Αθλητικά

Στα... χνάρια του Σακίλ ο εντυπωσιακός Γιάννης (ΦΩΤΟ)

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΝΜΠΟ

Το ξεκίνημα του Γιάννη Αντετοκούνμπο τη φετινή σεζόν είναι εκπληκτικό.

Ο Greek Freak έχει σκοράρει 28+ πόντους στα 6 πρώτα ματς της σεζόν με τους Μπακς και πλέον είναι ο δεύτερος παίκτης στην ιστορία του ΝΒΑ που πετυχαίνει κάτι τέτοιο από το 1994 και μετά.

Ο άλλος που τα είχε καταφέρει ήταν ο Σακίλ Ο'Νιλ με τη φανέλα των Μάτζικ το 1994.

Δεν υπάρχει ταβάνι για τον Έλληνα φόργουορντ!

Επόμενο άρθρο

Ένας εκτός, ένας αμφίβολος στην Ανόρθωση

Τα νεότερα από το στρατόπεδο της «Κυρίας» σχετικά με τους Σισέ και Ρούμπεν Ράγιος
31/10/2017 - 12:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το κάρφωμα της χρονιάς από τον Αντετοκούνμπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννης μας πρόσφερε το κάρφωμα της χρονιάς, περνώντας κυριολεκτικά πάνω από αντίπαλο
07/02/2018 - 10:00

To νέο... διπλό σόου του Γιάννη, με buzzer beater (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλη μια φορά που ο Γιάννης Αντετοκούνμπο ήταν ο πρωταγωνιστής των Μπακς
03/02/2018 - 11:35

ΕΛΑΜ για πολιτογραφήσεις: Έλληνας γεννιέσαι δεν γίνεσαι

Κόντρα Πρόδρομου Προδρόμου και Γεάδη Γεάδη για την πολιτικογράφηση στο στούντιο του Alpha
23/01/2018 - 13:22

Η νέα φοβερή εμφάνιση του Αντετοκούνμπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξαιρετικός σε ακόμα ένα ματς των Μπακς ο Greek Freak
04/01/2018 - 11:28

Μαγικός Γιάννης... αλλά δεν ήταν αρκετός (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί ο Γιάννης Αντετοκούμπο να σκόραρε 28 πόντους όμως οι Μπακς ητήθηκαν
27/12/2017 - 09:27

Στο ΝΒΑ σκοράρουν και... καθιστοί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τρελό καλάθι στον μαγικό κόσμο του NBA
24/12/2017 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Cyprus Friendship Programme: 'Άνθρωποι ενωμένοι, σε πατρίδα μοιρασμένη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Γνωρίστε το πρόγραμμα που φέρνει κοντά Ελληνοκύπριους και Τουρκοκύπριους

Τέλεσαν εικονικό γάμο με γυναίκα, που πάσχει απο νοητική υστέρηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα, δύο Ελληνοκύπριους και έναν αλλοδαπό

Παραλίμνι: Εγκατέλειψε την τραυματισμένη σύζυγο του, μετά απο τροχαία σύγκρουση

Πήγε μόνη της στο νοσοκομείο, όπου διαγνώστηκε οτι υπέστη κρανιοεγκεφαλική κάκωση
Ελλάδα

Επίθεση του «Ρουβίκωνα» στα γραφεία της Novartis στη Μεταμόρφωση

'Εσπασαν με βαριοπούλα φυλάκιο και τζαμαρίες, ενώ πέταξαν και κόκκινες μπογιές

Εξάρχεια: Επιθέσεις με μολότοφ εναντίον αστυνομικών

Έγιναν προσαγωγές τριών ατόμων, τα οποία αργότερα αφέθηκαν ελεύθερα

Ιδιαίτερα θετικό το μήνυμα των '27' στην Τουρκία, εκτιμά η ελληνική κυβέρνηση

Την υλικοτεχνική ενίσχυση των ελληνικών ενόπλων δυνάμεων, αποφάσισαν τα μέλη του ΚΥΣΕΑ
Διεθνή

"Κόλαση" πυρός στο Λέστερ (ΒΙΝΤEO&ΦΩΤΟ)

Έκρηξη και πυρκαγιά σε πολυώροφο κτίριο στην καρδιά της βρετανικής πόλης

Show προπαγάνδας απο τον Ερντογάν, με "θύμα" 6χρονο κοριτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το έντυσαν με στρατιωτική στολή και τον μπορντό μπερέ των ειδικών δυνάμεων της Τουρκίας

Περιοδεία Ζαν Κλοντ Γιούνκερ σε έξι χώρες των Δυτικών Βαλκανίων

Σκοπός, η ενθάρρυνση των κυβερνήσεων στην ευρωπαϊκή στρατηγική για τη διεύρυνση της ΕΕ

tv news

Η Χριστίνα αρχίζει να εργάζεται ως κομπάρσος....Ο Φώτης θα δει το επεισόδιο...

Και όλα εκεί ανατρέπονται...Πως θα αντιδράσει και γιατί; Δευτέρα:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα κάνει απόπειρα αυτοκτονίας!H Νικόλ αναστατωμένη τηλεφωνεί κρυφά στον Άλεξ

Ο οποίος φτάνει άμεσα στο Λονδίνο! Η μοιραία συνάντηση... Δευτέρα:Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/02/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ