Αθλητικά

Εκφράσεις πεζοδρομίου on camera: «Άμα έρθεις κάτω σ΄έχω... »(ΒΙΝΤΕΟ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Δείτε το βίντεο με τη στιγμή που ο Νίκος Παπαδόπουλος ανταλλάσσει... χυδαίες εκφράσεις με οπαδούς του Παναθηναϊκού στη Λεωφόρο και τους ανθρώπους του «τριφυλλιού» να επεμβαίνουν.

Μετά το τέλος του Παναθηναϊκός-Λαμία στη Λεωφόρο ο Νίκος Παπαδόπουλος ετοιμαζόταν να κάνει δηλώσεις, ωστόσο άνοιξε διάλογο με οπαδούς στην εξέδρα.

Όπως θα δείτε και στο βίντεο οπαδοί και Παπαδόπουλος αντάλλαξαν... μπινελίκια, με τις βρισιές του τερματοφύλακα της Λαμίας να περνάνε μέσα από τα μικρόφωνα.

«Σου γ... ότι έχει και δεν έχεις, αν έρθεις κάτω θα σε στείλω στο νοσοκομείο», έλεγε ο Παπαδόπουλος.

Άμεσα υπήρξε παρέμβαση από τους ανθρώπους του Παναθηναϊκού, ενώ φαίνεται ο υπεύθυνος διεξαγωγής αγώνων της «πράσινης» ΠΑΕ, Σπύρος Βλάχος, να πηγαίνει προς το μέρος του Παπαδόπουλου και να του λέει: «θα ανοίξεις διάλογο;».

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Ο Μέσι αγόρασε το Ελληνικό νησί... Σοφία

Ο Λιονέλ Μέσι είναι ιδιοκτήτης του ελληνικού νησιού Σοφία-Διαβάστε τις λεπτομέρειες
11/01/2018 - 08:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το βίντεο του Ροναλντίνιο που «έριξε το ίντερνετ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο «μάγος» Ροναλντίνιο κρέμασε και τυπικά τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια
18/01/2018 - 11:33

Ο ISIS απειλεί να αιματοκυλίσει τη Δύση, ανήμερα Πρωτοχρονιάς (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Εκκλησίες, πλατείες, αμαξοστοιχίες και νυχτερινά κέντρα στη "μαύρη λίστα" των μαχητών
27/12/2017 - 16:29

Ανανέωσε ακόμη ένα η ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ντάνιελ Μοϊσόφ συνεχίζει στην ΑΕΚ μέχρι το 2020
21/12/2017 - 11:47

Τρελός πανηγυρισμός για γκολ... που δεν μπήκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίθανο αυτό που συνέβη σε αγώνα τοπικού πρωταθλήματος στην Ελλάδα
18/12/2017 - 10:34

Τα σημαντικότερα σημεία της συνέντευξης του Κωνσταντίνου Χαραλαμπίδη (BINTEO)

Δείτε οπτικοακουστικό απόσπασμα της συνέντευξης του παλαίμαχου "άσου" στον Σουπερ Σπορτ FM
16/12/2017 - 09:05

O Ροναλντίνιο "κρέμασε" τον τερματοφύλακα και του υποκλήθηκαν όλοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ροναλντίνιο συνεχίζει να μαγεύει ακόμη και στα... γεράματα, σκοράροντας με φοβερή λόμπα
11/12/2017 - 16:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επεισόδια έξω από τα γραφεία της "Αφρίκα" στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το επίμαχο πρωτοσέλιδο που προκάλεσε την οργή του Ερντογάν και κύμα διαμαρτυρίας

Χειροπέδες σε 35χρονο για...δεκαπενθήμερο αδικημάτων

Εξασφαλίσθηκε μαρτυρία για τα αδικήματα που φέρεται να διέπραξε το 2017

Χειροπέδες σε 29χρονο για υπόθεση κλοπή που διαπράχθηκε τον Μάιο

Φέρεται να απέσπασε χρηματικό ποσό από κατάστημα στην Πάφο
Ελλάδα

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

"H Mακεδονία είναι η ψυχή μας", φωνάζουν χιλιάδες διαδηλωτές
Διεθνή

Κίνδυνος σύλληψης του Κάρλες Πουτζδεμόν εάν φύγει από το Βέλγιο

Ο Κάρλες Πουτζντεμόν δεν έχει προς το παρόν σχολιάσει το ταξίδι του στη Δανία

Κλειστά τα πλείστα κυβερνητικά γραφεία της Αμερικής

Συνεχίζεται για τρίτη ημέρα η αναστολή λειτουργίας υπηρεσιών του ομοσπονδιακού κράτους

Συνεδριάζει εκτάκτως το Συμβούλιο Ασφαλείας ΟΗΕ για τις τουρκικές επιδρομές

Ερντογάν: Θα συντρίψουμε τους Κούρδους της Συρίας μέχρι να μην απομείνει τίποτα

tv news

Ο Δαμιανός πείθει την Φαίη να στήσουν παγίδα στον Βλάση για το DNA!

O Γιαν μαθαίνει για το μυστήριο συμβόλαιο!Δευτέρα:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/01/2018 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ