Ψυχαγωγία

"Μεγαλώνω": Ο Λούης και η ομάδα του σε νέο stand up comedy -Όλες οι λεπτομέρειες

Όσοι τον βλέπουν στην τηλεόραση τον αγαπούν,

Όσοι τον παρακολουθούν όμως στις θεατρικές παραστάσεις του, τον... λατρεύουν!

Ο λόγος για τον Λούη Πατσαλίδη, ο οποίος επιστρέφει με ένα ξεκαρδιστικό show που θα συζητηθεί.

Ο γνωστός stand up comedian μαζί με τους "συνεργούς" του, Τεύκρο Νεοκλεόυς, Γιώργο Χριστοφή και Γιώργο Κλεάνθους  ετοιμάζονται να μας χαρίσουν στιγμές γέλιου, τρολαρίσματος, με πικάντικες ατάκες που θα σας κάνουν να κλάψετε από τα γέλια. Άλλωστε την "συνταγή" την ξέρει καλά και μαζί με την ομάδα του είναι έτοιμος να την εξελίξει...

Με όπλο τους, τη σάτιρα και το αστείρευτο χιούμορ, θέλουν να ξεσηκώσουν το κοινό, να το κάνουν να γελάσει, να τραγουδήσει, να χορέψει με μοναδικό σκοπό να "ομορφύνουν" τις Παρασκευές του.

Τα απολαυστικά lives shows είναι προ των πυλών με πυρετώδεις προετοιμασίες σε μια παράσταση που θα αφήσει το δικό της χρώμα στην νυχτερινή διασκέδαση στην πρωτεύουσα.

Η επιτυχημένη πολυετής συνταγή της ομάδας, αρχίζει τις νυχτερινές παραστάσεις από αυτή την Παρασκευή 12 Οκτωβρίου και κάθε Παρασκευή στις 21:30, στο DownTown στην Λευκωσία. Η παράσταση "Μεγαλώνω" είναι άνω των 18 ετών.

Το τηλέφωνο κρατήσεων για να παρακολουθήσετε την καλύτερη κυπριακή σάτιρα από κοντά είναι το 70007520

 

ΛΟΥΗΣ

Επόμενο άρθρο

Baby Boom! Η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής έγιναν γονείς (ΦΩΤΟ)

Το φύλο του μωρού και το όνομα που θα του δοθεί
08/10/2018 - 18:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Ο Λούης προκάλεσε γνωστή πολιτικό να ρίξει "τακουνιά" στον...Νικοπολίδη(ΦΩΤΟ)

Η Αναπληρωματική Κυβερνητική Εκπρόσωπος, Κλέλια Βασιλείου αποδέχθηκε την πρόκληση
07/12/2018 - 12:34

O Λούης "κοντράρει" πρωταθλήτρια της ρυθμικής και κερδίζει τις εντυπώσεις(ΦΩΤΟ)

Πατσαλίδης VS Χρυσταλένη Τρικωμίτη σε αγώνα με την Εθνική Ελλάδος του 2004
06/12/2018 - 12:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

To τρολ του Λούη για τις..κυπριακές στάσεις λεωφορείων που πρέπει να δεις-ΒΙΝΤΕΟ

Χωρίς παγκάκια και στέγαστρα η Κύπρος και ο Λούης δεν το άφησε ασχολίαστο