Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά...

Ένα αγαπημένο ζευγάρι που στα τηλεοπτικά δρώμενα είναι ερωτευμένο, ενώ υπάρχουν και φήμες ότι είναι και στην πραγματική ζωή μαζί.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε μέσα από την εκπομπή της ένα ηχητικό απόσπασμα από ένα βίντεο εκτός γυρισμάτων, που ακούγεται ο Στέφανος να λέει στην Δανάη "αγάπη μου". Η ομάδα μαζί με την Χριστιάνα σχολίασε το γεγονός και ανέλυσαν το ντοκουμέντο και τι μπορεί να σημαίνει για την σχέση τους.

Οι φήμες ότι είναι τελικά ζευγάρι όλο και φουντώνουν, με μικρά σημάδια επιβεβαίωσης να βγαίνουν στο φως

 

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Αρτεμίου:Η αποκάλυψη για την φίλη της που κατέληξε στην πορνεία!

Η αποκάλυψη για τη φίλη της και ο ρόλος της μητέρας της
08/11/2018 - 13:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Έσταξε μέλι" η Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και... "τρέχει" στο γήπεδο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία στον αγώνα της Εθνικής και το "στριπτίζ" με την φανέλα της ομάδας on air
16/11/2018 - 19:12

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής
14/11/2018 - 18:28

Koύλλης Νικολάου:"Πιστεύω στο Θεό-Σκέφτηκα να κάνω τη ζωή μου βιβλίο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αλλαγή στην εμφάνισή του και η βιογραφία του που σκέφτηκε να κυκλοφορήσει
12/11/2018 - 18:11

Αριστοτέλους:Kάνει βιντεοκλήση από τον Alpha για να παίξει με την Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Μαθαίνου τα ζωάκια με βοήθεια όλα τα κορίτσια της ομάδας της...
08/11/2018 - 09:32

Δανάη Παππά: Η δήλωση για τη σχέση της με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ερωτικές σκηνές στο «Τατουάζ» και η δυσκολία που αντιμετωπίζει…
17/10/2018 - 13:36

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά: H ερωτική σκηνή και τα...απρόοπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευτράπελη στη σκηνή για το τηλεοπτικό ζευγάρι
12/10/2018 - 11:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "περίμενε" 200 ηλεκτρολόγοι προς εξασφάλιση επαγγελματικής άδειας εργασίας

Στην ανεργία λόγω πολύχρονης καθυστέρησης για τη διεξαγωγή των απαραίτητων εξετάσεων

Αρχές Ιανουαρίου στο Υπουργικό Συμβούλιο η Εθνική Στρατηγική Ανάπτυξης Τροόδους

Στη θέση του Επιτρόπου Ανάπτυξης Ορεινών Κοινοτήτων ο Γιαννάκης Παπαδόυρης

Δραματική έκκληση της Αστυνομίας: "Είναι κρίμα, εμείς σας κλαίμε" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Μαύρο" 48ωρο σε Λεμεσό και Λευκωσία με δύο θανατηφόρα με θύματα νεαρούς οδηγούς
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Σε συναγερμό η Γουατεμάλα για το ηφαίστειο "Fuego" (ΦΩΤΟ)

Μπήκε ξανά σε φάση έκρηξης δηλώνει η Πολιτική Προστασία

Από θαύμα γλύτωσε 17χρονη οδηγός της "Formula 3" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το όχημα της εκτινάχθηκε στον αέρα και συγκρούστηκε με 280 χιλιόμετρα

Ιράκ: 5 νεκροί και 16 τραυματίες από βομβιστική επίθεση στο Τικρίτ

Αυτοκίνητο παγιδευμένο με εκρηκτικές ύλες εξερράγη

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ