Αθλητικά

O Ροναλντίνιο "κρέμασε" τον τερματοφύλακα και του υποκλήθηκαν όλοι (ΒΙΝΤΕΟ)

ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ

Ο Ροναλντίνιο συνεχίζει να μαγεύει τα πλήθη ακόμη και στα... γεράματα, σκοράροντας με φοβερή λόμπα από το κέντρο και αναγκάζοντας τους αντιπάλους του να τον χειροκροτήσουν.

Ο 37χρονος πια Ροναλντίνιο συνεχίζει να μαγεύει τα πλήθη με τις παραστάσεις του, απολαμβάνοντας το άθλημα μακριά από τα στενά όρια του πρωταθλητισμού.

Ο Βραζιλιάνος μάγος σκόραρε ένα ακόμη γκολ για... ανθολόγιο σε φιλική αναμέτρηση, κρεμώντας τον αντίπαλο γκολκίπερ με λόμπα από το κέντρο και αναγκάζοντας ακόμη και το... θύμα του να τον αποθεώσει, χειροκροτώντας τον.

Ο Ροναλντίνιο συνεχίζει να μαγεύει τα πλήθη ακόμη και στα... γεράματα, σκοράροντας με φοβερή λόμπα από το κέντρο και αναγκάζοντας τους αντιπάλους του να τον χειροκροτήσουν. Ο 37χρονος πια Ροναλντίνιο συνεχίζει να μαγεύει τα πλήθη με τις παραστάσεις του, απολαμβάνοντας το άθλημα μακριά από τα στενά όρια του πρωταθλητισμού. Ο Βραζιλιάνος μάγος σκόραρε ένα ακόμη γκολ για... ανθολόγιο σε φιλική αναμέτρηση, κρεμώντας τον αντίπαλο γκολκίπερ με λόμπα από το κέντρο και αναγκάζοντας ακόμη και το... θύμα του να τον αποθεώσει, χειροκροτώντας τον.

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Κλήρωση Europa League: Με Ντιναμό Κιέβου η ΑΕΚ (όλα τα ζευγάρια)

Μία κλήρωση που της αφήνει αρκετά περιθώρια ελπίδας, είχε η ΑΕΚ στους «32» του Europa
11/12/2017 - 14:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το βίντεο του Ροναλντίνιο που «έριξε το ίντερνετ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο «μάγος» Ροναλντίνιο κρέμασε και τυπικά τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια
18/01/2018 - 11:33

Ηχηρό ''όχι'' του Ροναλντίνιο στους Τουρκοκύπριους

Ο Βραζιλιάνος απάντησε αρνητικά σε πρόταση να αγωνιστεί σε φιλικό αγώνα στα κατεχόμενα
12/01/2018 - 15:08

Εκφράσεις πεζοδρομίου on camera: «Άμα έρθεις κάτω σ΄έχω... »(ΒΙΝΤΕΟ)

Οπαδοί και ποδοσφαιριστής ανταλλάσουν χυδαίες εκφράσεις
11/01/2018 - 08:47

Ο ISIS απειλεί να αιματοκυλίσει τη Δύση, ανήμερα Πρωτοχρονιάς (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Εκκλησίες, πλατείες, αμαξοστοιχίες και νυχτερινά κέντρα στη "μαύρη λίστα" των μαχητών
27/12/2017 - 16:29

Ανανέωσε ακόμη ένα η ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ντάνιελ Μοϊσόφ συνεχίζει στην ΑΕΚ μέχρι το 2020
21/12/2017 - 11:47

Τρελός πανηγυρισμός για γκολ... που δεν μπήκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίθανο αυτό που συνέβη σε αγώνα τοπικού πρωταθλήματος στην Ελλάδα
18/12/2017 - 10:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απόσυρση αγωγής: Πάλι φίλοι Χριστόφιας και Μιλτιάδης (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχω παρατηρήσει ότι οι δηλώσεις μου ενώπιον δικαστηρίου έχουν παρερμηνεύτηκαν"

Απόπειρα φόνου: 72χρονη ξυλοκοπήθηκε άγρια από το γιο της (BINTEO)

Χειροπέδες στον 42χρονο οποίος αρνείται κάθε ανάμιξη

Επεισόδια με τις "ευλογίες" του Ερντογάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση με πέτρες και επίθεση κατά της τ/κ εφημερίδας "Αφρίκα" και Σενέρ Λεβέντ
Ελλάδα

Χασίς βάρους 39 κιλών εντοπίστηκαν στο αυτοκίνητο 56χρονου

Σε έρευνα που ακολούθησε στο σπίτι του βρέθηκαν μικροποσότητες ναρκωτικών

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια
Διεθνή

Συρία- Τουρκία: Τουλάχιστον 18 νεκροί στις επιχειρήσεις της Άγκυρας στο Αφρίν

Επιπλέον 23 άνθρωποι τραυματίστηκαν κατά τη διάρκεια των τουρκικών επιχειρήσεων

Ένταση στην Κνεσέτ στη διάρκεια ομιλίας του Αμερικανού Αντιπροέδρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Άραβες Βουλευτές οδηγήθηκαν εκτός της αίθουσας του Κοινοβουλίου

Συνεχίζει η τουρκική προέλαση στη Συρία

Αλλάζει ο χάρτης στα σύνορα Τουρκίας-Συρίας

tv news

Η Φαίη και ο Δαμιανός προσπαθούν να παγιδεύσουν το Βλάση μέσω δημοσιευμάτων...

Ο Λεωνίδας προσπαθεί να κρύψει το πάθος που ζει...Tρίτη: Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/01/2018 - 06:15ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ