Ψυχαγωγία

«Πάμε Πακέτο» τρία διαφορετικά πακέτα… τρεις ιστορίες ζωής! (ΦΩΤΟ)

Τρία πακέτα γεμάτα έκπληξη, χαμόγελα και αγάπη θα ανοίξει η Βίκυ Χατζηβασιλείου στην εκπομπή του Σαββάτου 10 Νοεμβρίου, στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου.

 Παραλήπτης του πρώτου πακέτου είναι ο ηθοποιός-είδωλο της δεκαετίας του ’80, Διονύσης Ξανθός. Ο Διονύσης Ξανθός άφησε εποχή στη μεγάλη οθόνη, εξαιτίας των ακραίων χαρακτήρων  που υποδύθηκε. Ήταν ο  ναύτης-θύμα στην ταινία «Άγγελος» του Γ. Κατακουζηνού, ο αυτόχειρας θηριώδης επαναστάτης στην ταινία «Ο Γύρος του Θανάτου» του Ερ. Ανδρέου, ο λαϊκός ζιγκολό-έλληνας εραστής στην ταινία «Ο ζιγκολό της Αθήνας» του Γ. Λαζαρίδη. Βίωσε την αναγνωρισιμότητα, αλλά και πολλές περιπέτειες, τις οποίες εξομολογείται στη Βίκυ Χατζηβασιλείου, στην πρώτη του τηλεοπτική εμφάνιση.

 

πακετο

Η επόμενη καλεσμένη είναι η Άντα, μια γυναίκα που θα βρεθεί στο πλατό της εκπομπής χωρίς να  γνωρίζει ότι είναι παραλήπτρια πακέτου. Συνεργός στην ιστορία είναι η καλή της φίλη, Γεωργία, η οποία θέλει να της ανταποδώσει την βοήθεια που δέχτηκε από εκείνη σε πολύ δύσκολες στιγμές. Η παραλήπτρια δεν περιμένει αυτό που θα επακολουθήσει, καθώς οι εκπλήξεις διαδέχονται η μια την άλλη! Η ζωντανή σύνδεση με το σπίτι της στο Κερατσίνι θα την αφήσει, στην κυριολεξία, με το στόμα ανοιχτό!

 

πακετο

Το τρίτο πακέτο το στέλνει η Εύα, για να μας αποδείξει πως ποτέ δεν είναι αργά για να αγαπήσεις και να αγαπηθείς. Μετά από έναν αποτυχημένο γάμο, ορκίστηκε να μη συνάψει ξανά ερωτική σχέση και έμεινε μόνη για 23 χρόνια! Όμως η ζωή είχε άλλα σχέδια για την γλυκιά Εύα. Όχι μόνο ερωτεύτηκε, αλλά μετακόμισε σε ένα χωριό με περίπου 700 κατοίκους για να είναι δίπλα στον έρωτα της. Η Εύα κι ο Χρήστος είναι μαζί 6 μήνες και δε μπορούν να ζήσουν χωριστά ο ένας από τον άλλον ούτε για πέντε λεπτά. Η Εύα στέλνει αυτό το πακέτο στον Χρήστο, ως δημόσια δήλωση αιώνιας αγάπης, πίστης κι αφοσίωσης. Πως θα αντιδράσει ο…  ντροπαλός Χρήστος, στην πρωτότυπη δημόσια εξομολόγηση της συντρόφου του;

πακετο

 

πακετο

«Πάμε Πακέτο» Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Ο Μαρίνος Κόνσολος χορεύει... ζεϊμπέκικο στη μέση του δρόμο στην Αθήνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Σταμάτησε την κυκλοφορία για να χαρίζει μια ζεϊμπεκιά!
07/11/2018 - 18:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πυγμάχος Mike Ζαμπίδης στο «Πάμε Πακέτο» (ΦΩΤΟ)

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018, στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου τρεις συγκλονιστηκές ιστορίες...
13/11/2018 - 13:49

To "Πάμε Πακέτο" επιστρέφει - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα στον Alpha Κύπρου!

Η αγαπημένη εκπομπή έρχεται να μοιράσει συγκίνηση και να μοιραστεί συγκλονιστικές στιγμές
19/10/2018 - 18:16

Βίκυ Χατζηβασιλείου:Απάντησε σε όσους σχολίασαν αρνητικά τον χορό της(ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που χορεύει τσιφτετέλι και το οργισμένο μήνυμα της παρουσιάστριας...
10/10/2018 - 15:24

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
19/07/2018 - 12:03

Καλά κρυμμένα μυστικά 60 χρόνων ανοίγουν στο «Πάμε Πακέτο»

Κυριακή 24 Ιουνίου, στις 21:15 στον ALPHA Κύπρου ένα συγκλονιστικό επεισόδιο
21/06/2018 - 14:24

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου για 14η χρονιά στον Alpha!

Η εκπομπή που καθηλώνει εβδομαδιαία τους τηλεθεατές συνεχίζεται...
21/06/2018 - 13:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

18χρονος μοτοσικλετιστής ξεψύχησε στην άσφαλτο στον Μόλο της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Έχασε τον έλεγχο του μοτοποδηλάτου που οδηγούσε και προσέκρουσε βίαια σε αυτοκίνητα

Στοιχεία "φωτιά" για την υπόθεση χορήγησης σκευασμάτων σε ποδοσφαιριστές (ΒΙΝΤΕΟ

Eνώπιον της Νομικής Υπηρεσίας οδηγείται ο φάκελος με τα στοιχεία και τις καταθέσεις

Κορυφώνεται η τουρκική προκλητικότητα στην ακριτική Δένεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κατοχικός στρατός παρεμποδίζει Ελληνοκύπριους γεωργούς να καλλιεργήσουν στη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων

Τσίπρας: «Τίποτα δε χαρίζεται και τίποτα δεν είναι αδύνατο»

Το μήνυμα του Έλληνας Πρωθυπουργού για την 45η επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 06:15DEAL