Ψυχαγωγία

Ξεχάστε την ξανθιά χαίτη της Μίνας Αρναούτη (ΦΩΤΟ)

H Mίνα Αρναούτη δεν είναι πλέον ξανθιά!

Αν και μόλις πριν από δύο μήνες την είδαμε να κάνει το μεγάλο βήμα και να γίνεται ξανθιά, η ίδια δεν άντεξε και χθες επέστρεψε και πάλι στο καστανό!

Η γνωστή παρουσιάστρια, όχι μόνο αποχωρίστηκε την ξανθιά της χαίτη, αλλά έδωσε και λίγο μήκος σκούρο πλέον μαλλί της, που ομολογουμένως της ταιριάζει πολύ, αφού το look της δείχνει πλέον ακόμα πιο νεανικό και δροσερό.

Το τελικό αποτέλεσμα φαίνεται πως άρεσε και στην ίδια αφού δεν έχασε ευκαιρία να το μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Η ίδια πόσταρε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τα insta stories που ακολουθούν ποζάροντας  με το νέο της look:

α

α

Επόμενο άρθρο

Αλεξανδρος Λυκουρέζος - Νατάσα Καλογρίδη: Αυτός την χώρισε!

Οι λόγοι που τον οδήγησαν στον χωρισμό και όσα δήλωσε στενό φιλικό τους πρόσωπο
10/08/2018 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάμτα: Η συγκατοίκηση, ο έρωτας, το ανατρεπτικό νέο look και ο...γάμος!(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ, ανανεωμένη και το επόμενο βήμα στη σχέση της
07/11/2018 - 11:47

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Ξεχάστε την πλούσια χαίτη της Ιωάννας Τριάνταφυλλίδου

Έκόψε τα μαλλιά της και έχει γίνει αγνώριστη-Δείτε την να ποζάρει με το ανανεωμένο look
12/12/2017 - 11:46

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Δείτε την να ποζάρει με το ολοκαίνουριο και ανανεωμένο της look
10/12/2017 - 09:46

Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Δείτε την πλήρως ανανεωμένη Βάσω Λασκαράκη να ποζάρει με το ολοκαίνουργιό της look
09/11/2017 - 10:07

Η Κατερίνα Καινούργιου άλλαξε το μαλλί και της πάει πάρα πολύ!

Δείτε την να ποζάρει μετά την αλλαγή, τόσο ξανθιά δεν την έχουμε ξαναδεί ποτέ!
28/10/2017 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμο να "ντυθεί" στα λευκά το Τρόοδος τα επόμενα 24ωρα

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προβλέπει πως η θερμοκρασία θα πέσεις στους μηδέν βαθμούς

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα ο βασικός "πρωταγωνιστής"
Ελλάδα

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας
Διεθνή

H "εφτάψυχη" Μέι κέρδισε το στοίχημα και παραμένει στην εξουσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίφθηκε η πρόταση μομφής που κατατέθηκε εναντίον της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

tv news

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ