Ψυχαγωγία

Κριστιάνο Ρονάλντο: To δημόσιο μήνυμα αγάπης και ο έρωτάς του (ΦΩΤΟ)

Τρελά ερωτευμένος δηλώνει με την Tζορτζινα Ροντρίγκεθ ο άσος της Ρεάλ Μαδρίτης, Κριστιάνο Ρονάλντο.

Ο ίδιος δεν διστάζει να δείξει τον ενθουσιασμό του και την αγάπη του στην καλλονή σύντροφο του, πράξεις που δεν ήταν τόσο διαχυτικές όταν ήταν με την Ρωσίδα και top model, Ιρίνα Σάικ.

Ο Κριστιάνα Ρονάλντο, ανάρτησε μια φωτογραφία με την σύντροφο και μητέρα του τέταρτου παιδιού του και σχολίασε: «Love is in the air», ενώ πόζαραν έξω από το ιδιωτικό αεροπλάνο του. Η φωτογραφία "έριξε" το Instagram αφού ξεπέρασε τα 6.5 εκατομμύρια likes, δείχνοντας ότι οι fans του, θέλουν να τον βλέπουν και πιο... συναισθηματικό.

Δείτε τη σχετική ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τι να σημαίνει άραγε ο νέος πανηγυρισμός του Κριστιάνο Ρονάλντο

Με τον τρόπο που πανηγύρισε ο Κριστιάνο Ρονάλντο άφησε τις θεωρείς να αιωρούνται
16/06/2018 - 20:17

Πορτογαλική εφημερίδα έριξε τη βόμβα: «Ο Κριστιάνο θα φύγει από τη Ρεάλ»

Για «ειλημμένη και μη αναστρέψιμη απόφαση» κάνει λόγο η έγκριτη πορτογαλική εφημερίδα
07/06/2018 - 11:02

"Βόμβα" Κριστιάνο: Άφησε υπονοούμενα ότι αποχωρεί από την Ρεάλ Μαδρίτης

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ μετά την κατάκτησει του Τσάμπιονς Λιγκ ήταν αινιγματικός...
27/05/2018 - 00:04

Σκορ και θέαμα στο... αδιάφορο βαθμολογικά clasico

Τι κι αν δεν είχε κάποια βαθμολογική σημασία... ήταν ένα clasico με τα όλα του
07/05/2018 - 08:23

«Καλό το γκολ του Ρονάλντο, αλλά το δικό μου ήταν καλύτερο...» (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σχόλιο του Ζινεντίν Ζιντάν για την γκολάρα που πέτυχε ο ποδοσφαιριστής του
04/04/2018 - 10:55

ΤΙ. ΕΒΑΛΕΣ. ΡΕ. ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ;! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ανάποδο ψαλίδι που θα μνημονεύεται για όσο θα υπάρχει ποδόσφαιρο
03/04/2018 - 23:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ