Ψυχαγωγία

Κώστας Τσουρός:"Κατάλαβα ότι με απάτησε γιατί συνάντησα το τρίτο πρόσωπο"-ΒΙΝΤΕΟ

Ο δημοσιογράφος Κώστας Τσουρός μίλησε στην εκπομπή «Τι λέει;» με την Ελένη Τσολάκη και έκανε μέσα από γρήγορες ερωρήσεις πολλές αποκαλύψεις. Ο γνωστός δημοσιογράφος που διανύει την καλύτερη επαγγελματική περίοδο στη ζωή του μίλησε για τα κιλά που έχασε, την σχέση του με την Φαίη Σκορδά, τις γυναίκες αλλά και τις απιστίες.

Ο ίδιος δήλωσε

"Υπήρξα πολλά κιλά πως στο παρελθόν... 102 κιλά και έκτοτε έχω χάσει περίπου 30 κιλά, με πολύ διατροφή και πείνα

Με έχει χαστουκίσει γυναίκα

Έχω κάνει γυμνισμό.

Η τελευταία φορά που μίλησα με τη Φαίη Σκορδά ήταν στην πρεμιέρα της που συνέπεσε και με τη γιορτή της.

Θα πήγαινα για φαγητό με τη Σάσα Σταμάτη, τι θα γινόταν μετά δεν ξέρω.

Κατάλαβα ότι με έχει απατήσει σύντροφος μου εκ των υστέρων γιατί συνάντησα τυχαία το τρίτο πρόσωπο. Είχε περάσει όταν το έμαθα, οπότε δεν πόνεσα και ιδιαίτερα.

Τον πιο δύσκολο χωρισμό μου τον πέρασα στα πατώματα με ποτό και τσιγάρο και με κλάμα. Κάποια στιγμή το ξεπέρασα κι αυτό."

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη

Έχω κλέψει το αυτοκίνητο του πατέρα μου. Οδήγησα, το τράκαρα και αυτό ήταν», είναι ανάμεσα στα όσα αποκαλύπτει ο δημοσιογράφος στη συνέντευξη του.

Επόμενο άρθρο

Μερκής-Κυριάκου: Η Εθνική Κύπρου εύχεται για τα γεννητούρια με "Pasillo"(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο της υποδοχής του ποδοσφαιριστή στις προπονήσεις
10/10/2018 - 09:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κούλλης Νικολάου:Η ερωτική εξομολόγηση και το "καυτό" φιλί στη γυναίκα του(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένος από ποτέ ο γνωστός ηθοποιός "υμνεί" την γυναίκα του
04/12/2018 - 11:01

Κώστας Τσουρός: "Μου λείπει η Φαίη Σκορδά..." - Όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος

Η κριτική και όσα δήλωσε για την παρουσιάστρια
22/11/2018 - 09:42

O Ρονάλντο με την σύντροφό του στο... κρεβάτι του αεροπλάνου του (ΦΩΤΟ)

Η Τζορτζίνα Ροντρίγκες σέξυ στην αγκαλιά του ποδοσφαιριστή
20/11/2018 - 10:43

Ανδρέας Γεωργίου:Η κοινή φωτογραφία στα social media με την Κύπρια αγαπημένη του

Και όμως ο ηθοποιός την είχε ανεβάσει στο Instagram εν ώρα εργασίας
14/11/2018 - 10:19

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

Είναι επίσημο! Η Κατερίνα Καινούργιου και η πρώτη ανάρτηση με το δεσμό της(ΦΩΤΟ)

Το ρομαντικό ταξίδι στο Παρίσι και η... επισημοποίηση!
17/09/2018 - 09:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Με κλιμάκωση απεργιακών μέτρων προειδοποιούν οι οδηγοί λεωφορείων

Οι εργαζόμενοι της εταιρείας ΟΣΥΠΑ ετοιμάζονται να μεταβούν αύριο έξω από το Προεδρικό

Τους ανέκοψαν για έλεγχο και βρήκαν στην κατοχή τους... διαρρηκτικά εργαλεία

Μέλη της Αστυνομίας στην Πάφο, προχώρησαν στη σύλληψη δυο προσώπων ηλικίας 20 ετών

Κίτρινος συναγερμός από Μετεωρολογική Υπηρεσία για βροχές και καταιγίδες

Επί ποδός Πυροσβεστική Υπηρεσία για την αντιμετώπιση των έντονων καιρικών φαινομένων
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

Οι τελευταίες λέξεις του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

Η ηχητική καταγραφή του φόνου και η μάταιη προσπάθεια να αντισταθεί στους εκτελεστές του

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα