Ψυχαγωγία

Κουφός και Knock out..."τρελαίνονται" και μας χαρίζουν το πιο καλοκαιρινό remix!

Είναι η πιο... τρελή καλοκαιρινή επιτυχία. Ο Κωνσταντίνος Κουφός επέστρεψε στα μουσικά μονοπάτια με ένα άκρως διασκεδαστικό κομμάτι, το "Τρελαίνομαι".

Ένα ξεσηκωτικό τραγούδι με ένα εντυπωσιακό βίντεο κλιπ που μας καλεί να τρελαθούμε σε καλοκαιρινούς ρυθμούς. Ο Κωνστντίνος Κουφός όμως, δεν έμεινε μόνο εκεί αφού το τραγούδι που ήδη μετρά πολλά εκατομμύρια views στο Youtube, κέντρισε το ενδιαφέρον των Knock out και ετοίμασαν ένα καλοκαιρινό remix που σίγουρα θα γίνει hit.

Μια συνεργασία έκπληξη που σε προκαλεί να τρελαθείς και σε προσκαλεί να χορέψεις μέχρι τελικής πτώσης. Ακούστε το!

Επόμενο άρθρο

Koύλλης Νικολάου: "Στο Τατουάζ δεν πληρώνομαι - Δεν έχω ούτε σεντ αποθηκευμένο"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός ηθοποιός και παραγωγός σε συνέντευξη του
08/07/2018 - 17:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι Τούρκοι εθνικιστές χάκερ "χτύπησαν" και τον... Κωνσταντίνο Κουφό (ΦΩΤΟ)

Παρ’ ολίγον θύμα χάκερ - Ποιος τον "έσωσε" και... το νεό τραγούδι!
23/03/2018 - 12:50

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ξεκαθαρίζει για την καταγωγή του και τις δύσκολες στιγμές στην αρχή της καριέρας του
21/03/2018 - 14:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπουργός Παιδείας: Οι πόρτες του γραφείου μου είναι πάντα ανοικτές

Η λύση των προβλημάτων θα έρθει μέσω του διαλόγου δηλώνει ο Κώστας Χαμπιαούρης

Πυρκαγιά ξέσπασε μεταξύ τεσσάρων κοινοτήτων στην Πάφο

Στο σημείο επιχειρούν δυνάμεις της Πυροσβεστικής, του Ταμείου Θήρας και του Τμήματος Δασών

479 καταγγελίες στους Κύπριους οδηγούς σε μόνο ένα διήμερο

Αφορούν οδήγηση υπό την επήρεια αλκοόλης και παραβίαση του ορίου ταχύτητας
Ελλάδα

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονο ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας

Έφυγε από τη ζωή ο σπουδαίος ποιητής, στιχουργός και πεζογράφος Μάνος Ελευθερίου

Μεγάλη η κληρονομιά στίχων και τραγουδιών που αφήνει πίσω του
Διεθνή

Ροχανί για Τραμπ: Μην παίζετε με την ουρά του λιονταριού γιατί θα το μετανιώσετε

Ο Ιρανός Πρόεδρος προειδοποιεί τον Ντόναλντ Τραμπ για τις πολιτικές του

Μαζικές διαδηλώσεις κατά του ΔΝΤ στην Αργεντινή (ΦΩΤΟ)

Οι πολίτες δεν θέλουν να ξαναζήσουν την σκληρή λιτότητα του παρελθόντος

Στο δικαστήριο ο πρώην σωματοφύλακας του Μακρόν

Εθεάθη να χτυπά διαδηλωτή την Πρωτομαγιά

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/07/2018 - 16:15ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ