Ψυχαγωγία

Aνδρέας Λέοντας: Έκανα πρόταση γάμου - Δεν έχω καμιά σχέση πια με τον Θεοφάνους

Ο Ανδρέας Λέοντας μίλησε στο περιοδικό ΟΚ! για το τέλος της συνεργασίας του με τον Γιώργο Θεοφάνους αλλά και την απόφασή του να παντρευτεί τη σύντροφό του.

Ο αγαπημένος Κύπριος τραουδιστής εκμυστηρεύτηκε

Δεν έχουμε πλέον κάποια ιδιαίτερη σχέση. Τελείωσε η συνεργασία μας... Δεν τραβούσε άλλο αυτή η συνεργασία. Έπρεπε να τελειώσει.

Ο ίδιος προέβη και σε αποκαλύψεις σχετικά με την προσωπική του ζωή και εκμυστηρεύτηκε πως γνώρισε την κοπέλα του αλλά και τι τον κέρδισε σε αυτή.

Tραγουδούσα με τη Νατάσα Θεοδωρίδου και η Χριστίνα ήταν η μακιγιεζ μου. Η σχέση μας αρχικά ξεκίνησε ως φιλική και εξελίχθηκε μετά σε ερωτική.

Με κέρδισαν τα πάντα στην Χριστίνα. Ο χαρακτήρας, η ομορφιά της, ήταν όλο το πακέτο.

Όσο αν ισχύουν οι φήμες ότι παντρεύεται και ότι έχει κάνει πρόταση γάμου, ο ίδιος αποκαλύπτει

Είναι αλήθεια, έκανα πρόταση γάμου στη σύντροφό μου. Έγινε το προηγούμενο καλοκαίρι στην Κω. Έστησα ένα ρομαντικό σκηνικό στο δωμάτιο του ξενοδοχείου μας και έγιναν όλα. Της χρωστάω,όμως, ακόμα μια πρόταση γάμου, γιατί το κατάλαβε.

Επόμενο άρθρο

Η μουσική ενώνει για τα δικαιώματα του παιδιού

Για οικονομική ενίσχυση του Hope For Children
29/04/2018 - 12:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Λέοντας: "Είμαι 22 και θα γίνω μπαμπάς"-Το όνομα του παιδιού του(ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά για την σύντροφο του και τον επικείμενο γάμο του
07/09/2018 - 10:50

Το νέο τραγούδι του Ανδρέα Λέοντα σε πρώτη μετάδοση... (ΒΙΝΤΕΟ)

"Και πέφτω στα πατώματα"... Ακούστε τη νέα επιτυχία του Κύπριου τραγουδιστή
13/04/2018 - 17:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιά ξέσπασε σε διαμέρισμα στο Στρόβολο

Πραγματοποιήθηκε εκκένωση των ενοίκων της πολυκατοικίας

Χειροπέδες στον παιδεραστή που αποφυλακίστηκε με προεδρική χάρη

Μέλη της Αστυνομίας πραγματοποίησαν έρευνα στην οικία του
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ τα ξημερώματα στην Κρήτη

Το επίκεντρο του εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή 70 χιλιόμετρα δυτικά των Χανίων

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της
Διεθνή

O Πούτιν δοκίμασε το νέο τυφέκιο ελεύθερων σκοπευτών Καλάσνικοφ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Ρώσο Πρόεδρο σε ρόλο ελεύθερου σκοπευτή

Χαιρετίζει το αποτέλεσμα της Συνόδου Βόρειας - Νότιας Κορέας ο Γκουτέρες

"Τώρα είναι ώρα για χειροπιαστή δράση" δηλώνει ο ΓΓ του ΟΗΕ

Ένοπλος εισέβαλε σε εμπορικό κέντρο στο Μίντλετον των ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Προειδοποίηση στους κατοίκους της περιοχής από την τοπική Αστυνομία

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 09:30DEAL