Υγεία

Γυναίκες αυτοσαρκαστείτε! Θα σας ερωτευτούν τρελά!

Οι γυναίκες οι αστείες που πρώτα απ' όλα αστειεύονται και αυτοσαρκάζονται με τον εαυτό τους είναι οι γυναίκες που αρέσουν στους άντρες και ναι, είναι οι πιο ερωτεύσιμες! Δεν έχετε τίποτα να χάσετε λοιπόν παρά να κερδίσετε...έναν έρωτα! 
 

1. Έχουν αυτοπεποίθηση
Φαίνεται από το γεγονός ότι δεν κολλάνε να κοροϊδέψουν ακόμα και τις ίδιες.

2. Κάνουν πράγματα μόνες τους
Και δεν "κρέμονται" από το πρόγραμμα του ανθρώπου που έχουν δίπλα τους. 

3. Έχουν χιούμορ
Είναι δυνατόν να αυτοσαρκάζονται χωρίς να μπορούν να κάνουν εσένα να γελάσεις;

4. Είναι επαναστατικές
Λόγω της αυτοπεποίθησης και μόνο (δεν βλέπεις πόσες ανασφάλειες κυκλοφορούν εκεί έξω;)

5. Είναι έξυπνες
Ο Οscar Wilde έλεγε: "Ο σαρκασμός είναι η ταπεινότερη μορφή πνεύματος αλλά η υψηλότερη μορφή ευφυίας".

6. Είναι δημιουργικές
Όταν τα βρίσκεις με τις λέξεις, δεν γίνεται να μην τα βρίσκεις και με κάτι άλλο!

Επόμενο άρθρο

7 αλήθειες που δε θα σου πει ο γυμναστής σου ποτέ

Αν τα αγνοεί ο γυμναστής σου...σου τα λέμε εμείς
05/12/2017 - 10:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εντυπωσίασε τον ''βαλεντίνο'' σου με βάση το ζώδιο!

Κάνε το ταίρι σου να παραμιλάει
14/02/2018 - 09:43

Γιορτάστε τον Άγιο Βαλεντίνο χωρίς να ξοδευτείτε

Χαρείτε την αγάπη και τον έρωτα άκρως...οικονομικά
14/02/2018 - 08:26

Τι...συστατικά έχει το καλό σεξ;

Όλα αυτά που κάνουν καλύτερη την ερωτική επαφή
12/02/2018 - 10:26

8 σημάδια που σου φωνάζουν ''φύγε'' από μία σχέση

Μήπως δεν θα έπρεπε να τα αγνοήσεις;
08/02/2018 - 08:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πρώτη σύλληψη των αστυνομικών με τα ποδήλατα (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε 24χρονο που έκλεβε από καταστήματα στη Λεμεσό

"Χρυσή" διάρρηξη: Έκλεψαν μετρητά και χρυσαφικά αξίας 364.000 ευρώ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφυγαν με το χρηματοκιβώτιο από το ξενοδοχείο οι δράστες

Άνοδος θερμοκρασίας: Υποχωρούν τα ακραία καιρικά φαινόμενα (BINTEO)

Στους 17-18 βαθμούς θα ανέλθει η θερμοκρασία την Καθαρά Δευτέρα
Ελλάδα

O Fitch αναμένει από το Eurogroup να ελαφρύνει φέτος το χρέος της Ελλάδας

H βαθμολογία αυξήθηκε από "Β-" σε "Β", και οι προοπτικές είναι «θετικές»

Αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας και από τον οίκο Fitch

Από Β- σε Β με θετική προοπτική δίνει ο οίκος

Με 300 κιλά κοκαΐνη για φορτίο "πιάστηκε" ελληνόκτητο πλοίο στη Γένοβα

Η αξία των ναρκωτικών ξεπερνά τα 15 εκατομμύρια ευρώ σύμφωνα με τα Ιταλικά μέσα
Διεθνή

Βρετανία: Σεισμική δόνηση 4,4 βαθμών

Έγινε αισθητή στην Ουαλία και στη νότια Αγγλία

Μεξικό : Στους 13 οι νεκροί από τη συντριβή στρατιωτικού ελικοπτέρου

Μέχρι στιγμής έχουν αναφερθεί επίσης 15 τραυματίες

Τουρκία: Η Άγκυρα διαψεύδει ότι χρησιμοποίησε χημικά όπλα στο Αφρίν

"Δίνουμε τη μέγιστη προσοχή στους αμάχους στην Επιχείρηση Κλάδος Ελαίας"

tv news

Η Μαρίνα αποφασίζει να παντρέψει τον γιο της με κάποια γαλαζοαίματη...

Το μόνο πρόβλημα είναι πώς θα παρουσιάσει το σόι του Ηλία.Δευτέρα:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Διονύσης κάτι κρύβει... Μήπως είναι μπλεγμένος σε παράνομες δραστηριότητες;

Η οικογένεια Χαμπέα,πάλι φέρνει την καταστροφή..Το Σόι Σου:Σαββατοκύριακο με νέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/02/2018 - 01:00ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ