Ψυχαγωγία

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Πάνος Μακρής. Ο ηθοποιός τη φετινή χρονιά πρωταγωνιστεί στη νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου «Μπλε» και ανάμεσα σε άλλα μίλησε για τον ρόλο του και την πατρότητα και την σύντροφο του Χριστίνα Τσέλεπου

Για την γνωριμία του με την Χριστίνα και το παιδάκι τους ο Πάνος Μακρής δήλωσε:

Μπορώ να πω ότι ήμουν έτοιμος αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις αν είσαι έτοιμος. Ήταν ξαφνικό και όλα έγιναν πολύ γρήγορα... Και η σχέση με την Χριστίνα ήταν ξαφνική. Είμασταν σε κοινές παρέες και καταλάβαμε ότι μιλούσαμε μόνοι μας με τις ώρες. Το παιδί ήρθε στα 1,5 2 χρόνια.. Είμαστε και χαλαροί και υπερπροστατευτικοί αλλά αυτό γίνεται γιατί δεν την αφήνουμε στιγμή από τα μάτια μας και την παίρνουμε παντού μαζί μας

Για την συμμετοχή του στο «Μπλε» και τον ρόλο του ανέφερε:

Είμαι πολύ περήφανος και πολύ ευτυχισμένος και χαρούμενος… Τώρα θα μάθετε πράγματα γι’ αυτόν τον τύπο και νομίζω σε κάποια φάση της ζωής του επειδή ήταν αλήτης είδε ένα «φως» και άρχισε να το ψάχνει. Το ταξίδι μας στο άγιο Όρος κατάλαβα ότι δίνονται πολλές μεγάλες μάχες. Κάναμε 4 μέρες για τα γυρίσματα η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα μου δεν με αναγνώριζε.. κάτι με περιτριγύριζε και πραγματικά πάλεψα για να κρατήσω κάποια πράγματα από εκεί. Το συμπέρασμα από το ταξίδι ήταν ότι ο Θεός είναι ελευθερία

Δείτε όλη τη συνέντευξη του στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

Άντρη Κυριαζή: Το ατύχημα που παραλίγο να της στοιχήσει τη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της ηθοποιού- "Κινδύνευσα.. Είχα αναποδογυριστεί.."
07/12/2018 - 11:26

Λάκης Γαβαλάς: Ήμουν η καλύτερη "γκόμενα" του εμπορίου και πήγα...φυλακή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πυρά στην Μενεγάκη και την Σκορδά και οι πλαστικές επεμβάσεις...
05/12/2018 - 17:04

Βίκτωρας Παπαδόπουλος: Όσα δήλωσε για το πρόβλημα υγείας του γιου του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εγκεφαλική παράλυση του γιου του, οι ενοχές που ένιωσε και τα χρήματα που έχασε...
03/12/2018 - 17:57

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Ανθρωποκυνηγητό για τον δράστη της αιματηρής επίθεσης στο Στρασβούργο

Σε συναγερμό οι Γαλλικές Αρχές και η Κυβέρνηση της χώρας

Πυροβολισμοί Στρασβούργο: 2 οι νεκροί και 13 τραυματίες (ΦΩΤΟΣ)

Εντοπισμός δράστη τον απομόνωσαν σε μια περιοχή

Φωτογραφία με τον Salt Bae να αλατίζει τον Μυστικό Δείπνο - Χειροπέδες σε δύο

Έβαλαν με photoshop τον γνωστό Τούρκο σεφ να αλατίζει πάνω από Τον Χριστό

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ