Ψυχαγωγία

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Mελίνα Ασλανίδου βρέθηκε καλεσμένη σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο δημοσιογράφος Τάσος Ευαγγέλου, συνάντησε την δημοφιλή τραγουδίστρια και μίλησαν για όλα, για την επαγγελματική της πορεία (κάνοντας τον δικό της απολογισμό στα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας), την άρνηση του πατέρα της να γίνει τραγουδίστρια 

Mια διαδρομή 18 ολόκληρων ετών. Μια διαδρομή γεμάτη συναισθήματα, εικόνες, συγκινήσεις, εικόνες, μια διαδρομή γεμάτη από όλα. Είμαι χαρούμενη που βρήκα γρήγορα τι με εκφράζει και μπήκα στον χώρο. Η μουσική κάνει καλό στην δική μου την ψυχή και μόνο ευγνωμοσύνη και χαρά μπορεί να με γεννήσει. Σε ηλικία τριών χρονών ξεκίνησα να τραγουδώ. Νιώθω ευλογημένη που βρήκα τι με γεμίζει από μικρή.

Συνάντησα στη ζωή μου ανθρώπους κλείδια και με βοήθησαν στον χώρο της μουσικής. Στην επαγγελματική μου ζωή ήρθαν όλα μαγικά. Για κάποιο λόγο "'έπεφτα" σε αυστηρούς δασκάλους και μυήθηκα με τον σωστό τρόπο.

 

Όσο για τις δυσκολίες που συνάντησε από τον πατέρα της εκμυστηρεύτηκε

Ξεκίνησα να τραγουδώ κρυφά από τους γονείς μου, γιατί ο πατέρας μου δεν ήθελε να ακολουθήσω τον χώρο. Όταν οι γονείς σου δεν είναι μέσα στον χώρο και ζουν σε ένα χωριό, είναι λογικό να μην ήθελαν και να είχαν ένα φόβο για το άγνωστό. 

Η Μελίνα Ασλανίδου μίλησε για την προσωπική της ζωή και την επιλογή της να μετακομίσει μόνιμα στα Χανιά για να βρίσκεται κοντά στον αγαπημένο της και τις φωτογραφίες που δημοσιεύει

Το Instagram έχει κάνει την δουλειά (που βλέπετε φωτογραφίες με τον σύντροφό μου). Έχω χαρά και θέλω να την δείξω στους φίλους μου αλλά πολλές φορές πρέπει και θέλω συνειδητά να απέχω. 

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη 

Επόμενο άρθρο

Η σφοδρή επίθεση στην Αθηνά Οικονομάκου και τα απαξιωτικά σχόλια...(ΦΩΤΟ)

"Αισθάνομαι λύπη και ντροπή-Πόσο προκλητική μπορείς να γίνεις;"
11/10/2018 - 11:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

''Κρέμασε'' τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια ο Τζον Τέρι

Τίτλοι τέλους μετά από 23 χρόνια για τον διεθνή Άγγλο αμυντικό
08/10/2018 - 09:32

Ο Ντουέιν Ουέιντ δεν έχει αποφασίσει ακόμα τι θα κάνει τη νέα σεζόν

Η οικογένειά του βρίσκεται σε πρώτο πλάνο πλέον για τον Αμερικανό
31/07/2018 - 11:14

H τεράστια αλλαγή στην εμφάνιση της Μελίνα Ασλανίδου

Ο ρόλος που έπαιξε ο σύντροφός της
17/05/2018 - 11:48

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ξεκαθαρίζει για την καταγωγή του και τις δύσκολες στιγμές στην αρχή της καριέρας του
21/03/2018 - 14:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ