Ψυχαγωγία

Βίκυ Χατζηβασιλείου:Απάντησε σε όσους σχολίασαν αρνητικά τον χορό της(ΦΩΤΟ)

Το περασμένο Σάββατο η Μαρία Μενούνος και ο Kevin Undergaro ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου στην Αρκαδία  με πολλούς συγγενείς και φίλους του ζευγαριού να τους τιμά με την παρουσία τους. Ανάμεσα στους καλεσμένους ήταν και η Βίκυ Χατζηβασιλείου η οποία χόρευε και διασκέδαζε καθ’ όλη τη διάρκεια του γαμήλιου πάρτι με το τσιφτετέλι της να γίνεται αφορμή για να σχολιαστεί και να αναπαραχθεί σε όλα τα μέσα.

Η παρουσιάστρια εκνευρίστηκε με όσα ειπώθηκαν για εκείνη και με μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έδωσε την δική της απάντηση σε όσους την σχολίασαν αρνητικά.

Δείτε τη φωτογραφία και το μήνυμα της Βίκης Χατζηβασιλείου:

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Το αδημοσίευτο στιγμιότυπο από τον γάμο της(ΒΙΝΤΕΟ)

Χορός και τραγούδι μαζί με τις φίλες της λίγο πριν το μυστήριο του γάμου..
10/10/2018 - 14:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Πάμε Πακέτο»: Μια κακοποίηση, ένας ήρωας και μια πρόταση γάμου

Τρεις ιστορίες ζωής το βράδυ του Σαββάτου 8 Δεκεμβρίου στον ALPHA Κύπρου...
03/12/2018 - 10:32

Ο πυγμάχος Mike Ζαμπίδης στο «Πάμε Πακέτο» (ΦΩΤΟ)

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018, στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου τρεις συγκλονιστηκές ιστορίες...
13/11/2018 - 13:49

«Πάμε Πακέτο» τρία διαφορετικά πακέτα… τρεις ιστορίες ζωής! (ΦΩΤΟ)

Τρεις συγκλονιστικές ιστορίες αυτό το Σάββατο στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου..
07/11/2018 - 18:49

To "Πάμε Πακέτο" επιστρέφει - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα στον Alpha Κύπρου!

Η αγαπημένη εκπομπή έρχεται να μοιράσει συγκίνηση και να μοιραστεί συγκλονιστικές στιγμές
19/10/2018 - 18:16

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
19/07/2018 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Με κλιμάκωση απεργιακών μέτρων προειδοποιούν οι οδηγοί λεωφορείων

Οι εργαζόμενοι της εταιρείας ΟΣΥΠΑ ετοιμάζονται να μεταβούν αύριο έξω από το Προεδρικό

Τους ανέκοψαν για έλεγχο και βρήκαν στην κατοχή τους... διαρρηκτικά εργαλεία

Μέλη της Αστυνομίας στην Πάφο, προχώρησαν στη σύλληψη δυο προσώπων ηλικίας 20 ετών

Κίτρινος συναγερμός από Μετεωρολογική Υπηρεσία για βροχές και καταιγίδες

Βροχές, χαλάζι και πτώση της θερμοκρασίας τα επόμενα 24ωρα
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

Οι τελευταίες λέξεις του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

Η ηχητική καταγραφή του φόνου και η μάταιη προσπάθεια να αντισταθεί στους εκτελεστές του

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα