Αθλητικά

Εκφράσεις πεζοδρομίου on camera: «Άμα έρθεις κάτω σ΄έχω... »(ΒΙΝΤΕΟ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Δείτε το βίντεο με τη στιγμή που ο Νίκος Παπαδόπουλος ανταλλάσσει... χυδαίες εκφράσεις με οπαδούς του Παναθηναϊκού στη Λεωφόρο και τους ανθρώπους του «τριφυλλιού» να επεμβαίνουν.

Μετά το τέλος του Παναθηναϊκός-Λαμία στη Λεωφόρο ο Νίκος Παπαδόπουλος ετοιμαζόταν να κάνει δηλώσεις, ωστόσο άνοιξε διάλογο με οπαδούς στην εξέδρα.

Όπως θα δείτε και στο βίντεο οπαδοί και Παπαδόπουλος αντάλλαξαν... μπινελίκια, με τις βρισιές του τερματοφύλακα της Λαμίας να περνάνε μέσα από τα μικρόφωνα.

«Σου γ... ότι έχει και δεν έχεις, αν έρθεις κάτω θα σε στείλω στο νοσοκομείο», έλεγε ο Παπαδόπουλος.

Άμεσα υπήρξε παρέμβαση από τους ανθρώπους του Παναθηναϊκού, ενώ φαίνεται ο υπεύθυνος διεξαγωγής αγώνων της «πράσινης» ΠΑΕ, Σπύρος Βλάχος, να πηγαίνει προς το μέρος του Παπαδόπουλου και να του λέει: «θα ανοίξεις διάλογο;».

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Ο Μέσι αγόρασε το Ελληνικό νησί... Σοφία

Ο Λιονέλ Μέσι είναι ιδιοκτήτης του ελληνικού νησιού Σοφία-Διαβάστε τις λεπτομέρειες
11/01/2018 - 08:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μερκής, Νικ και Νεκτάριος απάντησαν ποιος θα πάρει το Μουντιάλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μαλλί του Νεϊμάρ, οι Ιάπωνες και το... μόνον ΑΠΟΕΛ
09/07/2018 - 15:31

Ντε Βινσέντι: «Είμαι 100% έτοιμος για αυτή την στιγμή» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις πρώτες του δηλώσεις με τα χρώματα του ΑΠΟΕΛ έκανε στην κάμερα της ομάδας ο Αργεντίνος
28/06/2018 - 09:51

Το μήλο κάτω από την μηλιά: Τρομερή γκολάρα από τον γιο του Ρονάλντο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γιος του Κριστιάνο Ρονάλντο ακολουθεί πιστά τα βήματα του πατέρα του
08/06/2018 - 12:37

70 χρόνια ένδοξης ιστορίας για την Ομόνοια Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρίσκεται σε μια από τις πιο δύσκολες της περιόδους, όμως αυτό δεν αναιρεί την πορεία της
04/06/2018 - 09:29

Τρελό: Καλαθοσφαιριστής του NBA παρομοίασε τον Λεμπρόν με τον Θ. Βέγγο (ΒΙΝΤΕΟ)

Έγινε και αυτό, ο Θανάσης Βέγγος στον... μαγικό κόσμο του NBA
01/06/2018 - 08:46

Οι τελικοί που "έσπασαν" καρδίες με πρωταγωνίστριες Ρεάλ και Λίβερπουλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιος μπορεί να ξεχάσει την κεφαλιά του Ράμος ή την επική ανατροπή της Λίβερπουλ
26/05/2018 - 11:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι μαρίνες στο μικροσκόπιο της ΥΚΑΝ για εμπορία ναρκωτικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία και προβληματισμός επικρατεί στις αρχές το θέμα των νοθευμένων ναρκωτικών ουσιών

ΠτΔ: Να επικρατήσουν συνθήκες ομαλότητας για το συμφέρον της παιδείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Να χαμηλώσουν οι τόνοι ζητά ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας

Ξέφρενοι πανηγυρισμοί στη Λευκωσία για τη νίκη της Γαλλίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεκάδες υποστηρικτές της γαλλικής ομάδας συγκεντρώθηκαν στο Γαλλο - Κυπριακό σχολείο
Ελλάδα

Σύλληψη Τούρκων δημοσιογράφων στην Αλεξανδρούπολη

Έκαναν δοκιμαστική μετάδοση για τη συμπλήρωση δύο ετών από το αποτυχημένο πραξικόπημα

Θεσσαλονίκη: Δυο συλλήψεις για παράνομη μεταφορά 23 αλλοδαπών

Οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν στον αρμόδιο εισαγγελέα

Κατερίνη: Κατασχέθηκαν 33.000 είδη παρεμπορίου και συνελήφθησαν 10 άτομα

Οι συλληφθέντες, σύμφωνα με τις αστυνομικές Αρχές, είναι αλλοδαποί
Διεθνή

Εκδηλώσεις διαμαρτυρίας για τη Σύνοδο Κορυφής Τραμπ - Πούτιν

Διαδηλωτές συγκεντρώθηκαν στην Πλατεία της Γερουσίας στο Ελσίνκι

Τουσκ: "Fake news εάν πει κανείς ότι ΕΕ - ΗΠΑ είναι εχθροί"

Η απάντηση στον Τραμπ που νωρίτερα αποκάλεσε την ΕΕ "εχθρό σε εμπορικά θέματα"

Βρετανία: Παραιτήθηκε Υφυπουργός λόγω χιλιάδων ... ερωτικών μηνυμάτων

Σε διάστημα τριών εβδομάδων έστειλε χιλιάδες μηνύματα σε δυο γυναίκες

tv news

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης συνειδητοποιεί ότι δεν έχουν κοινά ενδιαφέροντα με τη Χριστίνα...

Έτσι αυτή προσπαθεί να...δημιουργήσει! "Μην αρχίζεις τη μουρμούρα: Δευτέρα, Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 16/07/2018 - 03:00ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ