Ψυχαγωγία

Η σφοδρή επίθεση στην Αθηνά Οικονομάκου και τα απαξιωτικά σχόλια...(ΦΩΤΟ)

Σφοδρή επίθεση στην αγαπημένη ηθοποιό Αθηνά Οικονομάκου έκαναν στα social media, ακόλουθοί της.

Η ίδια ανέβασε φωτογραφίες από τον γάμο της και θέλοντας να υποσηρίξει την επιλογή ου νυφικού της αλλά και ότι η ταλαιπωρία που τράβηξε για τον γάμο της, δήλωσε

Ποτέ μου δεν είχα ονειρευτεί γάμους και νυφικά..και ειδικά κατά την διάρκεια του φετινού καλοκαιριού το άγχος, και το τρέξιμο για την διοργάνωση του γάμου μου σε συνδυασμό με τη δουλειά μου και τις αμέτρητες ευθύνες ως νέα μανούλα, με έκαναν πολλές φορές να αναρρωτηθώ "γιατί το περνάω όλο αυτό;" Τώρα ξέρω!!!
Θα το ξαναέκανα ακόμα και εάν ήταν 100 φορές πιο δύσκολο!
Ήταν το ωραιότερο παρτυ ever και ναι, για μένα το νυφικό μου ήταν το ωραιότερο νυφικό του κόσμου όλου

To συγκεκριμένο σχόλιο "γιατί το περνάω όλο αυτό;", ήταν που σχολιάσαν πολλοί ακόλουθοι απαντώντας στην αγαπημένη ηθοποιό ότι πρέπει να αισθάνεται ντροπή που αναφέρεται έτσι ενώ υπάρχουν χιλιάδες συνάνθρωποι μας που περνούν πολύ πιο δύσκολα σε σύγκριση με την άνετη και λαμπερή ζωή της.

insta

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Περνά στην αντεπίθεση η Ομόνοια 1948 με σκληρή ανακοίνωση

Αναφορά σε μια σειρά γεγονότων στην Ομόνοια ποδόσφαιρο LTD που τα χαρακτηρίζει παράνομα
16/10/2018 - 11:40

Κόντρα μεταξύ Ομόνοιας και Green Boutique

Καταγγελία στην αστυνομία έκανε η Green Boutique προς την ομάδα
11/10/2018 - 19:54

Αθηνά Οικονομάκου:Η τρυφερή φωτογραφία με το γιο της μετά το γάμο(ΦΩΤΟ)

Μοιράζεται στιγμές με τον άντρα της και το παιδί της...
09/10/2018 - 12:09

Αθηνά Οικονομάκου-Φίλιππος Μιχόπουλος: Παντρεύτηκαν για 3η φορά! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Και οι δυο στα λευκά ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου στην Μύκονο
06/10/2018 - 17:55

Το love story Οικονομάκου - Μιχόπουλου λίγο πριν τον... 3ο γάμο τους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωριμία, ο έρωτας, το παιδί και όλες οι λεπτομέρειες της σημερινής τελετής
06/10/2018 - 11:19

Ελεονώρα Μελέτη: Μίλησε για την κόντρα με την Ελένη Μενεγάκη

Η απάντηση της παρουσιάστρια για όσα συνέβησαν στο παρελθόν και τη σημερινή σχέση τους..
05/10/2018 - 12:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ