Ψυχαγωγία

Πεντανόστιμο Μιλφέιγ από την Μαριέλλα Χρίστου...με αγάπη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα πεντανόστιμο Μιλφέιγ ετοίμασε στην απογευματινή εκπομπή, «Με αγάπη Χριστιάνα», η Μαριέλλα Χρίστου. Η Μαριέλλα έβαλε όλο το μεράκι της και ετοίμασε την πιο γλυκιά συνταγή που έκλεψε τις εντυπώσεις..! 

Υλικά:

  • 1 κουτί ζύμη για πίτες
  • 1 λίτρο κρέμα γαλάκτος + ½ π.
  • 1/4 + 1/4 ζάχαρη
  • 4 κ.σ. βανίλια Μαδαγασκάρης
  • 6 κρόκους αυγό
  • 3 κ.σ. corn flour

Δείτε όλη την εκτέλεση στο πιο κάτω βίντεο:

 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

Ο Ηλίας Μάστορας έφτιαξε ειδικές μπάλες με κουδουνάκια για τυφλά παιδιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αξιοθαύμαστη πρωτοβουλία του Ηλία για τυφλά παιδιά στο "Με αγάπη Χριστιάνα"...
16/10/2018 - 17:36

Στέφανος Μιχαήλ: «Θα έκανα παρουσίαση, δεν αποκλείω τίποτα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το Τατουάζ, την προσωπική του ζωή και τα κοινωνικά δίκτυα
08/10/2018 - 16:43

Μαρίνος Χατζηβασιλείου:"Ήμουν στα πρόθυρα κατάθλιψης"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τις εξελίξεις στο «Μπλε» και την δύσκολη περίοδο που βίωσε...
05/10/2018 - 17:13

Γιώργος Σταματάρης: "Στην Αθήνα είχα να αντιμετωπίσω κάποια κυκλώματα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια που δέχθηκε..
05/10/2018 - 16:34

Γιώργος Ζένιος: «Ένιωσα πολλές φορές τη ζήλια των συναδέλφων μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στο «Μπλε» και τις σχέσεις τους με συναδέλφους του...
04/10/2018 - 15:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστολή για την απεργία λιμενεργατών σε Λάρνακα και Λεμεσό

Ήταν προγραμματισμένη για την ερχόμενη Τρίτη

Με σύνθημα "Κλείστε τα οδοφράγματα που συντηρούν τον κατακτητή" στη Δερύνεια

Πλήθος κόσμου στην εκδήλωση διαμαρτυρίας κοντά στο οδόφραγμα Δερύνειας

Δώρο ζωής για 5,300 μαθήτριες με το δωρεάν εμβόλιο κατά του ιού ΗΡV (ΒΙΝΤΕΟ)

Επόμενο βήμα η χορήγηση και στα αγόρια καθώς έχει αποδειχθεί ότι παρέχει σημαντικά οφέλη
Ελλάδα

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας

Ζάεφ: Με τον Τσίπρα παραμένουμε προσηλωμένοι στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Είμαι ευτυχής για την απόλυτη προσήλωση της Ελλάδας" είπε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Ερντογάν, Πούτιν, Μέρκελ και Μακρόν θα συζητήσουν για τη Συρία

Ορίστηκε η συνάντηση τους στις 27 Οκτωβρίου στην Κωνσταντινούπολη

Θύματα του ναζισμού ζητούν τη γερμανική υπηκοότητα ενόψει του Brexit

Τα αιτήματα έχουν αυξηθεί 1.667, σύμφωνα με το υπουργείο Εσωτερικών

Γερμανία: Δύο νεκροί από πυροβολισμούς στην πόλη ΚίρχαΪμ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί σοβαρά μεταδίδουν γερμανικά μέσα

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/10/2018 - 20:20ALPHA NEWS