Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους:Kάνει βιντεοκλήση από τον Alpha για να παίξει με την Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριτοτέλους στον Alpha Κύπρου με παιχνιδιάρικη διάθεση...

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα" προσπαθεί να τα προλάβει όλα, συνδυάζοντας τα πολλές φορές. Η Χριστιάνα πήρε αγκαζέ όλα τα κορίτσια της ομάδας της (Άντρη Αθανασίου, Βαρβάρα Ζαχαρίου, Εριλένα Πελαγία, Ιωάννα Λαμπροπούλου) και "έπαιξαν" με την Μελίνα μέσω βίντεο κλήσης, με την Μικρή όπως ακούμε και στο βίντεο να λέγεται να γελά.

Η ίδια μαθαίνει στην κόρη της τους ήχους των ζώων με την καλύτερη παρέα... την ομάδα της. Με αυτό τον τρόπο και τις λίγες ώρες που βρίσκεται μακριά της προσπαθεί να είναι κοντά της έστω και μέσω της τεχνολογίας.

Δείτε το σχετικό βίντεο που το ανέβασε και η ίδια ως Instagram-story!

Επόμενο άρθρο

Χ. Αριστοτέλους:"Είναι απάνθρωπο μπροστά σε τέτοιο πόνο να μιλάμε για καταγωγή"

Όλα όσα ανέφερε στην εκπομπή της και το μήνυμα που θέλησε να περάσει...
07/11/2018 - 19:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Έσταξε μέλι" η Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και... "τρέχει" στο γήπεδο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία στον αγώνα της Εθνικής και το "στριπτίζ" με την φανέλα της ομάδας on air
16/11/2018 - 19:12

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής
14/11/2018 - 18:28

Koύλλης Νικολάου:"Πιστεύω στο Θεό-Σκέφτηκα να κάνω τη ζωή μου βιβλίο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αλλαγή στην εμφάνισή του και η βιογραφία του που σκέφτηκε να κυκλοφορήσει
12/11/2018 - 18:11

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ηχητικό απόσπασμα και τον σχολιασμό στον αέρα της εκπομπής
08/11/2018 - 17:59

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ταξίδι της παρουσιάστριας στο εξωτερικό και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή της
11/10/2018 - 18:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

18χρονος μοτοσικλετιστής ξεψύχησε στην άσφαλτο στον Μόλο της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Έχασε τον έλεγχο του μοτοποδηλάτου που οδηγούσε και προσέκρουσε βίαια σε αυτοκίνητα

Στοιχεία "φωτιά" για την υπόθεση χορήγησης σκευασμάτων σε ποδοσφαιριστές (ΒΙΝΤΕΟ

Eνώπιον της Νομικής Υπηρεσίας οδηγείται ο φάκελος με τα στοιχεία και τις καταθέσεις

Κορυφώνεται η τουρκική προκλητικότητα στην ακριτική Δένεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κατοχικός στρατός παρεμποδίζει Ελληνοκύπριους γεωργούς να καλλιεργήσουν στη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων

Τσίπρας: «Τίποτα δε χαρίζεται και τίποτα δεν είναι αδύνατο»

Το μήνυμα του Έλληνας Πρωθυπουργού για την 45η επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 06:15DEAL