Ψυχαγωγία

"Η Αθηνά Ωνάση έδωσε τα πάντα στον Αλβάρο και αυτός την... κατέστρεψε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια αποκλειστική συνέντευξη έδωσε ο δικηγόρος και στενός της οικογενειακός της φίλος,Αλέξης Μανθεάκης , στον Χάρη Παπαθεοχάρους και στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο ίδιος προέβη σε αποκαλύψεις που θα συζητηθούν για την περίοδο του γάμου της Αθηνάς με τον Αλβάρο, την άστατη ζωή του πρώην άντρα της χρυσής κληρονόμου αλλά και για το πολύκροτο διαζύγιο.

αθηνα

Ο κύριος Μανθεάκης,δήλωσε ότι ήξερε το παρελθόν του συζύγου της Αθήνας αλλά δεν αποκάλυπτε τις απιστίες του για να μην φέρει αναστάτωση στο γάμο της. Ο ίδιος όμως μετά όμως τοποθετήθηκε και ήταν ο άνθρωπος που "έσωσε" την Αθηνά από το οικονομικό πλήγμα που ήθελε να της επιφέρει ο Αλβάρο. Συγκεκριμένα ανέφερε

"Όταν έμαθα πως η Αθηνά ήθελε να χωρίσει της είπα τις πληροφορίες που ήξερα για να την βοηθήσω. Η  Αθηνά είχε δώσει τα πάντα στον Αλβάρο και την πλήγωσε"

Στη συνέχεια των δηλώσεων του αναφέρθηκε και στην ψυχολογική κατάσταση της Αθηνάς

"Η Αθηνά έχει κλειστεί στον εαυτό της, δεν έχει παρέες και έχει απομακρυνθεί από την οικογένεια της...Η ζωή της είχε δώσει τα πάντα, όμως η Αθηνά τα άφησε όλα και ασχολείται μόνο με την ιππασία...Είναι ένα άτομο προβληματισμένο με το θέμα των σχέσεων της’’

Ο δικηγόρος αποκάλυψε ότι ο Αλβάρο θα παντρευτεί τον Σεπτέμβριο αλλά τέθηκε και επί του ζητήματος αν είναι τρίτο πρόσωπο σε σχέση αλλά και πώς είναι αυτή την στιγμή στην προσωπική της ζωή.

"Δεν υπήρξε τρίτο πρόσωπο και είναι φυσικό κάποια στιγμή να προχωρήσει σε σχέση. O Ντάντα, παμτρεύεται τον Σεπτέμβριο. Η Αθηνά ζει λυτά και κάποιοι την κατηγορούν γι’ αυτό...Οικονομικά ανοίχτηκε για τον Αλβάρο και δεν ήταν ο τρόπος ζωής της... Η Αθηνά δεν έχει κοσμική ζωή"

 

 

 

Δείτε ακόμα όσα αποκάλυψε για τους λόγους που πούλησε την περιουσία της, στον Σκορπιό, τα κοσμήματα της μητέρας της αλλά και για την "κακή" σχέση της με την Ελλάδα. Ένα βίντεο που περιέχει ανατριχιαστικές αποκαλύψεις σε μια τηλεφωνική επικοινωνία με τον Χάρη Παπαθεοχάρους.

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη στο "Με αγάπη Χριστιάνα"

Επόμενο άρθρο

Aν μου το έκανε αυτό ο Εφραίμ θα του έλεγα...τί μασκαραλίκια είναι αυτά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
14/03/2018 - 16:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

"Έφυγε" απο τη ζωή ο αγαπημένος των social media Χρήστος Γραμματίδης (ΦΩΤΟ)

Με χιούμορ, θάρρος και αυτοσαρκασμό παρέδωσε μαθήματα ζωής σε εκατοντάδες χρήστες
25/06/2018 - 16:47

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη φυγόδικος στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Ο 48χρονος ήταν καταζητούμενος από τις αμερικανικές αρχές για αρπαγή παιδιών

Νέα μελέτη για το "λάθος" στο σύστημα αναγνώρισης πινακίδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αποτέλεσμα αναμένει ο Υπουργός Δικαιοσύνης, Ιωνάς Νικολάου

Στο κελί ο Βούλγαρος που επέφερε τον θάνατο της 5χρονης Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Δικαστήριο επέβαλε ποινή φυλάκισης δυόμιση ετών
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους

Ληστής έσπειρε τον τρόμο σε Τράπεζα στο Περιστέρι

Με την απειλή όπλου απέσπασε χρήματα από τα ταμεία και έγινε καπνός

Στο ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών εκλήθει ο Έλληνας Πρέσβης

Συνεχίζεται η αντιπαράθεση Αθήνας-Μόσχας μετά την απέλαση Ρώσων διπλωματών
Διεθνή

Καύσωνας "σαρώνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/07/2018 - 01:4510Η ΕΝΤΟΛΗ