Αθλητικά

Εγρήγορση, δοκιμές και ... πεντάρα η ΑΕΛ !

ΑΕΛ -ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

Εγρήγορση, δοκιμές και ... πεντάρα ! Ο Ντούσαν Κέρκεζ κράτησε με... ζεστές μηχανές βασικούς , είδε νεαρούς ποδοσφαιριστές και η ΑΕΛ φιλοδώρησε με 5 γκολ την Καρμιώτισσα σε φιλικό αγώνα στα Πολεμίδια.

Ο Ντόσα Τζούνιορ ... θυμήθηκε την τέχνη του γκολ και άνοιξε το σκορ στο 40'.Στο 73’ ο Καψός, που είναι 17 ετών και παίζει στην δεύτερη ομάδα των Λεμεσιανών έκανε το 2-0, στο 75’ ο Χουράδο έβαλε το τρίτο τέρμα και ο Ισπανός που παραμένει ''καυτός''... επανήλθε στο 83’ για να γράψει το 4-0. Το σκορ έκλεισε με αυτογκόλ στο 85'.

Η ενδεκάδα που παρέταξε ο Ντούσαν Κέρκεζ :

Κεραυνός, Τζούνιορ, Τεισέιρα, Παντελή, Αβραάμ, Ανδρέου, Φιντέλις, Σίλβα, Κυριάκου, Ρομάν, Μακρής.

 

Επόμενο άρθρο

Βόμβα: Έρευνες για χειραγώγηση του αγώνα Π.Σ.Ζ - Ερυθρός Άστέρας !

Τραντάζεται συθέμελα το οικοδόμημα του Champions League !
12/10/2018 - 18:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με «φάρο» την εκπληκτική παράδοση και τον «καινούριο» αέρα

Η προϊστορία και το νέο ξεκίνημα με τον Πάολο Τραμετζάνι στον πάγκο της ομάδας
19/10/2018 - 10:05

Ο μεγάλος στόχος του Τραμετζάνι και το κεφάλαιο Γκέντζογλου

Ο ΑΠΟΕΛ γυρίζει στον αγώνα με την ΑΕΛ σελίδα και θέλει να μπει με το δεξί
18/10/2018 - 09:39

Στο 93' η Βραζιλία πήρε το φιλικό Clasico με την Αργεντινή (ΒΙΝΤΕΟ)

Πήραν την νίκη οι Βραζιλιάνοι απέναντι στους μεγάλους αντιπάλους τους
16/10/2018 - 23:20

Σήμερα ουσιαστικά ανοίγει ο φάκελος ΑΕΛ για τον Πάολο Τραμετζάνι

Ο Ιταλός περιμένει τους διεθνείς και τα νεότερα για τους τραυματίες
16/10/2018 - 09:28

Τα γκολ της Ομόνοιας κόντρα στην Ερμή (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανατροπή της ομάδας του Ολίβα στην φιλική αναμέτρηση κόντρα στον Ερμή
15/10/2018 - 17:45

Οι σκέψεις του Κέρκεζ για το ντέρμπι με τον ΑΠΟΕΛ

Ο Βόσνιος θα δώσει μεγάλη έμφαση στο νευραλγικό χώρο της μεσαίας γραμμής
15/10/2018 - 10:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο τραυματισμοί σε τροχαίο στον παλιό δρόμο Πάφου – Λεμεσού

81χρονη διαπιστώθηκε ότι υπέστη κάταγμα πλευρών

Μόνιμη βάση η Λευκωσία διαστημικών επιστημόνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος μπαίνει δυναμικά στον χάρτη του διαστήματος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα: Πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποπνικτικό παραμένει το σκηνικό μέχρι και το Σαββατοκυρίακο
Ελλάδα

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας

Ζάεφ: Με τον Τσίπρα παραμένουμε προσηλωμένοι στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Είμαι ευτυχής για την απόλυτη προσήλωση της Ελλάδας" είπε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

ΠΓΔΜ: Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ για την αναθεώρηση του Συντάγματος

Το κοινοβούλιο ενέκρινε την έναρξη των διαδικασιών

Βρετανία: 20 άνδρες καταδικάστηκαν για αποπλάνηση και βιασμό νεαρών κοριτσιών

Κρίθηκαν ένοχοι για πάνω από 120 αδικήματα - Ποινές κάθειρξης από 5 μέχρι 18 έτη

Ερντογάν, Πούτιν, Μέρκελ και Μακρόν θα συζητήσουν για τη Συρία

Ορίστηκε η συνάντηση τους στις 27 Οκτωβρίου στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 06:15DEAL