Ρωσία - Σαουδική Αραβία 5-0

ΕΘΝΙΚΗ ΡΩΣΙΑΣ

Εντυπωσιακό ξεκίνημα για την οικοδέσποινα του Μουντιάλ 2018, στην πρεμιέρα της διοργάνωσης κόντρα στη Σαουδική Αραβία. Η Ρωσία συνέτριψε με 5-0 την εθνική ομάδα από την Ασία, που δεν έδειξε σε καμία φάση να μπορεί να αντιδράσει και στο δεύτερο ημίχρονο κατάρρευσε. Δύο γκολ ο Τσερίσεφ, ένα οι Γκαζίνσκι Ντζιούμπα, Γκολοβίν για τους νικητές.

Εντυπωσιακή ήταν και η πρεμιέρα του Live Match Tracker του alphanews.live, που μπορείτε να δείτε πιο κάτω με όλα όσα αφορούν στο ματς. Το φιλαράκι σας ώστε να μην χάσετε φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου, θα είναι μαζί σας σε κάθε αγώνα, μέσω της ιστοσελίδας μας.

Ανακοίνωσε μεταγραφή με τον πιο πρωτότυπο τρόπο ο Απόλλωνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προχώρησε σε ανακοίνωση ακραίο επιθετικού με τον πιο παράξενο τρόπό η ομάδα του Αυγουστή
14/06/2018 - 19:31