Ψυχαγωγία

Λύγισε η Αριστοτέλους και η ομάδα της με τον ήρωα πυροσβέστη από το Μάτι(ΒΙΝΤΕΟ)

Eίναι η ιστορία που συγκίνησε τους πάντες...

Ο πυροσβέστης-σύμβολο που βρέθηκε στις φονικές πυρκαγιές στο Μάτι για να σώσει δεκάδες ανθρώπους, την ίδια ώρα έχανε την οικογένεια του. Η γυναίκα του και ο έξι μηνών γιος του άφησαν την τελευταία πνοή τους έπειτα από σοβαρά εγκαύματα και αναπνευστικά προβλήματα που προκλήθηκαν από τον καπνό.

Διαβάστε επίσης: "Έχασα τη γυναίκα και το 6 μηνών βρέφος μου στις πυρκαγιές στο Μάτι"(ΒΙΝΤΕΟ)


Η Χριστιάνα Αριστοτέλους παρακολούθησε απόσπασμα από την συνέντευξη που έδωσε στην Ελεονώρα Μελέτη και την εκπομπή του Alpha "Μετά τα Μεσάνυχτα" και δεν μπόρεσε να συγκρατήσεις τα δάκρυά της.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Χατζηβασιλείου:Απάντησε σε όσους σχολίασαν αρνητικά τον χορό της(ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που χορεύει τσιφτετέλι και το οργισμένο μήνυμα της παρουσιάστριας...
10/10/2018 - 15:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με sexy super mini στην βροχή... (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία καθ'οδόν προς το studio πιο σέξυ από ποτέ
06/12/2018 - 19:58

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

Η Αριστοτέλους στόλισε για τα Χριστούγεννα και μας "στέλνει" τις ευχές της(ΦΩΤΟ)

Το Χριστουγεννιάτικο δέντρο, η φωτογραφία και η αντίστροφη μέτρηση
01/12/2018 - 18:55

"Έσταξε μέλι" η Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και... "τρέχει" στο γήπεδο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία στον αγώνα της Εθνικής και το "στριπτίζ" με την φανέλα της ομάδας on air
16/11/2018 - 19:12

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής
14/11/2018 - 18:28

Koύλλης Νικολάου:"Πιστεύω στο Θεό-Σκέφτηκα να κάνω τη ζωή μου βιβλίο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αλλαγή στην εμφάνισή του και η βιογραφία του που σκέφτηκε να κυκλοφορήσει
12/11/2018 - 18:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξανά στους δρόμους η Αστυνομία με νέα εκστρατεία ελέγχου

Επιχειρεί την πάταξη του φαινομένου της οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Πάφος: Χειροπέδες σε πρώην υπάλληλο για υπόθεση κλοπής από εστιατόριο

Ο ιδιοκτήτης κατήγγειλε πως κλάπηκε χρηματικό ποσό και μια φωτογραφική μηχανή

Πισσούρι: 58χρονος κατανάλωσε αλκοόλ και έπιασε το τιμόνι

Στον οδηγό διενεργήθηκε έλεγχος αλκοτέστ με αρχική ένδειξη 102μg αντί 22
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

Οι τελευταίες λέξεις του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

Η ηχητική καταγραφή του φόνου και η μάταιη προσπάθεια να αντισταθεί στους εκτελεστές του

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα