Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Κουφός επιστρέφει και δηλώνει... «Γνήσιο αρσενικό» (ΒΙΝΤΕΟ)

"Γνήσιο αρσενικό", είναι ο τίτλος του τραγουδιού που μόλις κυκλοφόρησε ο Κωνσταντίνος Κουφός.

Πρόκειται για ένα άκρως ανεβαστικό κομμάτι, σε μουσική και στίχους του Κερκυραίου καλλιτέχνη, που δείχνει μία άλλη πλευρά του εαυτού του, με ένα λαϊκό τραγούδι.

Την επιμέλεια παραγωγής ανέλαβε ο Κωνσταντίνος Παντζής, ενώ η ενορχήστρωση έγινε από τον ίδιο και τον Αντώνη Tσακιρέλλη. Το βίντεο κλιπ υπογράφει ο Βαγγέλης Τσαουσόπουλος.

Ακούστε το «Γνήσιο αρσενικό», που φιλοδοξεί να γίνει η επιτυχία του χειμώνα.

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ταξίδι της παρουσιάστριας στο εξωτερικό και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή της
11/10/2018 - 18:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημοσιογράφος νόμιζε ότι έκλεισαν οι κάμερες και παρίστανε τον... τραγουδιστή!

Αυτά συμβαίνουν όταν οι κάμερες κλείσουν.... άμα δεν κλείσουν, όμως το αποτέλεσμα επικό!
26/04/2018 - 14:49

Πάνος Βλάχος: "Στροφή" στην καριέρα του και ο λόγος της επιστροφής του (ΦΩΤΟ)

Ο δημοφιλής ηθοποιός σε ρόλο που δεν τον είχαμε ξαναδεί
10/03/2018 - 14:01

Κυκλοφόρησε το νέο τραγούδι του Κωνσταντίνου Κουφού που υμνεί τον έρωτα (ΒΙΝΤΕΟ)

14 Φλεβάρη και η πιο ερωτική μπαλάντα είναι έτοιμη να συντροφεύσει τους ερωτευμένους
14/02/2018 - 18:19

Κωνσταvτίνος Κουφός: Στα γυρίσματα του "Όταν σε κοιτώ"-Αποκλειστικές φωτογραφίες

Το νέο του τραγούδι και όλες οι λεπτομέρειες γύρω από αυτό και το εντυπωσιακό βίντεο κλιπ
18/12/2017 - 20:35

Έφυγε από τη ζωή το ποπ-είδωλο του '70 Ντέιβιντ Κάσιντι

Σε ηλικία 67 ετών άφησε την τελευταία του πνοή πάσχοντας από άνοια
22/11/2017 - 16:07

Ο ελληνικός στρατός με "αγκαζέ" τα όπλα... γλεντά με Κωνστνατίνο Κουφό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα βίντεο που γίνεται viral αλλά που προκαλεί και αντιδράσεις
20/10/2017 - 09:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Χειροπέδες σε πρώην υπάλληλο για υπόθεση κλοπής από εστιατόριο

Ο ιδιοκτήτης κατήγγειλε πως κλάπηκε χρηματικό ποσό και μια φωτογραφική μηχανή

Πισσούρι: 58χρονος κατανάλωσε αλκοόλ και έπιασε το τιμόνι

Στον οδηγό διενεργήθηκε έλεγχος αλκοτέστ με αρχική ένδειξη 102μg αντί 22

26χρονος "πετούσε" στον αυτοκινητόδρομο Λάρνακας – Κοφίνου

Συνελήφθη και οδηγήθηκε στον Περιφερειακό Αστυνομικό Σταθμό για ανάκριση
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

Οι τελευταίες λέξεις του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

Η ηχητική καταγραφή του φόνου και η μάταιη προσπάθεια να αντισταθεί στους εκτελεστές του

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα