Ψυχαγωγία

"Είχε απολυθεί άνθρωπος για ένα εξώφυλλο της Έλλης Κοκκίνου" (ΦΩΤΟ)

Και όμως η Έλλη Κοκκίνου "ευθύνεται" για απόλυση εργαζομένου σε περιοδικό...

Ο  διευθυντής του περιοδικού "Down Town", Θανάσης Αναγνωστόπουλος μίλησε στην ελλαδική εκπομπή "Φωλιά των Κου-Κου" και αποκάλυψε ένα λάθος που έγινε σε εξώφυλλο στην Έλλη Κοκκίνου, με αποτέλεσμα να απολυθεί ένας εργαζόμενος. 

Ο ίδιος δήλωσε

"Δεν έχει συμβεί στο DownTown να βγάλουμε εξώφυλλο με τρία χέρια, λόγω photoshop, όπως το Vanity Fair. Όχι ποτέ. Στο εξώφυλλο της Έλλης Κοκκίνου στο Nitro είχε φανεί κάτι που δεν έπρεπε από το στήθος της. Θυμάμαι είχε απολυθεί και ένας άνθρωπος για αυτό. Αυτό το εξώφυλλο το είδαν όλοι" ενώ συνέχισε

"Το είδε η εταιρεία… Τρεις άνθρωποι. Τυπώθηκε κανονικά όλο το τεύχος. Και μετά αναγκάστηκαν και έβαλαν αυτοκόλλητο πάνω'. 

 

κοκκινουτ

Επόμενο άρθρο

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση στην Ελεονώρα Μελέτη
11/10/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

"Μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο..."
06/12/2018 - 09:04

Έλλη Κοκκίνου: Οι φωτογραφίες από το παρελθόν που θέλει να.. σκίσει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν θέλει να τις βλέπει, οι πλαστικές επεμβάσεις και το μπότοξ..
05/11/2018 - 12:13

Γιώργος Μπόγρης:Χώρισε την Έλλη Κοκκίνου και βρήκε νέο έρωτα... (ΦΩΤΟ)

Χαμογελά ξανά και κάνει το επόμενο βήμα στα προσωπικά του
01/10/2018 - 10:44

"Γροθιά" στο στομάχι το νέο εξώφυλλο του διεθνούς περιοδικού ΤΙΜΕ (ΦΩΤΟ)

Η συγκλονιστική ιστορία μιας δασκάλας που δωρίζει το αίμα της για να επιβιώσει
15/09/2018 - 14:01

H Έλλη Κοκκίνου μιλά πρώτη φορά για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Μπόγρη

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια
22/06/2018 - 14:13

Ο Μέσι πόζαρε με μία... κατσίκα, για εξώφυλλο γνωστού περιοδικού (ΦΩΤΟΣ)

Κι όμως υπάρχει εξήγηση πίσω από αυτό το πρωτότυπο, αν μη τι άλλο, εξώφυλλο του Paper
04/06/2018 - 15:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 4 πρόσωπα στην Πάφο για κλοπές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων

Καταζητούμενο πρόσωπο για διάρρηξη χρυσοχοείου και κλοπή στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Στην δημοσιότητα οι φωτογραφίες του για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Γιαγιά ηλικίας 102 ετών γίνεται η γηραιότερη skydiver (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

Έσπασε όλα τα ρεκόρ για φιλανθρωπικό σκοπό

Με υπερηχητικούς πυραύλους ενισχύει τα μαχητικά της η Ρωσία

Τι αναφέρει πηγή του Ρωσικού Υπουργείου Άμυνας

Αυτή είναι η πρώτη "σέλφι" από τον Άρη

Η ΝΑSA έδωσε στη δημοσιότητα την πρώτη φωτογραφία του InSight

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ