Ψυχαγωγία

Αλέξανδρος Παρίσης: «Έχω υπάρξει αρκετά αφελής στο παρελθόν»(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο ηθοποιός Αλεξάνδρος Παρίσης. Ο αγαπημένος ηθοποιός αποτελεί μαζί με την Μαριέλλα Σαββίδου τη νέα «προσθήκη» στη σειρά «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» και έτσι θα βλέπουμε δυο κυπριακά ζευγάρια στις οθόνες μας. Ο Αλέξανδρος Παρίσης μίλησε μεταξύ άλλων στην Χριστιάνα για την αποψινή πρεμιέρα της «Μουρμούρας» στις 21:15, την αφέλεια του παρελθόντος αλλά και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στη δουλειά.

Όσον αφορά το καινούργιο ζευγάρι της «Μουρμούρας» και τι πιστεύει ότι θα κερδίσει το κοινό ο ηθοποιός ανέφερε:

Από αυτό που έχω νιώσει είναι ότι έχει το στοιχείο  είναι ένα ζευγάρι που δεν έχει παντρευτεί δεν έχει σχέδια γάμου, αλλά αυτό που θα αγαπήσει είναι η ειλικρίνεια και η αφέλεια.

Στη συνέχεια ο Αλέξανδρος Παρίσης ανέφερε ότι στο παρελθόν έχει υπάρξει αρκετά αφελής και μάλιστα την έχει «πατήσει» πολλές φορές. Χαρακτηριστικά δήλωσε:  

Έχω υπάρξει αρκετά αφελής. Όσο ήμουνα νεότερος ήμουνα πολύ "ακάλυπτος" στη σχέση μου με τους ανθρώπους. Την έχω πατήσει δείχνοντας υπέρμετρη εμπιστοσύνη στους ανθρώπους αλλά δεν μου αρέσει διαγράφω ανθρώπους αρκεί να το αναγνωρίσει.

Ο Αλέξανδρος Παρίσης εξομολογήθηκε ότι στην αρχή της καριέρας του αντιμετώπισε μεγάλες δυσκολίες αλλά με το πέρασμα του χρόνου όπως ήταν λογικό βελτιώθηκε και πλέον μπορεί να επικοινωνεί με τους συναδέλφους του.

Οι μεγάλες δυσκολίες είναι στην αρχή γιατί υπάρχει ένα θέμα με την αυτοπεποίθηση. Με την πάροδο του χρόνου έχω γίνει αρκετά ανοικτός για να μπορώ να επικοινωνώ καλά με τους συναδέλφους μου.

Δείτε όσα δήλωσε για την οικογένεια του αλλά και τη νέα του παράσταση στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Η Βάνα Μπάρμπα αποθεώνει τον... Απόλλωνα και δηλώνει "Είμαι ερωτευμένη" (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανακοίνωση της ομάδας και τις πόζες με τα κασκόλ για την αδυναμία της στην Κύπρο
22/10/2018 - 17:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

Μακαρονάδα με σκορδάτη σάλτσα από τον Αντρέα Καβάζη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο νόστιμη συνταγή για μια απολαυστική και διαφορετική μακαρονάδα..
13/11/2018 - 15:54

Λουκία Μουσουλιώτη: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η έκπληξη on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς "Κάρμα"...
09/11/2018 - 17:42

Eρμογένης Σκιτίνης:Τα realities είναι φούσκες-Ένιωθα μοναξιά στην Ελλάδα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έκανα σεμινάρια ηθοποιίας για να γίνω καλύτερος και όχι για να κλείσω στόματα"
02/11/2018 - 17:00

Η Αριστοτέλους και η ομάδα της σε mood.. Halloween! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως μεταμφιέστηκε το «Με αγάπη Χριστιάνα» με αφορμή το Halloween..
31/10/2018 - 17:50

Χριστιάνα Αρτεμίου: Όσα δήλωσε για τη νέα κοινωνική σειρά «Κάρμα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή της μητέρας της στη σειρά και τα κακεντρεχή σχόλια που ειπώθηκαν…
26/10/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

18χρονος μοτοσικλετιστής ξεψύχησε στην άσφαλτο στον Μόλο της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Έχασε τον έλεγχο του μοτοποδηλάτου που οδηγούσε και προσέκρουσε βίαια σε αυτοκίνητα

Στοιχεία "φωτιά" για την υπόθεση χορήγησης σκευασμάτων σε ποδοσφαιριστές (ΒΙΝΤΕΟ

Eνώπιον της Νομικής Υπηρεσίας οδηγείται ο φάκελος με τα στοιχεία και τις καταθέσεις

Κορυφώνεται η τουρκική προκλητικότητα στην ακριτική Δένεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κατοχικός στρατός παρεμποδίζει Ελληνοκύπριους γεωργούς να καλλιεργήσουν στη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων

Τσίπρας: «Τίποτα δε χαρίζεται και τίποτα δεν είναι αδύνατο»

Το μήνυμα του Έλληνας Πρωθυπουργού για την 45η επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 06:15DEAL