Αργεντινή - Κροατία 0-3

Πέμπτη, 21/6/2018 - 22:55

Η Κροατία επικράτησε της Αργεντινής με 3-0 με τα γκολ των Ρέμπιτς , Μόντριτς,  Ράκιτιτς και πήρε το εισιτήριο για την επόμενη φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Οι Αργεντινοί ήταν για ακόμα ένα παιχνίδι τραγικοί και το πλήρωσαν με τον χειρότερο τρόπο. Πλέον η «αλμπισελέστε» θέτει σοβαρή υποψηφιότητα για αποκλεισμό από την συνέχεια του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

language: "el", theme: "betradardark",});
21/06/2018
22:51
Τέλος στην αναμέτρηση 3-0 η Κροατία
21/06/2018
22:50
93' Αλλαγή για την Κροατία

Την θέση του Μάντζουκιτς πήρε ο Τσορλούκα

21/06/2018
22:49
91' 4 λεπτά οι καθηυστερήσεις στον αγώνα
21/06/2018
22:48
91' ΓΚΟΛ για την Κροατία!

Στην αντεπίθεση η Κροατία βγήκε τετ α τετ με τον Καμπαγιέρο με τον Ράκιτιτς να είναι μόνος με το τέρμα και να μην αστοχεί

21/06/2018
22:48
90' Σουτ από τον Μέτσα, σώζει ο Βίντα
21/06/2018
22:43
87' Φαουλ σε καλό σημείο για την Κροατία

Η μπάλα καταλήγει στο δοκάρι μετά την εκτέλεση του Ράκιτιτς

21/06/2018
22:40
83' Αλλαγή για την Κροατία

Την θέση του Πέρισιτς πήρε ο Κόβασιτς

21/06/2018
22:37
81' ΓΚΟΛ για την Κροατία!

Φοβερό σουτ έξω από την περιοχή από τον Λούκα Μόντριτς και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα του Καμπαγίερο ο οποίος ήταν ανίκανος να αντιδράσει

21/06/2018
22:35
78' Κόρνερ για την Αργεντινή

Κακή εκτέλεση του κόρνερ, καθαρίζει εύκολα η άμυνα της Κροατίας

21/06/2018
22:34
75' Σχόλιο

Παραμένει το 1-0 για την Κροατία με την Αργεντινή να αντιδρά κάπως μετα τις αλλαγές της

21/06/2018
22:28
71' Καλό σουτ από τον Ντιμπάλα, η μπάλα όμως περνάει πάνω από την εστία
21/06/2018
22:23
68' Αλλαγή για την Αργεντινή

Την θέση του Πέρεζ πήρε ο Πάολο Ντιμπάλα

21/06/2018
22:21
64' Στη συνέχεια της φάσης ο Πέρισιτς πρόλαβε τον Μέσι και παραχώρησε κόρνερ
21/06/2018
22:20
64' Μεγάλη ευκαιρία για την Αργεντινή με τον Μέτσα, σώσει ο Σούμπασιτς
21/06/2018
22:18
60' Σχόλιο

Προσπαθεί να βρει τα πατήματα της η Αργεντινή μετά το 1-0 της Κροατίας.

21/06/2018
22:14
57' Αλλαγή για την Κροατία

Την θέση του Ρέμπιτς πήρε ο Κράμαριτς

21/06/2018
22:13
56' Αλλαγή για την Αργεντινή

Την θέση του Σάλβιο πήρε ο Παβόν

21/06/2018
22:12
55' Αλλαγή για την Αργεντινή

Την θέση του Αγουέρο πήρε ο Ιγκουαϊν

21/06/2018
22:09
54΄ΓΚΟΛ για την Κροατία!

Τραγικό λαθος από τον Καμπαγιέρο που έδωσε «ασίστ» στον Ρέμπιτς ο οποίος με πολύ ωραίο σουτ εβαλε μπροστά την Κροατία

21/06/2018
22:08
51' Συνέχεια στα πολλά λάθη και στο σκληρό παιχνίδι από τις δύο ομάδες
21/06/2018
22:02
46' Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου