Ψυχαγωγία

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα" με την Ελεονώρα Μελέτη βρέθηκε ο Ετεοκλής Παύλος και μίλησε για την δολοφονική απόπειρα εναντίον του, τον ακρωτηριασμό του ποδιού του αλλά και την σχέση του με την Ελε΄νη Χατζίδου.

Ο ίδιος δήλωσε

«Εγώ δούλευα σε ένα άλλο μαγαζί, ήταν γύρω στις 6 το πρωί και ήμουν με το αφεντικό. Τον πήραν τηλέφωνο ότι στο άλλο μαγαζί στο Παγκράτι έχουν μαζευτεί 15-20 άτομα και είναι έτοιμα να τσακωθούν. Πήγαν τρία περιπολικά εκεί και πήγαμε κι εμείς. Πήγαμε, συναντήσουμε και τους αστυνομικούς, οι οποίοι δεν μπορούσαν να μπουν και περίμεναν ενισχύσεις γιατί ήταν πολλά τα άτομα μέσα.

Η μία παρέα βγήκε έξω, η άλλη δεν ήθελε να βγει, φώναζαν, έβριζαν. Βγαίνοντας προς τα έξω υπήρχε συνωστισμός, σκοντάφτω εγώ μαζί με κάποια παιδιά παραδίπλα μου που είδα ότι πέσανε, δεν έγινε κάτι σοβαρό όμως. Σπρωχτήκαμε, υπήρχε μια βαβούρα, επειδή ήμασταν πολλά άτομα και ήταν στενός ο χώρος, αλλά δεν έγινε κάτι. Δεν υπήρξαν κλωτσιές, μπουνιές, δεν έγινε κάτι σοβαρό.»!

Κι ενώ έχω πέσει κάτω, στην προσπάθειά μου να σηκωθώ, είμαι γονατιστός στην ουσία, κοιτάω προς τα αριστερά και βλέπω έναν άνθρωπο να βγάζει ένα πιστόλι από μπροστά, να με σημαδεύει με τα δύο χέρια, χωρίς καμία αφορμή, και να με πυροβολεί. Είναι τρομερή εικόνα, δεν θα την ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου. Και μόνο που την περιγράφω είναι κάτι τρομερό…

Ήμουν στην Εντατική για έναν ολόκληρο μήνα. Ξύπνησα μετά από ένα μήνα. Δεν είχα καταλάβει ότι είχε ακρωτηριαστεί το πόδι μου. Η πρώτη μου αντίδραση όταν ο γιατρός μου είπα ότι μου ακρωτηρίασαν το πόδι ήταν, δεν πειράζει γιατρέ. Φέρε μου δυο πατερίτσες να φύγω. Και γελάγαν όλοι..

O άνθρωπος που με "σκότωσε" δεν έχει ζητήσει μέχρι σήμερα συγνώμη και ας έχει εκτίσει με φυλάκιση

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή αλλά και την ερωτική εξομολόγηση στην Ελένη Χατζίδου.

Επόμενο άρθρο

Νατάσα Ευριπίδου: «Έκανα πολλές μεθόδους για να αποκτήσω παιδί»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε να γίνει μανούλα...
10/10/2018 - 17:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χατζίδου πιο ερωτευμένη από ποτέ - Ο παραολυμπιονίκης και η γλυκιά φωτογραφία

Ζει ξανά τον έρωτα. Δείτε την ανάρτηση που μας έκανε να λιώσουμε...
12/09/2018 - 10:50

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Η δημοφιλής τραγουδίστρια και πάλι ερωτευμένη...
22/04/2018 - 14:57

Eλένη Χατζίδου:Το θέμα του εμπρησμού δεν έκλεισε ακόμα- Έχω βάλει κάμερες παντού

Όσα δηλώνει 5 μήνες μετά το συμβάν που της άλλαξε τη ζωή και πως αντέδρασαν οι δικοί της
12/04/2018 - 16:56

Ελένη Χατζίδου: Μίλησε για πρώτη φορά για τον πρώην της και την αιτία χωρισμού

Όλα όσα αποκάλυψε σε συνέντευξη της για τον χωρισμό της
29/11/2017 - 13:39

Το πρώτο μήνυμα της Ελένη Χατζίδου μετά τον εμπρησμό του αυτοκινήτου της(BINTEO)

Τι δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια λίγες ώρες μετά το τραγικό συμβάν που αντιμετώπισε
23/11/2017 - 10:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ