Ψυχαγωγία

Και όμως η Xριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε το... λίπος της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα", Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο της ενότητας της μαγειρικής αποκάλυψε στον σεφ της, το λίπος που είχε μετά την εγκυμοσύνη αλλά και το ποσοστό που βρίσκεται τώρα. 

Ο μάγειρας "κρούει" των κώδωνα του κινδύνου, αναφέροντας ότι είναι υψηλό ποσοστό. Συγκεκριμένα η Χριστιάνα δήλωσε

Όταν ξεκίνησα το καλοκαίρι να κάνω διατροφή, πήγα στο 21%, τώρα δηλώνω ότι είμαι στο 31%. Είναι πολύ και πρέπει να το κοιτάξω. Γιατί ανεξάρτητα από τα κιλά αν είναι σε ισορροπία πρέπει κάποιος άνθρωπος να χρειάζεται ειδική διατροφή λόγω λίπους.

Δείτε το σχετικό βίντεο με την αποκάλυψη 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

18χρονος μοτοσικλετιστής ξεψύχησε στην άσφαλτο στον Μόλο της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Έχασε τον έλεγχο του μοτοποδηλάτου που οδηγούσε και προσέκρουσε βίαια σε αυτοκίνητα

Στοιχεία "φωτιά" για την υπόθεση χορήγησης σκευασμάτων σε ποδοσφαιριστές (ΒΙΝΤΕΟ

Eνώπιον της Νομικής Υπηρεσίας οδηγείται ο φάκελος με τα στοιχεία και τις καταθέσεις

Κορυφώνεται η τουρκική προκλητικότητα στην ακριτική Δένεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κατοχικός στρατός παρεμποδίζει Ελληνοκύπριους γεωργούς να καλλιεργήσουν στη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων

Τσίπρας: «Τίποτα δε χαρίζεται και τίποτα δεν είναι αδύνατο»

Το μήνυμα του Έλληνας Πρωθυπουργού για την 45η επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 06:15DEAL