Ψυχαγωγία

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Έλια Ιωαννίδου είναι ερωτευμένη εδώ και πολύ καιρό και από ότι φαίνεται σύντομα θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Ο νεαρός σύντροφός της και μουσικός, Άλεξ Αλεξάνδρου της έκανε πρόταση γάμου με ένα εντυπωσιακό τρόπο σε μια πίστα αυτοκινήτων με μια ... τρελή κούρσα γύρω της.

 

ελια

Η αδρεναλίνη έδωσε τη σκυτάλη στη συγκίνηση και στα τρυφερά λόγια της πρότασης. Δείτε την εντυπωσιακή πρόταση γάμου, το ράλι για χάρη της Έλιας που έκλεψε τις εντυπώσεις αλλά και την αντίδρασή της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η πρόταση γάμου που... πήγε στραβά και έγινε viral! (ΦΩΤΟ)

Το δαχτυλίδι που έπεσε στον υπόνομο, η ανακοίνωση της αστυνομίας και το... happy end
03/12/2018 - 12:23

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη για την αντίδραση της στην πρόταση γάμου(ΒΙΝΤΕO)

Οι αποκαλύψεις για την πρόταση γάμου και όλα όσα έγιναν στον γάμο της...
16/10/2018 - 17:57

Tανιμανίδης- Μπόμπα: Η γνωριμία, το πρώτο ραντεβού και τα τέστ.. εξυπνάδας!

Τελικά ήταν γραφτό του να είναι μαζί! Η πρόταση γάμου και η έκπληξη που τους άλλαξε τη ζωή
27/08/2018 - 10:47

Εντυπωσιακή πρόταση γάμου live στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο "ναι", το ρομαντικό γεύμα και η πεθερά που παρακολουθούσε ξαφνιασμένη
07/03/2018 - 16:09

H συγκινητική πρόταση γάμου Κύπριου στο "Πάμε Πακέτο" που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Τη ζήτησε σε γάμο και έκλεψε όλες τις εντυπώσεις - Με συνεργό τον Γιώργο Παπαδόπουλο
08/02/2018 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ