Αθλητικά

Στο ΝΒΑ σκοράρουν και... καθιστοί! (ΒΙΝΤΕΟ)

ΝΒΑ

Ο Τζέριαν Γκραντ ευστόχησε σε μια δύσκολη προσπάθεια απέναντι στους Μπόστον Σέλτικς, την ώρα που είχε... καθίσει με τα γόνατα στο παρκέ!

Στο ΝΒΑ γίνονται τα απίθανα, πιθανά! Ο Γκραντ των Μπουλς, λοιπόν, μπορεί να έχασε την ισορροπία του και να έπεσε στο παρκέ της Βοστώνης, αλλά βρήκε τον τρόπο να στείλει την μπάλα στο διχτάκι!

Δείτε πώς:

 

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Γκατούζο: «Αξίζω το άντε γαμ@@@ περισσότερο από τους παίκτες»

Τρομερό ξέσπασμα του Τζενάρο Γκατούζο μετά την νέα ήττα της Μίλαν
24/12/2017 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σαν σήμερα ο Διαμαντίδης ''εκτέλεσε'' την Γαλλία ! (BINTEO)

Θυμηθείτε το μεγαλύτερο καλάθι στην σύγχρονη ιστορία του ελληνικού μπάσκετ
24/09/2018 - 11:54

Εταιρεία εξολόθρευσης νυχτερίδων... πρόσφερε δουλειά στον Μανού Τζινόμπιλι

Ο Μανού Τζινόμπιλι έχει μία θέση να τον… περιμένει τώρα που αποχώρησε από το μπάσκετ
31/08/2018 - 11:12

Ένα από τα φαβορί για κορυφαίο του NBA είναι πλέον ο Γιάννης Αντετοκούνμπο

Ο Αντετοκούνμπο είναι πολύ ψηλά στη λίστα των στοιχηματικών των ΗΠΑ για το βραβείο του MVP
16/08/2018 - 16:59

Με Αντετοκούνμπο και ΛεΜπρον το promo του NBA 2K19 (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα φιγουράρουν στα εξώφυλλα του παιχνιδιού και έχουν περίοπτη θέση στο promo video
07/08/2018 - 20:44

Το γράμμα του Jordan σε άνθρωπο που παλεύει με τον καρκίνο

Το μοιράστηκε με τον κόσμο, δείχνοντας την συγκίνησή του
06/08/2018 - 17:04

Πρωταθλητές οι Γουόριορς με «σκούπα»

Διέλυσαν τους Καβαλίερς στο Κλίβελαντ με 108-85 και με 4-0 κατέκτησαν τον τίτλο
09/06/2018 - 09:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκκληση ΚΕΒΕ για ομαλή εφαρμογή του ΓεΣΥ

"Θα πρέπει να προχωρήσουν κανονικά όλες οι διαδικασίες" τονίζει σε ανακοίνωση

Στο Κρατικό Χημείο η ποσότητα κάνναβης που εντοπίστηκε στο Παραλίμνι

Ζεύγος διαφήμιζε βιολογικά προϊόντα αλλά πωλούσε ... ναρκωτικά

Σοβαρές καταγγελίες για προϊόντα εκτός καταλόγου στα σχολικά κυλικεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι τιμές που προνοεί το Υπουργείο και τα πορίσματα των ερευνών του Συνδέσμου Καταναλωτών
Ελλάδα

Στον εισαγγελέα σήμερα 21 άτομα για την τραγωδία στο Μάτι

Μεταξύ τους η Δούρου και ο Ψινάκης για παροχή εξηγήσεων για τις πράξεις ή παραλείψεις τους

Βαρύς ο πέλεκυς για τον "δράκο με το φλάουτο"

Κρίθηκε ένοχος για ασέλγεια και αποπλάνηση ανηλίκων - Καταπέλτης από την εισαγγελέα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού
Διεθνή

Το κρασί του '45 που πουλήθηκε σε τιμή ρεκόρ

Η αστρονομική τιμή πώλησης και τα χαρακτηριστικά του "εκλεκτού οίνου"

Τουσκ: Πιο πιθανό από ποτέ το σενάριο του «σκληρού» Brexit

"Oφείλουμε μολαταύτα να παραμείνουμε αισιόδοξοι και αποφασιστικοί"

Οι τελευταίες εξελίξεις στην υπόθεση του Σαουδάραβα δημοσιογράφου

Μπήκε στο προξενείο της Σαουδικής Αραβίας στην Κωνσταντινούπολη και δεν βγήκε ποτέ...

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/10/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ