Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Mετά την τηλεόραση ανεβαίνει και στο θεατρικό σανίδι!

Όταν ακούστηκαν για πρώτη φορά οι φήμες πως θα δοκιμαστεί ως ηθοποιός, πολλοί ήταν αυτοί που τον έκριναν, τον αμφισβήτησαν ή ακόμα και τον κατηγόρησαν. Ωστόσο, μετά και την πρώτη του εμφάνιση στο γυαλί, πολύ ήταν αυτοί που έσπευσαν να..."επανορθώσουν" αναγνωρίζοντας, αν μη τι άλλο, το πηγαίο ταλέντο του.

Ο λόγος φυσικά για το Γιώργο Αγγελόπουλο, τον οποίο τους τελευταίους απολαμβάνουμε στην επιτυχημένη σειρά του Alpha, Τατουάζ, ως  "Στέφανο".

Μετά το μεγάλο βήμα που έκανε στην τηλεόραση λοιπόν, ο Γιώργος Αγγελόπουλος ετοιμάζεται να ανέβει και στο θεατρικό σανίδι!

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του enikos.gr και του δημοσιογράφου, Βασίλη Μπουζιώτη ο Ντάνος θα λάβει μέρος στην παράσταση "Μπαμπά μην ξαναπεθάνεις Παρασκευή".

 ΝΤΑΝΟΣ

Όπως διαβάζουμε λοιπόν, o Γιώργος Αγγελόπουλος έπειτα από μια σειρά που έχει κάνει με τον Αλέξανδρο Ρήγα, που έχει γράψει μαζί με τον Δημήτρη Αποστόλου την μακροβιότητα μαύρη κωμωδία και την έχει σκηνοθετήσει, φέρεται τελικά να λέει το «ναι».

Μετά το "ναι" του λοιπόν, ο Ντάνος φέρεται να παίρνει τον ρόλο του παραγιού Ρουσέτου, που ερωτοτροπεί με μια από τις βασικές ηρωίδες, τη Γιάννα, ενώ παράλληλα έχει και ... ένοχα μυστικά που δεν θα αποκαλυφθούν, παρά στο φινάλε του έργου!

Να σημειώσουμε ωστόσο, πως, ο Γιώργος δεν συμμετείχε στην φωτογράφιση των συντελεστών της παράστασης, που έγινε πριν από λίγες ημέρες.

;

 

Επόμενο άρθρο

Όλα είναι έτοιμα για το αυριανό Φεστιβάλ Φράουλας

Η Δερύνεια έβαλε τα κόκκινά της και σας περιμένει!
24/05/2018 - 14:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Αγγελοπουλος: Συναντήθηκε με πασίγνωστη ηθοποιό του Χόλιγουντ! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον λόγο που βρέθηκε στη Νέα Υόρκη και με ποια σταρ φωτογραφήθηκε
13/11/2018 - 12:21

Γιώργος Αγγελοπουλος: Αποκάλυψε τι δεν θα συγχωρούσε σε μια σχέση!

Η ειλικρίνεια, η απόλυτη ευτυχία και το ρίσκο…
30/10/2018 - 09:47

Κατερίνα Γερονικολού: Μίλησε για τη συνεργασία της με τον Γιώργο Αγγελόπουλο

«Έχουμε μια σχέση από τη μία αγαπησιάρικη, από την άλλη τον βοηθάω»
29/10/2018 - 09:45

To "Tατουάζ" εισέβαλε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" και έφερε τα πάνω-κάτω(ΒΙΝΤΕΟ)

Γεωργίου, Αγγελόπουλος, Παρτσαλάκης και όλο το καστ της σειράς
24/10/2018 - 16:48

Γιώργος Αγγελόπουλος:Όταν είμαι ερωτευμένος δεν υπάρχουν ακραία πράγματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Τατουάζ», τον έρωτα και την πολιτική
02/10/2018 - 17:36

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο