Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει η Αρτεμίου:Η αποκάλυψη για την φίλη της που κατέληξε στην πορνεία!

Η Χριστιάνα Αρτεμίου, μίλησε στο περιοδικό “TV Μανία” για την τηλεοπτική σειρά "Κάρμα" αλλά και για τα προσωπικά της βιώματα που ξεπερνούσαν τα όρια της "κανονικόητας" . Η ίδια δήλωσε αποκαλύπτοντας μια ιστορια από το παρελθόν.

“Είμαι παιδί που έχω μεγαλώσει σε προσφυγικό συνοικισμό. Τη δεκαετία του ’80 στους συνοικισμούς, καμιά φορά ήταν λίγο πιο άγρια τα πράγματα. Υπήρχαν πολλές οικογένειες που κουβαλούσαν μεγάλα προβλήματα. Άρα σαν παιδί είδαν πολλά τα μάτια μου […] Τα περισσότερα ήταν από τον περίγυρό μου, τους γείτονές μου. Υπήρχαν οικογένειες με πάρα πολλή βία, όπου ο άντρας χτυπούσε τη γυναίκα. Υπήρχαν περιπτώσεις όπου οικογένειες έβγαλαν τα παιδιά τους από το σχολείο αλλά και περιπτώσεις όπου οικογένειες εξωθούσαν την ανήλικη κόρη τους στην πορνεία.

Αυτά τα πράγματα σαν παιδί των 15 που ήμουν τα βίωνα αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω το γιατί […] Τότε δεν μπορούσα να καταλάβω τους λόγους που η φίλη μου δεν μπορούσε να έρθει έξω στα χωράφια να παίξουμε, γιατί έπρεπε να πάει σε μια “δουλειά” που την έστελνε η μάνα της…”
 

Επόμενο άρθρο

Και όμως η Xριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε το... λίπος της!(ΒΙΝΤΕΟ)

'Αφησε άφωνο τον σεφ της με το υψηλό ποσοστό μέτρησης
08/11/2018 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αρτεμίου: Όσα δήλωσε για τη νέα κοινωνική σειρά «Κάρμα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή της μητέρας της στη σειρά και τα κακεντρεχή σχόλια που ειπώθηκαν…
26/10/2018 - 17:50

ΚΑΡΜΑ! Η νέα σειρά της Χριστιάνας Αρτεμίου έρχεται στον ALPHA Κύπρου

Όλες οι λεπτομέρειες της σειράς και η υπόθεση...
21/05/2018 - 16:50

Χριστιάνα Αρτεμίου: "Θέλω να γίνω μάνα, τα χρόνια περνούν"

Όλα όσα ανέφερε η γνωστή ηθοποιός στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για το θέμα της μητρότητας
15/03/2018 - 17:49

Η Χριστιάνα Αρτεμίου τρολάρει την εκπομπή της Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κριτική στην θεματολογία των ψυχαγωγικών εκπομπών για την γνωστή ηθοποιό
23/12/2017 - 11:19

Χριστιάνα Αρτεμίου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση στην αρχή της καριέρας μου

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της γνωστής ηθοποιού και πως χειρίστηκε τη δύσκολη αυτή στιγμή
19/12/2017 - 16:45

Χριστιάνα Αρτεμίου:Η σχέση της με τον Λώρη Λοϊζίδη και η νέα σειρά που ετοιμάζει

Δείτε την να μιμείται την Τζιώρτζια Παναγή και την Αιμιλία Κενεβέζου
27/11/2017 - 17:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

18χρονος μοτοσικλετιστής ξεψύχησε στην άσφαλτο στον Μόλο της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Έχασε τον έλεγχο του μοτοποδηλάτου που οδηγούσε και προσέκρουσε βίαια σε αυτοκίνητα

Στοιχεία "φωτιά" για την υπόθεση χορήγησης σκευασμάτων σε ποδοσφαιριστές (ΒΙΝΤΕΟ

Eνώπιον της Νομικής Υπηρεσίας οδηγείται ο φάκελος με τα στοιχεία και τις καταθέσεις

Κορυφώνεται η τουρκική προκλητικότητα στην ακριτική Δένεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κατοχικός στρατός παρεμποδίζει Ελληνοκύπριους γεωργούς να καλλιεργήσουν στη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων

Τσίπρας: «Τίποτα δε χαρίζεται και τίποτα δεν είναι αδύνατο»

Το μήνυμα του Έλληνας Πρωθυπουργού για την 45η επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 06:15DEAL