Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Φραντζής κάνει...διακοπές! Ακούστε το νέο του τραγούδι(ΒΙΝΤΕΟ)

O Kωνσταντίνος Φραντζής επέστρεψε με μια νέα καλοκαιρινή επιτυχία...

Ο αγαπημένος δημοφιλής τραγουδιστής κυκλοφόρησε το νέο του τραγούδι με την ανατρεπτική συμμετοχή του ΓιάννηςΡουσσουνέλου των KINGS.

Σε ένα μαγευτικό τοπίο, στο Ναύπλιο, ο Κωνστνατίνος μας καλεί να ζήσουμε με το τραγούδι του, νύχτες μαγικές και αξέχαστες καλοκαιρινές διακοπές. Ένα τραγούδι που θα αγαπήσετε στο πρώτο του άκουσμα και θα σιγοτραγουδήσετε για τον καλοκαιρινό σας έρωτα.

Ακούστε τη νέα μεγάλη επιτυχία του καλοκαιριού

Επόμενο άρθρο

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πήγε στα κατεχόμενα για διακοπές και έμεινε παράλυτος (ΦΩΤΟ)

Οι γιατροί πιστεύουν ότι μολύνθηκε από τσίμπημα εντόμου
29/10/2018 - 10:20

Διακοπές...τέλος! 5+1 συμβουλές για να χάσεις τα κιλά των διακοπών σου!

Τα κεφάλια μέσα για το... επόμενο καλοκαίρι!
03/09/2018 - 09:28

Οι καλοκαιρινές διακοπές του Πούτιν στην Τούβα (ΦΩΤΟ)

Ο Ρώσος Πρόεδρος σε ρόλο εξερευνητή να μαζεύει μανιτάρια
28/08/2018 - 08:28

Το alphanews.live στην Μυροβόλο Χίο με άρωμα μαστίχας (BINTEO)

Οδοιπορικό στους μεσαιωνικούς οικισμούς, τα μαστιχοχώρια και τις άγριες παραλίες
23/08/2018 - 14:23

"Ερήμωσε" η Λευκωσία εν όψει των Αυγουστιάτικων διακοπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι πολίτες που έμειναν στην πρωτεύουσα στην κάμερα του Alpha
14/08/2018 - 21:03

Αναστάτωση με την υγεία του «Φαινόμενου»

Μια περιπέτεια με την υγεία του φαίνεται να πέρασε ο Λουίς Ναζάριο Ντα Λίμα Ρονάλντο
13/08/2018 - 16:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιστρέφει ανακαινισμένο το Δημοτικό Θέατρο Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες από το εσωτερικό του υπό ανακαίνιση θεάτρου

Χειροπέδες σε τέσσερις για την εν ψυχρώ δολοφονία του Γκάρυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφθασαν στα ίχνη τους μετά από μαρτυρία που φαίνεται να τους εμπλέκει στο άγριο φονικό

Συνελήφθησαν οι συγκάτοικοι του υπόπτου για τον φόνο της Γιαννούλας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι εντοπίστηκε στην κατοχή τους και τα σοκαριστικά ευρήματα της νεκροτομής
Ελλάδα

Προχώρησαν σε άνοιγμα λογαριασμών του Κώστα Σημίτη

"Ευπρόσδεκτη η έρευνα" δηλώνει ο πρώην Έλληνας Πρωθυπουργός

"Δεν σκότωσα την κόρη μου, την τεμάχισα"

Φρίκη προκαλούν όσα εισακούσθηκαν ενώπιον του Εφετείου για την υπόθεση της μικρής Άννυ

Η 14χρονη Μαριάννα που διήνυσε 42χλμ με αναπηρικό στον Μαραθώνιο της Αθήνας

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί το βίντεο με τη στιγμή που η μικρή εκπλήρωσε άλλο ένα όνειρο της
Διεθνή

Τη συμφωνία ΕΕ- Ηνωμένου Βασιλείου εξήγησε στον Τύπο ο Μισέλ Μπαρνιέ

Συμφωνία και επί του πρωτοκόλλου για τις βρετανικές βάσεις στην Κύπρο

Το υπουργικό συμβούλιο ενέκρινε το σχέδιο συμφωνίας για το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη δημοσιότητα το προσχέδιο της συμφωνίας για έξοδο της Βρετανίας από την ΕΕ τον Μάρτιο

Το ενδυματολογικό "φετίχ" του Καναδού Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Τζάστιν Τρουντό καταφέρνει σε κάθε του εμφάνιση να κλέβει τις εντυπώσεις

tv news

Ο Στέφανος καλεί την αστυνομία στην αποθήκη και όλοι μαζί βλέπουν τα «σημάδια»..

Η Όλγα στήνει μια κομπίνα με τη Βάσω... Το Τατουάζ: Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Δημήτρης συνέρχεται με μερική απώλεια μνήμης, δεν θυμάται τίποτα για την πτώση

Η Κάτια  εκμεταλλεύεται την κατάσταση του... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 15/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ