Υγεία

Η Nicole Kidman αποκαλύπτει το μυστικό για την τέλεια σχέση!

Όχι ένα, ούτε δύο, αλλά δώδεκα ολόκληρα χρόνια γάμου κλείνει η διάσημη ηθοποιός Nicole Kidman με το σύζυγό της, Keith Urban. Και όπως όλα τα ζευγάρια έτσι και αυτοί έχουν τους δικούς του "κανόνες", τη δική τους συνταγή επιτυχίας της σχέσης τους. 

Η Nicole σε συνέντευξή της, στο περιοδικό Parade ανέφερε ότι έχουν ένα διαφορετικό τρόπο επικοινωνίας μεταξύ τους και μάλιστα αυτό είναι κάτι που το έχει ορίσει εκείνη. Συγκεκριμένα η 51χρονη star είπε χαρακτηριστικά "Μιλάμε με τις ώρες Facetime, αλλά ποτέ δε στέλνουμε γραπτά μηνύματα ο ένας στον άλλον. Δε χρησιμοποιούμε ποτέ αυτό τον τρόπο επικοινωνίας, καθώς με τη γραφή μπορεί να μη γίνεις αντιληπτός μερικές φορές."

Δηλαδή με άλλα λόγια η Nicole στον Keith και αντίθετα δεν έχει στείλει ποτέ ένα απλό μήνυμα να την ενημερώσει για κάτι... Η αλήθεια είναι ότι ακούγεται κάπως πρωτότυπο και περίεργο, αλλά οι ίδιο γνωρίζουν κάτι παραπάνω.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρέμος-Μπόσνιακ: Αυτό είναι το προσκλητήριο του... μυστικού γάμου τους!(ΦΩΤΟ)

Όλες οι πληροφορίες και τα επτασφράγιστα μυστικά
23/07/2018 - 12:28

Είναι επίσημο! Η Νατάσα Μποφίλιου παντρεύεται... (ΦΩΤΟ)

Η αναγγελία γάμου και ο άντρας που της έκλεψε την καρδιά
21/07/2018 - 17:23

Τανιμανίδης – Μπόμπα: Το μπάτσελορ πάρτι και οι προετοιμασίες του γάμου τους

Δείτε τι δηλώνουν οι φίλοι τους, που ανέλαβαν το τελευταίο τους πάρτυ ως εργένηδες
15/07/2018 - 16:04

O Kωνσταντίνος Αργυρός πάντρεψε την... τρίδυμη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

Η νύφη, οι φωτογραφίες με τα αδέρφια του και ο γάμος
09/07/2018 - 12:01

Τούρτα-υπερπαραγωγή 12 ορόφων έκλεψε τις εντυπώσεις σε κυπριακό γάμο(ΦΩΤΟ)

Ο γαμπρός έφτιαξε την τούρτα με τα χεράκια του για τη γυναίκα της ζωής του
08/07/2018 - 13:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινή φυλάκισης δύο ετών σε 24χρονο για ξυλοδαρμό στην Αγία Νάπα

Παραδέχθηκε κατηγορία για πρόκληση βαριάς σωματικής βλάβης

Δεν ανοίγουν τα σχολεία τον Σεπτέμβριο

Κλιμακώνονται οι αντιδράσεις των εκπαιδευτικών οργανώσεων

Πλήρως εξοπλισμένη η νέα Μονάδα Αιμοκάθαρσης στο Γενικό Νοσοκομείο

Με 40 νέους σταθμούς θα μειωθεί και ο χρόνος αναμονής των ασθενών
Ελλάδα

Κλείνει ο αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολης λόγω Καύσωνα

Τι αναφέρει η ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονος ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας
Διεθνή

Ρεκόρ ζέστης στην Ιαπωνία με 41,1 βαθμούς

Το προηγούμενο ρεκόρ είχε καταγραφεί τον Αύγουστο του 2013

Αφγανιστάν: Στους 32 οι νεκροί από την επίθεση εναντίον του Aντιπροέδρου

Μεταξύ των νεκρών είναι και ένας συνεργάτης του γραφείου του AFP στην Καμπούλ

Aπαγγέλθηκαν κατηγορίες σε βάρος του συνεργάτη του Εμανουέλ Μακρόν

Νέα πολιτική κρίση για τον Γάλλο Πρόεδρο μετά τις βιαιότητες στενού συνεργάτη του

tv news

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/07/2018 - 14:30LOVE AND TRAVEL