Αθλητικά

Ξαφνικό πρόβλημα με Εφραίμ

ΕΦΡΑΙΜ

Με πρόβλημα από την Αρμενία επέστρεψε στον Αρχάγγελο  ο Γιώργος Εφραίμ σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση του ΑΠΟΕΛ.

Αναλυτικά:

Ο Εφραίμ επέστρεψε με ενοχλήσεις από τις υποχρεώσεις στο αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα και ακολούθησε σήμερα φυσιοθεραπεία και ατομικό πρόγραμμα. Πρόγραμμα αποκατάστασης έκανε ο Μερκής. Ο Pote επιστρέφει απόψε και θα ενσωματωθεί αύριο στις προπονήσεις. Ατομικό έκανε ο Ιωάννου.

Επόμενο άρθρο

Τρίτη συνεχόμενη ήττα για τις Ελπίδες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ηττήθηκε με 2-0 από την Ουγγαρία
14/11/2017 - 18:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ι. Ιδιακέθ: "Για μας αποτελεί μια μεγάλη πρόκληση... " (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΑΕΚ προετοιμάζεται για τον μεγάλο αγώνα με τον ΑΠΟΕΛ-Δηλώσεις Ιδιακέθ και Καταλά
19/01/2018 - 13:49

Τον χαβά τους οι Τούρκοι για Ποτέ

Ανυπόστατα δημοσιεύματα για μετακίνηση του παίκτη σε ομάδα της χώρας τους
16/01/2018 - 17:55

Ένα παιδί 12 χρονών δίνει το παράδειγμα και ενώνει Ομόνοια και ΑΠΟΕΛ !

Είναι οπαδός της Ομόνοιας και παράγγειλε τούρτα γενεθλίων με Ομονοιάτες και Αποελίστες !
15/01/2018 - 16:59

Δύο νέα προβλήματα στην Ανόρθωση

Προκαλούσε που προκαλούσε... θλίψη η αποστολή με Απόλλωνα
15/01/2018 - 12:10

Aκόμα βάζει γκολ... 8-0 ο ΑΠΟΕΛ την Δόξα στο Μακάρειο ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Χατ τρικ πέτυχε ο Εφραίμ, δυο γκολ ο Ζαχίντ
14/01/2018 - 15:44

Θέμα χρόνου η έλευση του Οφόρι στον Αρχάγγελο

Ο Νσούε έχει δικαίωμα συμμετοχής στον αγώνα με την Δόξα
11/01/2018 - 19:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τελέστηκε το 44ο μνημόσυνο του Αρχηγού της ΕΟΚΑ

Πραγματοποιήθηκε πορεία προς το αρχηγείο του Γεώργιου Γρίβα Διγενή

Η κακοκαιρία ξαναχτυπά με βροχές και χιόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλλάζει το σκηνικό του καιρού με χιόνια και πτώση της θερμοκρασίας

Ορόκλινη: Κλάπηκαν 85 χιλιάδες ευρώ από διαμέρισμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Με μελετημένες κινήσεις εντόπισαν το χρηματοκιβώτιο
Ελλάδα

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

"H Mακεδονία είναι η ψυχή μας", φωνάζουν χιλιάδες διαδηλωτές
Διεθνή

Ερντογάν: Θα συντρίψουμε τους Κούρδους της Συρίας

Σύγκληση του Συμβουλίου Ασφαλείας του ΟΗΕ ζητά το Παρίσι για το Αφρίν

Καμπούλ: Ένας Έλληνας περιλαμβάνεται στα θύματα από την επίθεση στο ξενοδοχείο

Συνολικά η επίθεση κόστισε τη ζωή σε 18 ανθρώπους - Διασώθηκαν 160 άλλοι

Γερμανία: Το SPD είπε το "ναι" για συνεργασία με την Μέρκελ

Ενέκρινε την συμμετοχή σε διαπραγματεύσεις για "μεγάλο" συνασπισμό

tv news

Ο Δαμιανός πείθει την Φαίη να στήσουν παγίδα στον Βλάση για το DNA!

O Γιαν μαθαίνει για το μυστήριο συμβόλαιο!Δευτέρα:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/01/2018 - 06:15ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ