Αθλητικά

Στο ΝΒΑ σκοράρουν και... καθιστοί! (ΒΙΝΤΕΟ)

ΝΒΑ

Ο Τζέριαν Γκραντ ευστόχησε σε μια δύσκολη προσπάθεια απέναντι στους Μπόστον Σέλτικς, την ώρα που είχε... καθίσει με τα γόνατα στο παρκέ!

Στο ΝΒΑ γίνονται τα απίθανα, πιθανά! Ο Γκραντ των Μπουλς, λοιπόν, μπορεί να έχασε την ισορροπία του και να έπεσε στο παρκέ της Βοστώνης, αλλά βρήκε τον τρόπο να στείλει την μπάλα στο διχτάκι!

Δείτε πώς:

 

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Γκατούζο: «Αξίζω το άντε γαμ@@@ περισσότερο από τους παίκτες»

Τρομερό ξέσπασμα του Τζενάρο Γκατούζο μετά την νέα ήττα της Μίλαν
24/12/2017 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εστιατόριο «ξέχασε» τον Αντετοκούνμπο και τώρα απολογείται

Ακόμα και αν είσαι ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, αν το μαγαζί είναι full, δεν θα βρεις τραπέζι
24/04/2018 - 18:24

Μαγικός Γιάννης "καθάρισε" και τους πρωταθλητές

Σε δαιμονιώδη φόρμα ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
30/03/2018 - 09:47

Ένα υπέροχο αφιέρωμα στον «Greek Freak» (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλώντας στην ιστορική αμερικανική εκπομπή "60 minutes" ο Γιάννης Αντετοκούνμπο συγκίνησε
26/03/2018 - 10:42

Απολαυστικός Γιάννης: «Ήμουν ο καλύτερος πλανόδιος» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο θυμάται με χαμόγελο πια τα δύσκολα χρόνια που πέρασε
23/03/2018 - 10:00

Τι έγινε όταν σεκουριτάς ζήτησε εισιτήριο από τον Τζακ Νίκολσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν ήταν έξαλλος. Δεν είπε "ξέρεις ποιος είμαι εγώ;". Δεν... στραβομουτσούνιασε.
13/03/2018 - 14:50

Το κάρφωμα της χρονιάς από τον Αντετοκούνμπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννης μας πρόσφερε το κάρφωμα της χρονιάς, περνώντας κυριολεκτικά πάνω από αντίπαλο
07/02/2018 - 10:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή εντοπίστηκε στο όχημά της 69χρονη στην επαρχία Λεμεσού

Το όχημα έπεσε σε χαντάκι, στην περιοχή της Μονής

Μείωσε την ποινή για τους πέντε του ΣΑΠΑ το Ανώτατο (BINTEO)

Ανοίγει εκ νέου στις 19 Ιουνίου η υπόθεση δανείων Συνεργατισμού

Λεμεσός: Ξαναχτύπησε ο κομμωτής με τα μπότοξ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία του πέρασε χειροπέδες για τριτη φορα
Ελλάδα

Απολογείται μέσα από το νοσοκομείο η 22χρονη που φέρεται να πέταξε το μωρό της

Αντιμέτωπη με το αδίκημα της παιδοκτονίας το οποίο τιμωρείται με κάθειρξη 10 ετών

Ελεύθερος αφέθηκε ο ένας από τους οκτώ Τούρκους αξιωματικούς

Υλοποίηση της απόφασης του Συμβουλίου της Επικράτειας

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους
Διεθνή

Ένοχος για σεξουαλική κακοποίηση ο κωμικός Bill Cosby

Ο 80χρονος αντιμετωπίζει ποινή φυλάκισης ως και 10 χρόνια

ΗΠΑ: Έκρηξη σε διυλιστήριο πετρελαίου στο Ουισκόνσιν

"Υπάρχουν αναφορές για αρκετά θύματα, αλλά όχι για τη σοβαρότητα των τραυματισμών"

Στο ποδοσφαιράκι διαγωνίστηκαν οι Πρόεδροι Ελβετίας και Γερμανίας (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές στιγμές στο περιθώριο επίσημης επίσκεψης του Steinmeier στη Γενεύη

tv news

5 αγαπημένοι ποδοσφαιριστές βάζουν τα πιο ξεκαρδιστικά γκολ στο Λούης Night Show

Σε μια εκπομπή αφιερωμένη στη Μάχη Ενάντια στον Καρκίνο, την Παρασκευή στον Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα καταθέτει την παραίτησή της και αποχαιρετά τον Αχιλλέα και τη Σόφο...

Δεν είναι όμως η μόνη δυσάρεστη έκπληξη για αυτόν... Παρ: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ