Ψυχαγωγία

Τσιμιτσέλης – Γερονικολού: Η πρώτη επίσημη κοινή εμφάνιση ως ζευγάρι(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και η Κατερίνα Γερονικολού στην πρώτη κοινή δημόσια εμφάνισή τους ως ζευγάρι.

Το ζεύγος που κράτα σιγή ιχθύος για την σχέση τους καθώς δεν επιβεβαιώνει ούτε διαψεύδει αν είναι μαζί, έκανε την πρώτη του έξοδο μαζί για χάρη της... Δέσποινας Βανδή και της θεατρικής παράστασης που πρωταγωνιστεί , Mammia Mia.

Το ζευγάρι βρέθηκε χθες το απόγευμα στο Κηποθέατρο Παπάγου Αθηνών και απόλαυσε το μιούζικαλ μαζί, κεντρίζοντας όλα τα βλέμματα. Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από την παρουσία τους.

tsim

band

Επόμενο άρθρο

Μυστικά... τέλος! Αυτά είναι τα ψευδώνυμα της βασιλικής οικογένειας της Αγγλίας

Πώς αποκαλούν ο ένας τον άλλον όταν κλείσει η πόρτα του Παλατιού;
21/07/2018 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Γερονικολού: Αποκαλύπτει αν έκανε το επόμενο βήμα στη σχέση της

Η σχέση του Τσιμιτσέλη με την μητέρα της και όσα ξεχωρίζει στον χαρακτήρα του...
12/12/2018 - 12:05

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Τον ρώτησαν για τον σύντροφο της Λασκαράκη και...τρόλαρε!

Η δημόσια παραδοχή για την Γερονικολού και η σύγκριση με την Λασκαράκη
02/12/2018 - 10:55

Κατερίνα Γερονικολού: Η νέα αποκάλυψη για τη σχέση της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη

Το πιεστικό πρόγραμμα και η αποκάλυψη για το ποιος μαγειρεύει στο σπίτι...
26/11/2018 - 09:24

Κατερίνα Γερονικολού: Η σχέση της με τον Τσιμιτσέλη και η δημιουργία οικογένειας

Όσα δήλωσε για την δημοσιότητα που πήρε η σχέση της και το ενδεχόμενο να αποκτήσει παιδί..
25/11/2018 - 10:46

Γιάννης Τσιμιτσέλης – Κατερίνα Γερονικολού: Η νέα κοινή τους εμφάνιση! (ΦΩΤΟ)

Η πρεμιέρα, η στήριξη και η κοινή φωτογραφία του ζευγαριού…
14/11/2018 - 11:55

Λασκαράκη-Τσιμιτσέλης: Ξανά μαζί - Ο λόγος της νέας τους συνάντησης (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες, τα γενέθλια, οι ευχές και η εντυπωσιακή τούρτα..
10/11/2018 - 13:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα, ο βασικός πρωταγωνιστής

Στο μικροσκόπιο οι τιμές φρούτων και λαχανικών ενόψει Χριστουγέννων (ΒΙΝΤΕΟ)

Στις χονδρικές αγορές βγήκαν λειτουργοί της επιτροπής προστασίας ανταγωνισμού
Ελλάδα

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...
Διεθνή

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

Ποινή φυλάκισης 3 ετών στον πρώην δικηγόρο του Τραμπ (BINTEO)

Ο Μάικλ Κόεν είχε δηλώσει ένοχος για φοροδιαφυγή και ψευδείς τραπεζικές δηλώσεις

tv news

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ