Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε μέσα από την εκπομπή της και εκμυστηρεύτηκε τον λόγο που δεν βλέπουμε την ίδια με τον άντρα της, Γιώργο Εφραίμ σε δημόσιες εμφανίσεις.

Σε ερώτηση του δημοσιογράφου Χάρη Παπαθεοχάρους, η ίδια τόνισε

Ο Γιώργος είναι ένας άνθρωπος χαμηλών τόνων που δεν έρχεται μαζί μου στις περισσότερες κοινωνικές μου υποχρεώσεις (σπάνια έως ποτέ θα με συνοδεύσει). Είναι τα χωράφια τα δικά σου μου λέει και δεν υπάρχει λόγος. Δεν μπλέκεται ο καθένας στην δουλειά του άλλου. Ούτε ο Γιώργος ζει πράγματα της δικής μου δουλειάς  ούτε εγώ της δικής του, παρότι ότι είμαστε μαζί ζευγάρι και αγαπιόμαστε.

Με αυτή την τοποθέτηση ξεκαθάρισε ότι δεν θα γινόταν ποτέ να κάνουν μαζί εκπομπή. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Ο Ralph Lauren θα γίνει… ιππότης!

Ο πρώτος Αμερικανός σχεδιαστής μόδας που θα λάβει τον βρετανικό τίτλο τιμής...
19/11/2018 - 15:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ

"Παραλύει" για δυο ώρες αύριο το λιμάνι Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε στάση εργασίας κατέρχονται οι λιμενεργάτες
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας...

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ