Ψυχαγωγία

Ξεχάστε την ξανθιά χαίτη της Μίνας Αρναούτη (ΦΩΤΟ)

H Mίνα Αρναούτη δεν είναι πλέον ξανθιά!

Αν και μόλις πριν από δύο μήνες την είδαμε να κάνει το μεγάλο βήμα και να γίνεται ξανθιά, η ίδια δεν άντεξε και χθες επέστρεψε και πάλι στο καστανό!

Η γνωστή παρουσιάστρια, όχι μόνο αποχωρίστηκε την ξανθιά της χαίτη, αλλά έδωσε και λίγο μήκος σκούρο πλέον μαλλί της, που ομολογουμένως της ταιριάζει πολύ, αφού το look της δείχνει πλέον ακόμα πιο νεανικό και δροσερό.

Το τελικό αποτέλεσμα φαίνεται πως άρεσε και στην ίδια αφού δεν έχασε ευκαιρία να το μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Η ίδια πόσταρε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τα insta stories που ακολουθούν ποζάροντας  με το νέο της look:

α

α

Επόμενο άρθρο

Αλεξανδρος Λυκουρέζος - Νατάσα Καλογρίδη: Αυτός την χώρισε!

Οι λόγοι που τον οδήγησαν στον χωρισμό και όσα δήλωσε στενό φιλικό τους πρόσωπο
10/08/2018 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Ξεχάστε την πλούσια χαίτη της Ιωάννας Τριάνταφυλλίδου

Έκόψε τα μαλλιά της και έχει γίνει αγνώριστη-Δείτε την να ποζάρει με το ανανεωμένο look
12/12/2017 - 11:46

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Δείτε την να ποζάρει με το ολοκαίνουριο και ανανεωμένο της look
10/12/2017 - 09:46

Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Δείτε την πλήρως ανανεωμένη Βάσω Λασκαράκη να ποζάρει με το ολοκαίνουργιό της look
09/11/2017 - 10:07

Η Κατερίνα Καινούργιου άλλαξε το μαλλί και της πάει πάρα πολύ!

Δείτε την να ποζάρει μετά την αλλαγή, τόσο ξανθιά δεν την έχουμε ξαναδεί ποτέ!
28/10/2017 - 10:16

Αγνώριστη έγινε η Άννα Βίσση με το ολοκαίνουριο της look

Tόλμησε να κάνει αυτό που πολλές φοβούνται και της πάει κυριολεκτικά απίστευτα
26/10/2017 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αεροδρόμιο Λάρνακας: 27χρονος προσπάθησε να ταξιδέψει με κλεμμένο διαβατήριο

Εντοπίστηκε κατά τον διαβατηριακό έλεγχο και συνελήφθη από την Αστυνομία

Χωρίς επεμβατικό καρδιολογικό εργαστήρι το Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Τι καταγγέλλει ο Διευθυντής της Καρδιολογικής Κλινικής του ΓΝ Πάφου Ιωσήφ Μουτήρης

Με το αργυρό μετάλλιο επιστρέφει στην Κύπρο ο Χρίστος Μισός (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο πρώτος Κύπριος τυφλός τοξοβόλος διέπρεψε στους Ευρωπαϊκούς Αγώνες στην Τσεχία
Ελλάδα

Ελλάδα - Γερμανία: Υπέγραψαν συμφωνία για το μεταναστευτικό

Την ικανοποίησή της εξέφρασε η καγκελάριος Άνγκελα Μέρκελ

Μήνυση κατά παντός υπευθύνου για τρία από τα θύματα της πυρκαγιάς στο Μάτι

"Οι ευθύνες είναι εγκληματικές και τα στοιχεία αδιάσειστα"

Στις 3.957 οι αιτήσεις των πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων
Διεθνή

Εντοπίστηκαν κι άλλες σοροί στα συντρίμμια της γέφυρας στη Γένοβα

Βρέθηκαν σε αυτοκίνητο που καταπλακώθηκε από τμήμα μπετόν που κατέρρευσε

Απεβίωσε ο Κόφι Αναν σε ηλικία 80 ετών

Υπηρέτησε ως Γενικός Γραμματέας των Ηνωμένων Εθνών μεταξύ του 1997 έως το 2006

O Κινέζος πρόεδρος στη Βόρεια Κορέα τον ερχόμενο μήνα

Οι εορτασμοί στη Βόρεια Κορέα αναμένεται να γίνουν στις 9 Σεπτεμβρίου

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/08/2018 - 17:55ALPHA NEWS