Ψυχαγωγία

Ματθίλδη Μαγγίρη: Η "τουριστική" σχέση λίγων ημερών που την έκανε... μάνα!

H Ματθίλδη Μαγγίρα μίλησε για την γνωριμία της με τον πρώην σύζυγό της, τον γάμο,την εγκυμοσύνη και το ρίσκο που πήρε να φύγει μαζί του Αμερική, γνωρίζοντάς τον λίγες μόνο ημέρες. Η ίδια τοποθετήθηκε στον ΑΡΤ FM αποκαλύπτοντας,

«Το πιο μεγάλο ρίσκο ζωής μου ήταν που είχα μια τουριστική σχέση Χριστούγεννα και το Πάσχα ήμουν παντρεμένη και έγκυος. Χωρίς να τον ξέρω. Τον πρώην σύζυγο μου τον γνώριζα μόνο 70 ημέρες! Πρώτα έρχεται ο έρωτας και μετά ο ξενέρωτας! Έγιναν όλα πάρα πολύ γρήγορα. Άφησα την καριέρα μου εδώ και πήγα Αμερική και έγινα μαμά-νοικοκυρά. Μπορώ εύκολα να παρατήσω τα πάντα πίσω μου και να μηδενίσω τα κοντέρ!»

μαγγιρα

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μαρίνος Κόνσολος "ξεκαθαρίζει" για τις ερωτικές του σχέσεις...

"Οι γυναίκες που είχα στο πλευρό μου ήταν περισσότερο στο πρότυπο της..."
11/12/2018 - 11:25

Βάσω Λασκαράκη: Η εξομολόγηση για τη νέα της σχέση (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στο διαζύγιο με τον Τσιμιτσέλη και αυτά που την κέρδισαν στο νέο της σύντροφο...
14/10/2018 - 09:06

Βάσω Λασκαράκη: «Βήμα βήμα προχωράω τη ζωή μου»

Όσα δήλωσε για τα δημοσιεύματα της προσωπικής της ζωή και το επόμενο βήμα στη σχέση της..
05/10/2018 - 10:18

Η Γερονικολού έδινε συνέντευξη και ο Τσιμιτσέλης της έστελvε μηνύματα!(ΒΙΝΤΕΟ)

«Θέλω να κάνω οικογένεια αλλά όταν θα έρθει η κατάλληλη στιγμή»
04/10/2018 - 09:16

Χώρισε ο Κωνσταντίνος Αργυρός - Το παρασκήνιο και... η πρώην(ΦΩΤΟ)

Η καλλονή που ανήκει πια στο ερωτικό παρελθόν!
30/08/2018 - 10:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ

"Παραλύει" για δυο ώρες αύριο το λιμάνι Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε στάση εργασίας κατέρχονται οι λιμενεργάτες
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας...

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ