Ψυχαγωγία

Κώστας Τσουρός:"Κατάλαβα ότι με απάτησε γιατί συνάντησα το τρίτο πρόσωπο"-ΒΙΝΤΕΟ

Ο δημοσιογράφος Κώστας Τσουρός μίλησε στην εκπομπή «Τι λέει;» με την Ελένη Τσολάκη και έκανε μέσα από γρήγορες ερωρήσεις πολλές αποκαλύψεις. Ο γνωστός δημοσιογράφος που διανύει την καλύτερη επαγγελματική περίοδο στη ζωή του μίλησε για τα κιλά που έχασε, την σχέση του με την Φαίη Σκορδά, τις γυναίκες αλλά και τις απιστίες.

Ο ίδιος δήλωσε

"Υπήρξα πολλά κιλά πως στο παρελθόν... 102 κιλά και έκτοτε έχω χάσει περίπου 30 κιλά, με πολύ διατροφή και πείνα

Με έχει χαστουκίσει γυναίκα

Έχω κάνει γυμνισμό.

Η τελευταία φορά που μίλησα με τη Φαίη Σκορδά ήταν στην πρεμιέρα της που συνέπεσε και με τη γιορτή της.

Θα πήγαινα για φαγητό με τη Σάσα Σταμάτη, τι θα γινόταν μετά δεν ξέρω.

Κατάλαβα ότι με έχει απατήσει σύντροφος μου εκ των υστέρων γιατί συνάντησα τυχαία το τρίτο πρόσωπο. Είχε περάσει όταν το έμαθα, οπότε δεν πόνεσα και ιδιαίτερα.

Τον πιο δύσκολο χωρισμό μου τον πέρασα στα πατώματα με ποτό και τσιγάρο και με κλάμα. Κάποια στιγμή το ξεπέρασα κι αυτό."

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη

Έχω κλέψει το αυτοκίνητο του πατέρα μου. Οδήγησα, το τράκαρα και αυτό ήταν», είναι ανάμεσα στα όσα αποκαλύπτει ο δημοσιογράφος στη συνέντευξη του.

Επόμενο άρθρο

Μερκής-Κυριάκου: Η Εθνική Κύπρου εύχεται για τα γεννητούρια με "Pasillo"(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο της υποδοχής του ποδοσφαιριστή στις προπονήσεις
10/10/2018 - 09:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η Κατερίνα Καινούργιου και η πρώτη ανάρτηση με το δεσμό της(ΦΩΤΟ)

Το ρομαντικό ταξίδι στο Παρίσι και η... επισημοποίηση!
17/09/2018 - 09:25

Η συχνότητα του σεξ ανάλογα με την ηλικία

Υπάρχει νορμάλ αριθμός...ανά εβδομάδα;
17/08/2018 - 11:00

Τον φανέρωσε! Αυτός είναι ο γοητευτικός σύντροφος της Εριλένας Πελαγία...(ΦΩΤΟ)

Μελαχρινός και personal trainer της έκλεψε τελικά την καρδιά
15/08/2018 - 14:58

Έλλη Κοκκίνου: Αυτός είναι ο νέος της σύντροφος... (ΦΩΤΟ)

Κούκλος εφοπλιστής σαγηνεύει την τραγουδίστρια και εκείνη δεν αντιστέκεται
30/07/2018 - 09:54

Λύγισε ο Πύρρος Δήμας στην αγκαλιά του Ρέμου στην κηδεία της γυναίκας του(ΦΩΤΟ)

Το τελευταίο αντίο στην αγαπημένη του σύντροφο και οι δύσκολες στιγμές
16/06/2018 - 10:53

Κώστας Τσουρός:"Ο πατέρας μου ήταν ένας ξένος-Νοσηλεύτηκα από κρίσεις πανικού"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός δημοσιογράφος και για την ψυχοθεραπεία που έκανε
22/04/2018 - 11:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ