Ψυχαγωγία

Aνδρέας Λέοντας: Έκανα πρόταση γάμου - Δεν έχω καμιά σχέση πια με τον Θεοφάνους

Ο Ανδρέας Λέοντας μίλησε στο περιοδικό ΟΚ! για το τέλος της συνεργασίας του με τον Γιώργο Θεοφάνους αλλά και την απόφασή του να παντρευτεί τη σύντροφό του.

Ο αγαπημένος Κύπριος τραουδιστής εκμυστηρεύτηκε

Δεν έχουμε πλέον κάποια ιδιαίτερη σχέση. Τελείωσε η συνεργασία μας... Δεν τραβούσε άλλο αυτή η συνεργασία. Έπρεπε να τελειώσει.

Ο ίδιος προέβη και σε αποκαλύψεις σχετικά με την προσωπική του ζωή και εκμυστηρεύτηκε πως γνώρισε την κοπέλα του αλλά και τι τον κέρδισε σε αυτή.

Tραγουδούσα με τη Νατάσα Θεοδωρίδου και η Χριστίνα ήταν η μακιγιεζ μου. Η σχέση μας αρχικά ξεκίνησε ως φιλική και εξελίχθηκε μετά σε ερωτική.

Με κέρδισαν τα πάντα στην Χριστίνα. Ο χαρακτήρας, η ομορφιά της, ήταν όλο το πακέτο.

Όσο αν ισχύουν οι φήμες ότι παντρεύεται και ότι έχει κάνει πρόταση γάμου, ο ίδιος αποκαλύπτει

Είναι αλήθεια, έκανα πρόταση γάμου στη σύντροφό μου. Έγινε το προηγούμενο καλοκαίρι στην Κω. Έστησα ένα ρομαντικό σκηνικό στο δωμάτιο του ξενοδοχείου μας και έγιναν όλα. Της χρωστάω,όμως, ακόμα μια πρόταση γάμου, γιατί το κατάλαβε.

Επόμενο άρθρο

Η μουσική ενώνει για τα δικαιώματα του παιδιού

Για οικονομική ενίσχυση του Hope For Children
29/04/2018 - 12:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Λέοντας: "Είμαι 22 και θα γίνω μπαμπάς"-Το όνομα του παιδιού του(ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά για την σύντροφο του και τον επικείμενο γάμο του
07/09/2018 - 10:50

Το νέο τραγούδι του Ανδρέα Λέοντα σε πρώτη μετάδοση... (ΒΙΝΤΕΟ)

"Και πέφτω στα πατώματα"... Ακούστε τη νέα επιτυχία του Κύπριου τραγουδιστή
13/04/2018 - 17:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ