Ψυχαγωγία

Mε Αγάπη Χριστιάνα:Δείτε backstage φωτογραφίες από το trailer της εκπομπής(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει πιο φρέσκια από ποτέ για να μοιράσει αγάπη στα απογεύματά μας...

Η αγαπημένη καθημερινή τηλεοπτική συνήθεια των τηλεθεατών μετρά αντίστροφα για την έναρξη της εκπομπής, στις 3 Σεπτεμβρίου. Οι εκπλήξεις του "Με αγάπη Χριστιάνα" που ετοιμάζονται πυρετωδώς είναι πολλές ενώ για ακόμα μια χρονιά η Χριστιάνα, ως σταθερή αξία θα μοιράσει χαμόγελα και θετική αύρα από το τιμόνι της παρουσίασης.

Ο φακός του alphanews.live βρέθηκε στα παρασκήνια του τρέιλερ της εκπομπής και κατέγραψε εικόνες με την Χριστιάνα σε μια κουζίνα να ετοιμάζεται να μας σερβίρει... αγάπη.Δείτε φωτογραφίες backstage.

Και μη ξεχνάτε, η κλεψύδρα της μεγάλης τηλεοπτικής επιστροφής αδειάζει....

15 και σήμερα για να δούμε ξανά "Με αγάπη Χριστιάνα"

 

 

 

ΑΡΙΣΤ

ΑΡΙΣΤ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Ανθρωποκυνηγητό για τον δράστη της αιματηρής επίθεσης στο Στρασβούργο

Σε συναγερμό οι Γαλλικές Αρχές και η Κυβέρνηση της χώρας

Πυροβολισμοί Στρασβούργο: 2 οι νεκροί και 13 τραυματίες (ΦΩΤΟΣ)

Εντοπισμός δράστη τον απομόνωσαν σε μια περιοχή

Φωτογραφία με τον Salt Bae να αλατίζει τον Μυστικό Δείπνο - Χειροπέδες σε δύο

Έβαλαν με photoshop τον γνωστό Τούρκο σεφ να αλατίζει πάνω από Τον Χριστό

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ