Υγεία

Γυναίκες αυτοσαρκαστείτε! Θα σας ερωτευτούν τρελά!

Οι γυναίκες οι αστείες που πρώτα απ' όλα αστειεύονται και αυτοσαρκάζονται με τον εαυτό τους είναι οι γυναίκες που αρέσουν στους άντρες και ναι, είναι οι πιο ερωτεύσιμες! Δεν έχετε τίποτα να χάσετε λοιπόν παρά να κερδίσετε...έναν έρωτα! 
 

1. Έχουν αυτοπεποίθηση
Φαίνεται από το γεγονός ότι δεν κολλάνε να κοροϊδέψουν ακόμα και τις ίδιες.

2. Κάνουν πράγματα μόνες τους
Και δεν "κρέμονται" από το πρόγραμμα του ανθρώπου που έχουν δίπλα τους. 

3. Έχουν χιούμορ
Είναι δυνατόν να αυτοσαρκάζονται χωρίς να μπορούν να κάνουν εσένα να γελάσεις;

4. Είναι επαναστατικές
Λόγω της αυτοπεποίθησης και μόνο (δεν βλέπεις πόσες ανασφάλειες κυκλοφορούν εκεί έξω;)

5. Είναι έξυπνες
Ο Οscar Wilde έλεγε: "Ο σαρκασμός είναι η ταπεινότερη μορφή πνεύματος αλλά η υψηλότερη μορφή ευφυίας".

6. Είναι δημιουργικές
Όταν τα βρίσκεις με τις λέξεις, δεν γίνεται να μην τα βρίσκεις και με κάτι άλλο!

Επόμενο άρθρο

7 αλήθειες που δε θα σου πει ο γυμναστής σου ποτέ

Αν τα αγνοεί ο γυμναστής σου...σου τα λέμε εμείς
05/12/2017 - 10:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σεξ: Τόσο επιθυμούν και τόσο παίρνουν άντρες και γυναίκες

Πόση ώρα έχουμε για...προκαταρκτικά;
10/12/2017 - 12:00

Επιτέθηκαν σε 64χρονη γυναίκα και της άρπαξαν την τσάντα

Η Αστυνομία αναζητεί οκτώ πρόσωπα, ως ύποπτα για την υπόθεση
06/12/2017 - 09:01

Ιαπωνία: Μένουν παρθένοι μέχρι και τα 35

Τι είναι αυτό που τους κρατάει μακριά από το σεξ;
05/12/2017 - 10:54

Τσακώνεσαι στη σχέση σου; Μην ανησυχείς...κάνει καλό!

Έχει και τα καλά του ο καυγάς
03/12/2017 - 00:00

Άντρες-γυναίκες: Αυτή είναι η ηλικία που ξαναγεννιούνται

Η στιγμή που παίρνουν τα πάνω τους τα δύο φύλα
27/11/2017 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραυματισμός ball boy, διακοπή και έκτροπα στο Τσίρειο (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

Σύλληψη, ολονύχτιες έρευνες και περιπολίες για τις εικόνες ντροπής για στη Λεμεσό

Ικανοποιημένο το Υπ.Υγείας με τη στρατηγική που ακολούθησε τα τελευταία 3 χρόνια

Στοιχεία για το πόσοι ασθενείς παραπέμφθηκαν στον ιδιωτικό τομέα και πόσοι στο εξωτερικό

Ο επιβάτης που συμπλήρωσε τα 10 εκατομμύρια επιβατικής κίνησης για το 2017

Αριθμός ρεκόρ όλων των εποχών - Τιμήθηκε από τη διαχειρίστρια εταιρεία των αεροδρομίων
Ελλάδα

Πλήρης ταύτιση ελληνικής-ευρωπαϊκής θέσης, στην ισραηλινο-παλαιστινιακή διένεξη

Δεν συμβάλει στην ειρήνη, η μετακίνηση της Πρεσβείας των ΗΠΑ στην Ιερουσαλήμ

Φοιτητής-ήρωας στην Πάτρα απέτρεψε ληστεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατάφερε να ακινητοποιήσει τον ληστή μόλις αντιλήφθηκε τι συμβαίνει

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατό να βάλουμε στην άκρη την ελληνική σημαία

Η επίσκεψη στη Θράκη και τα μηνύματα του Τούρκου Προέδρου
Διεθνή

Τα "βρίσκουν" Πούτιν-Ερντογάν για το ζήτημα της Ιερουσαλήμ

"Παρόμοιες οι θέσεις μας" διαμηνύει ο Τούρκος Πρόεδρος

Ομάδα φανατικών μουσουλμάνων εισέβαλαν στην Αγία Σοφία (BINTEO)

Τούρκοι εθνικιστές διαμαρτυρήθηκαν για την αναγνώριση της Ιερουσαλήμ ως πρωτεύουσας

tv news

Η Χριστίνα ψάχνει για δουλειά και αποφασίζει να γίνει μοντέλο,μόνο που δεν ξέρει

Τι είδους μοντέλο ψάχνει ο μελλοντικός της εργοδότης...Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Οι αναμνήσεις, οδηγούν τα βήματα της Αμαλίας.. στην αγκαλιά του Θεοχάρη...

Η Τατιάνα προσπαθεί να αποφύγει τον Τόνυ και νιώθει αμήχανη...Νέο επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 12/12/2017 - 06:15ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ