Ψυχαγωγία

H Mαριέλλα Σαββίδου στο "Μην αρχίζει τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαριέλλα Σαββίδου, μια από τις πιο αγαπημένες Κύπριες ηθοποιούς που λάτρεψε το κοινό μέσα από τους κωμικούς της ρόλους στην τηλεόραση αλλά και το θέατρο έρχεται να... μουρμουρίσει στον Alpha Κύπρου.

H ίδια μας μίλησε αποκλειστικά για την καινούργια της συνεργασία με τον Alpha Κύπρου αλλά και την Χριστιάνα Αρτεμίου που υπογράφει το σενάριο στην κυπριακή του εκδοχή του  "Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα". Η ταλαντούχα ηθοποιός ανέφερε:

"Θα... μουρμουρήσω στον Alpha Κύπρου. Είμαι πολύ χαρούμενη, η "Μουρμούρα" είναι ένα brand name, ένα project το οποίο έχει αγαπηθεί πάρα πολύ. Η Χριστιάνα Αρτεμίου εκτός ότι είναι φίλη μου, είναι και super ταλαντούχα και αφήνομαι στα χέρια της και είμαι πολύ χαρούμενη για τη νέα συνεργασία με τον Alpha Κύπρου.

Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια, το κανάλι είναι πολύ δυνατό και θα "ανθίσει" και άλλο. Νομίζω ότι είναι μια ωραία επιστροφή στα μέσα της Κύπρου."

Δείτε όσα δήλωσε στο σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Υβόννη Μπόσνιακ:Άφησε τον Ρέμο και πήγε για hens με φίλες της στη...Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Με concept "Baywatch" έκλεψαν την παράσταση - Παρούσα και η Μαρία Μπεκατώρου
26/08/2018 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Θέκλα Πετρίδου σε ρόλο... ηθοποιού στον Alpha Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες

Μάθετε σε ποια σειρά "εισβάλλει" η πιο διάσημη ψυχολόγος της Κύπρου
26/11/2018 - 12:18

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα: Το νέο κυπριακό ζευγάρι εισέβαλε στη σειρά!(BINTEO)

Μαριέλλα Σαββίδου και Αλέξανδρος Παρίσης αποκαλύπτουν τον ρόλο και το νέο τους σπιτικό
12/09/2018 - 16:51

Μην αρχίζεις τη Μουρμμούρα: O Κυριακίδης πρώτη φορά με το νέο του ταίρι!(ΦΩΤΟ)

Η επίσημη φωτογράφιση για την σειρά χωρίς την Δάφνη Λαμπρογιάννη
07/09/2018 - 18:02

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου εισβάλλει στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη ηθοποιός έρχεται να φέρει τα πάνω κάτω στην κωμική σειρά
16/02/2018 - 20:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ