοντας την πρώτη φορά που συνεργάστηκε με τον Tim Burton)
Η πρώτη του φορά ήταν στα 13 του.
3. Brooke Shields
Αν δεν είχα όλη αυτή την πίεση της δημοσιότητας που λειτούργησε λίγο περιεργα σε εμένα, θα το είχα κάνει και νωρίτερα".
Η πρωτη της φορά ήταν στα 22 της.

4. George Clooney
"O πρώτος μου οργασμός ήταν νωρίς. Πολύ νωρίς. Όταν σκαρφάλωνα με ένα σκοινί στα έξι ή στα εφτά μου".
Η πρώτη του φορά ήταν όμως στα 16 του. 

5. Katy Perry
"Θυμάμαι ότι ακούγαμε το Grace του Jeff Buckley".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 16 της.

6. Shia LaBeouf
"Έκανα τον έμπειρο. Θυμάμαι ότι της είχα βάλει ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση γιατί το είχα δει σε μια ταινία πορνό".
Η πρώτη του φορά ήταν στα 18 του.

7. Khloé Kardashian
"Ένιωσα τόσο αηδιασμένη με τον εαυτό μου. Δεν έκανα σεξ για τρία χρόνια από τότε, ούτε ξαναμίλησα σε εκείνον. Κι όλα αυτά πολύ απλά γιατί δεν ήμουν καθόλου έτοιμη. Έπρεπε να είχα ακούσει τους γονείς μου"
Η πρώτη της φορά ήταν στα 14 της.

8. Megan Fox
"Η πρώτη μου φορά ήταν υπέροχη. Ήταν με κάποιον που ζούσα μεγάλο έρωτα".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 17 της.

9. Celine Dion
"Μου είπε: "Αν θες θα είμαι ο πρώτος σου" και του απάντησα "Ο πρώτος. Και ο μόνος".
Μιλώντας για τον σύντροφο και μάνατζέρ της René Angélil, κατά 26 χρόνια μεγαλύτερό της.
Η πρώτη της φορά ήταν στα 20 της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Διάρκεια στο σεξ: Ποιος είναι ο μέσος όρος - Η επιστήμη απάντησε...

Η έρευνα και τα αποτελέσματα - Ο μέσος όρος , το κατώτατο και ανώτατο όριο
15/10/2018 - 11:11

Έρευνα: Αυτές είναι οι 5 αγαπημένες στάσεις των γυναικών στο...σεξ(ΦΩΤΟ)

Μάθε για να ξέρεις τι θέλουν περισσότερο στον ερωτικό τομέα
12/10/2018 - 12:16

Kόψε το κάπνισμα για...καλύτερο σεξ! 6 λόγοι που θα αλλάξουν την ερωτική σου ζωή

Όλα θα είναι καλύτερα στον ερωτικό σου τομέα χωρίς τη νικοτίνη
09/10/2018 - 12:59

Η έλλειψη σεξ... βλάπτει σοβαρά την υγεία - 4+1 επιπτώσεις που προκαλεί η αποχή!

Πόσες φορές πρέπει να έχουμε σεξουαλική επαφή σύμφωνα με τους επιστήμονες;
07/10/2018 - 18:41

No sex: Γιατί οι μισοί 40άρηδες Ιάπωνες είναι ακόμη παρθένοι;

Και όμως σύμφωνα με έρευνες είναι αλήθεια...
01/10/2018 - 14:27

Ερωτευμένος με τον Κιμ Γιονγκ Ουν δηλώνει ο Ντόναλντ Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος είχε αποκαλέσει τον Βορειοκορεάτη ηγέτη "μικρό πυραυλάνθρωπο"
30/09/2018 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκκληση ΚΕΒΕ για ομαλή εφαρμογή του ΓεΣΥ

"Θα πρέπει να προχωρήσουν κανονικά όλες οι διαδικασίες" τονίζει σε ανακοίνωση

Στο Κρατικό Χημείο η ποσότητα κάνναβης που εντοπίστηκε στο Παραλίμνι

Ζεύγος διαφήμιζε βιολογικά προϊόντα αλλά πωλούσε ... ναρκωτικά

Σοβαρές καταγγελίες για προϊόντα εκτός καταλόγου στα σχολικά κυλικεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι τιμές που προνοεί το Υπουργείο και τα πορίσματα των ερευνών του Συνδέσμου Καταναλωτών
Ελλάδα

Στον εισαγγελέα σήμερα 21 άτομα για την τραγωδία στο Μάτι

Μεταξύ τους η Δούρου και ο Ψινάκης για παροχή εξηγήσεων για τις πράξεις ή παραλείψεις τους

Βαρύς ο πέλεκυς για τον "δράκο με το φλάουτο"

Κρίθηκε ένοχος για ασέλγεια και αποπλάνηση ανηλίκων - Καταπέλτης από την εισαγγελέα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού
Διεθνή

Άγκυρα: "Μπούκαρε" με τρακτέρ στη πρεσβεία του Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παρά τις προειδοποιητικές βολές των Τούρκων φρουρών, ο 45χρονος συνέχιζε ακάθεκτος

15 από τα πιο σπουδαία γνωμικά του Όσκαρ Ουάιλντ

164 χρόνια από τη γέννηση του παγκοσμίου φήμης Ιρλανδού μυθιστοριογράφου

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/10/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ