Ψυχαγωγία

Κουφός και Knock out..."τρελαίνονται" και μας χαρίζουν το πιο καλοκαιρινό remix!

Είναι η πιο... τρελή καλοκαιρινή επιτυχία. Ο Κωνσταντίνος Κουφός επέστρεψε στα μουσικά μονοπάτια με ένα άκρως διασκεδαστικό κομμάτι, το "Τρελαίνομαι".

Ένα ξεσηκωτικό τραγούδι με ένα εντυπωσιακό βίντεο κλιπ που μας καλεί να τρελαθούμε σε καλοκαιρινούς ρυθμούς. Ο Κωνστντίνος Κουφός όμως, δεν έμεινε μόνο εκεί αφού το τραγούδι που ήδη μετρά πολλά εκατομμύρια views στο Youtube, κέντρισε το ενδιαφέρον των Knock out και ετοίμασαν ένα καλοκαιρινό remix που σίγουρα θα γίνει hit.

Μια συνεργασία έκπληξη που σε προκαλεί να τρελαθείς και σε προσκαλεί να χορέψεις μέχρι τελικής πτώσης. Ακούστε το!

Επόμενο άρθρο

Koύλλης Νικολάου: "Στο Τατουάζ δεν πληρώνομαι - Δεν έχω ούτε σεντ αποθηκευμένο"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός ηθοποιός και παραγωγός σε συνέντευξη του
08/07/2018 - 17:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι Τούρκοι εθνικιστές χάκερ "χτύπησαν" και τον... Κωνσταντίνο Κουφό (ΦΩΤΟ)

Παρ’ ολίγον θύμα χάκερ - Ποιος τον "έσωσε" και... το νεό τραγούδι!
23/03/2018 - 12:50

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ξεκαθαρίζει για την καταγωγή του και τις δύσκολες στιγμές στην αρχή της καριέρας του
21/03/2018 - 14:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιστρέφει ανακαινισμένο το Δημοτικό Θέατρο Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες από το εσωτερικό του υπό ανακαίνιση θεάτρου

Χειροπέδες σε τέσσερις για την εν ψυχρώ δολοφονία του Γκάρυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφθασαν στα ίχνη τους μετά από μαρτυρία που φαίνεται να τους εμπλέκει στο άγριο φονικό

Συνελήφθησαν οι συγκάτοικοι του υπόπτου για τον φόνο της Γιαννούλας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι εντοπίστηκε στην κατοχή τους και τα σοκαριστικά ευρήματα της νεκροτομής
Ελλάδα

Προχώρησαν σε άνοιγμα λογαριασμών του Κώστα Σημίτη

"Ευπρόσδεκτη η έρευνα" δηλώνει ο πρώην Έλληνας Πρωθυπουργός

"Δεν σκότωσα την κόρη μου, την τεμάχισα"

Φρίκη προκαλούν όσα εισακούσθηκαν ενώπιον του Εφετείου για την υπόθεση της μικρής Άννυ

Η 14χρονη Μαριάννα που διήνυσε 42χλμ με αναπηρικό στον Μαραθώνιο της Αθήνας

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί το βίντεο με τη στιγμή που η μικρή εκπλήρωσε άλλο ένα όνειρο της
Διεθνή

Τη συμφωνία ΕΕ- Ηνωμένου Βασιλείου εξήγησε στον Τύπο ο Μισέλ Μπαρνιέ

Συμφωνία και επί του πρωτοκόλλου για τις βρετανικές βάσεις στην Κύπρο

Το υπουργικό συμβούλιο ενέκρινε το σχέδιο συμφωνίας για το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη δημοσιότητα το προσχέδιο της συμφωνίας για έξοδο της Βρετανίας από την ΕΕ τον Μάρτιο

Το ενδυματολογικό "φετίχ" του Καναδού Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Τζάστιν Τρουντό καταφέρνει σε κάθε του εμφάνιση να κλέβει τις εντυπώσεις

tv news

Ο Στέφανος καλεί την αστυνομία στην αποθήκη και όλοι μαζί βλέπουν τα «σημάδια»..

Η Όλγα στήνει μια κομπίνα με τη Βάσω... Το Τατουάζ: Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Δημήτρης συνέρχεται με μερική απώλεια μνήμης, δεν θυμάται τίποτα για την πτώση

Η Κάτια  εκμεταλλεύεται την κατάσταση του... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 15/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ