Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα της και ετοιμάζει...light παγωτό!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα του σπιτιού της και μας ετοιμάζει την αγαπημένη της απογευματινή συνήθεια!

H λαμπερή παρουσιάστρια μας ετοιμάζει σε απλά βήματα ένα απογευματινό light παγωτό που θα ξετρελάνει τον ουρανίσκο μας. Το γλυκό αποτελεί μια από τις απολαύσεις στην καθημερινότητά της και συμπεριλαμβάνεται στην διατροφή της.

Η ίδια ετοίμασε το βιντεάκι για τους ακόλουθούς της και "καταγγέλει" για ακόμη μια φορά το τρολάρισμα που δέχεται για τις μαγειρικές ικανόητες και επιλογές της. Η ίδια έγραψε:

Δεχομαι το τρολαρισμα του αιωνα για τις συνταγες μου αλλα συνεχιζω απτοητη!!!😂😂συνταγη no1 απογευματινο light παγωτο!!(η φωνη cartoon μας βγηκε καταλαθος!!

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Βασιλική Χατζηαδάμου: Η συγκινητική έκπληξη στα γενέθλιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κεράκια "σβήνει" η αγαπημένη παρουσιάστρια;
29/08/2018 - 15:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Xριστιάνα Αριστοτέλους: 5+1 εμφανίσεις που ξεχώρισαν και εντυπωσίασαν...(ΦΩΤΟ)

Εσείς ποια θεωρείτε ότι είναι η πιο στιλάτη εμφάνιση της;
21/10/2018 - 16:16

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με τις πιτζάμες στο περίπτερο της γειτονιάς της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιλ της και οι ενδυματολογικές επιλογές στην καθημερινότητά της
20/10/2018 - 13:15

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η βόλτα της παρουσιάστριας με τη μικρή Μελίνα, τον Γιώργο Εφραίμ και τον αδερφό της...
15/10/2018 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ