Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου:Αποκαλύπτει τα "βέτο" Ελλήνων τραγουδιστών στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλυπτικός χωρίς να μασά τα λόγια του ήταν σήμερα ο Τάσος Ευαγγέλου, μέσα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο γνωστός δημοσιογράφος αποκάλυψε την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά μερίδας Ελλήνων τραγουδιστών που έρχονται στην Κύπρο, βάζοντας "βέτο" σε δηλώσεις τελευταία στιγμή και περιορίζοντας την θεματολογία των ερωτήσεων. Ο ίδιος μίλησε για έναν γνωστό ερμηνευτή που βρίσκεται αυτή την στιγμή στην Κύπρο αλλά και για  καλλιτέχνη που του "απαγόρευσε" προσωπικές ερωτήσεις, ενώ στην Ελλάδα "μιλούσε ανοιχτά"

Δεν γίνεται να έρχονται καλλιτέχνες από την Ελλάδα να θέλουν να δώσουν μια συνέντευξη και το τελευταίο λεπτό να την ακυρώνουν... Υπάρχει ένας σταθμός, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν οργανωθεί και έχουν βρεθεί στην ώρα τους. Μου δήλωσε τραγουδιστής ότι έχει κλείσει η φωνή, ενώ δεν θα τον έβαζα και σε συναυλία. Μην παίρνουν την Κύπρο και τους Κύπριους δημοσιογράφους, ως δεδομένο και ότι κυνηγούμε να τους πιάσουμε συνεντεύξεις.

Δεν είμαστε επαρχία. Πολλοί το πιστεύουν αυτό. Κανονίσαμε συνέντευξη και μου την ακύρωσε μόλις έφτασα εκεί.

Επίσης, συμβαίνει και το άλλο γιατί μου έχει τύχει και μάλιστα πρόσφατα. Πηγαίνεις και σου ζητούν τελευταία στιγμή που στήνονται οι κάμερες , να μην μιλήσουν για τα προσωπικά τους . Εφόσον στην Ελλάδα βγήκε σε εκπομπή και το έκανε ντουντούκι... Δίσκο δεν έβγαλες τί να σε ρωτήσω;

 

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκαλύψεις για τα τραγούδια και την εκπροσώπησή μας στην Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα τραγούδια και ποιοι καλλιτέχνες φλερτάρουν με τον διαγωνισμό για την Κύπρο
20/11/2018 - 19:13

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
19/11/2018 - 17:29

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση ετοιμότητας ευρείας κλίμακας διεξάγεται αύριο στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Σκοπός η ενίσχυση του βαθμού ετοιμότητας σε περιπτώσεις κρίσεων

Πιστοποίηση προϊόντος προέλευσης ζητούν για τα "παστά" τα Κοκκινοχώρια

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το ΕΒΕ Αμμοχώστου

Γεννητούρια στον ζωολογικό κήπο Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα σπάνιο τιγράκι Σιβηρίας ονόματι Λίνος έκλεψε τις καρδιές όλων
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ