Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Mετά την τηλεόραση ανεβαίνει και στο θεατρικό σανίδι!

Όταν ακούστηκαν για πρώτη φορά οι φήμες πως θα δοκιμαστεί ως ηθοποιός, πολλοί ήταν αυτοί που τον έκριναν, τον αμφισβήτησαν ή ακόμα και τον κατηγόρησαν. Ωστόσο, μετά και την πρώτη του εμφάνιση στο γυαλί, πολύ ήταν αυτοί που έσπευσαν να..."επανορθώσουν" αναγνωρίζοντας, αν μη τι άλλο, το πηγαίο ταλέντο του.

Ο λόγος φυσικά για το Γιώργο Αγγελόπουλο, τον οποίο τους τελευταίους απολαμβάνουμε στην επιτυχημένη σειρά του Alpha, Τατουάζ, ως  "Στέφανο".

Μετά το μεγάλο βήμα που έκανε στην τηλεόραση λοιπόν, ο Γιώργος Αγγελόπουλος ετοιμάζεται να ανέβει και στο θεατρικό σανίδι!

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του enikos.gr και του δημοσιογράφου, Βασίλη Μπουζιώτη ο Ντάνος θα λάβει μέρος στην παράσταση "Μπαμπά μην ξαναπεθάνεις Παρασκευή".

 ΝΤΑΝΟΣ

Όπως διαβάζουμε λοιπόν, o Γιώργος Αγγελόπουλος έπειτα από μια σειρά που έχει κάνει με τον Αλέξανδρο Ρήγα, που έχει γράψει μαζί με τον Δημήτρη Αποστόλου την μακροβιότητα μαύρη κωμωδία και την έχει σκηνοθετήσει, φέρεται τελικά να λέει το «ναι».

Μετά το "ναι" του λοιπόν, ο Ντάνος φέρεται να παίρνει τον ρόλο του παραγιού Ρουσέτου, που ερωτοτροπεί με μια από τις βασικές ηρωίδες, τη Γιάννα, ενώ παράλληλα έχει και ... ένοχα μυστικά που δεν θα αποκαλυφθούν, παρά στο φινάλε του έργου!

Να σημειώσουμε ωστόσο, πως, ο Γιώργος δεν συμμετείχε στην φωτογράφιση των συντελεστών της παράστασης, που έγινε πριν από λίγες ημέρες.

;

 

Επόμενο άρθρο

Όλα είναι έτοιμα για το αυριανό Φεστιβάλ Φράουλας

Η Δερύνεια έβαλε τα κόκκινά της και σας περιμένει!
24/05/2018 - 14:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο
19/09/2018 - 19:16

Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή;(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την εργένικη ζωή και τη φάση που βρίσκεται τώρα...
16/09/2018 - 14:10

Ντάνος:Το βιβλίο που γράφει και πού ξόδεψε τα λεφτά που κέρδισε από το ριάλιτι!

Που έδωσε τα χρήματα της νίκης και γιατί καθυστερεί η έκδοση του βιβλίου της
17/08/2018 - 11:25

Η Αριστοτέλους έφυγε και ο Ντάνος ξεκίνησε τα γυρίσματα στον καναπέ της(ΦΩΤΟ)

Για ποιο λόγο βρέθηκε ο Αγγελόπουλος στο Με αγάπη Χριστιάνα εν απουσία της παρουσιάστριας
11/07/2018 - 11:00

Άκης Πετρετζίκης και Γιώργος Αγγελόπουλος κάτι.... μαγειρεύουν! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η πρόταση για συνεργασία, το νέο εστιατόριο και η διαμάχη τους για την κλεμμένη συνταγή
01/06/2018 - 10:16

Το "Όχι" του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Αλέξανδρο Ρήγα και στο θεατρικό σανίδι...

Αυτός είναι ο λόγος που ο Ντάνος δεν θέλει να ανεβεί στη σκηνή του έργου του
25/05/2018 - 09:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο μάτι έβαλε το Τμήμα Φορολογίας τους...γκλαμουράτους γάμους (BINTEO)

Χρυσοφόρος για την Κυπριακή οικονομία ο γαμήλιος τουρισμός

Σε επίπληξη κατά του Υπουργείου Παιδείας προχωρεί η Επ. Προσωπικών Δεδομένων

Το προβληματικό στοιχείο που εντοπίζεται στο email που απεστάλη στους εκπαιδευτικούς

Ικανοποιείται αίτημα των οικογενειών των αγνοουμένων (BINTEO)

Λεπτομερής ιατροδικαστική έκθεση με τις συνθήκες και τα αίτια θανάτου κάθε αγνοούμενου
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Τα είπαν τηλεφωνικώς Πούτιν - Νετανιάχου για τους S-300

"Θα αυξήσουν τους κινδύνους στην περιοχή" δηλώνει ο Ισραηλινός Πρωθυπουργός

Αναμένεται να απολυθεί ο Αμερικανός Αναπληρωτής Γενικός Εισαγγελέας

Τι προηγήθηκε και τι ανέφερε σε συνέντευξη ο Αμερικανός Πρόεδρος

Φόβοι για την έκρηξη του ηφαιστείου "Κάτλα" στην Ισλανδία

Θα προκαλέσει τεράστια προβλήματα παγκόσμια αναφέρουν επιστήμονες

tv news

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

Ο καιρός περνά και η Μαρίνα γεννά στη φυλακή ένα υγιές κορίτσι, την Ελπίδα...

Παράλληλα η Κάτια χάνει τον Αλέξη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη: Nέο επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ