Ψυχαγωγία

Mαραντίνης-Xρηστίδου:Τα καυτά φιλιά και τα τρυφερά λόγια στην επέτειο τους(ΦΩΤΟ)

O Θοδωρής Μαραντίνης και η Σίσσυ Χρηστίδου αποτελούν ένα από τα πιο ερωτευμένα ζευγάρια της showbiz... Ή τουλάχιστον επειδή δεν είμαστε στην κρεβατοκάμαρα τους, έτσι δείχνουν!

Το ζεύγος είναι μαζί εννιά χρόνια παντρεμένοι και χθες είχαν την επέτειο γάμου τους. Οι δυο τους γιόρτασαν την ξεχωριστή ημέρα και μέσα από τα social media με δυο φωτογραφίες που πόσταραν να φιλιούνται στο στόμα, μια από το παρελθόν και μια πρόσφατη.

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες αλλά και τα τρυφερά λόγια στην λεζάντα

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σίσσυ Χρηστίδου: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό της με τον Θοδωρή Μαραντίνη

Η on air αποκάλυψη για τον γάμο της που ξάφνιασε και η δύσκολη περίοδος...
17/12/2018 - 09:37

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε τη συμφωνία που έκανε με τον σύζυγο της

Οι επαγελματικές υποχρεώσεις, τα παιδιά τους και πως κατάφεραν να τηρήσουν την συμφωνία...
03/12/2018 - 11:40

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκαλύπτει αν έκλεισε την εταιρεία της λόγω… πτώχευσης!

Τα ψέματα που γράφτηκαν, οι υποχρεώσεις και η μεγάλη απόφαση..
29/11/2018 - 15:18

Ξεσπά η Χρηστίδου:Αν πάρω μερικά κιλά ακόμη μπορεί να με συγκρίνουν με την Όπρα!

“Γιατί δεν βγαίνεις να πεις τον λόγο που έχεις πάρει κιλά;”
23/11/2018 - 10:22

Θοδωρής Μαραντίνης - Σίσσυ Χρηστίδου: Δείτε τους πως ήταν 10 χρόνια πριν (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία από το μαιευτήριο,την μέρα της γέννησης του γιου τους Φίλιππου Ραφαήλ
13/08/2018 - 17:24

Η Σίσσυ Χρηστίδου παραδέχεται ότι έχει ψάξει το κινητό του Θοδωρή Μαραντίνη!

Παραδέχονται τις...σκανδαλιές τους και αποκαλύπτουν ποιος από τους δύο είναι πιο ζηλιάρης!
14/07/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με εορταστικές μελωδίες "πλημμύρισε" το στούντιο της εκπομπής Alpha Ενημέρωση

Μοναδικές στιγμές στους τηλεθεατές χάρισαν τα μέλη της Φιλαρμονικής της Αστυνομίας

Υπ. Εργασίας:"Κανένα άτομο δεν θα μείνει χωρίς στέγη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε εξέλιξη η μεταφορά των 100 ενοίκων που εκδιώχθηκαν να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Δήμος Λάρνακας: Παράταση για αποπληρωμή δημοτικών φορολογιών

Μετά την 28η Δεκεμβρίου σε μη εξοφλημένους λογαριασμούς θα επιβληθεί επιβάρυνση
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε άνδρας σε λατομείο της Δράμας

Ο άτυχος 40χρονος ενώ εργαζόταν καταπλακώθηκε από όγκο μαρμάρου

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική
Διεθνή

Ο "ύμνος" των Κίτρινων Γιλέκων που έγινε viral (ΒΙΝΤΕΟ)

Χτύπησε μισό εκατομμύριο προβολές μέσα σε μια μόλις ημέρα

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 17:40DEAL