Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Η αλλαγή στον χαρακτήρα της μετά τη γέννηση του γιου της

Η Δούκισσα Νομικού σε πρόσφατη συνέντευξη της στο περιοδικό Gala μίλησε για τον νέο της ρόλο ως μανούλα αλλά  και την επιστροφή της στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις. Η όμορφη παρουσιάστρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο αν έχει νιώσει ότι άλλαξε κάτι στον χαρακτήρα της μετά την γέννηση του γιου της όπου ανέφερε:

 «Έγινα πιο τρυφερή ακόμη πιο ευαίσθητη, κατάλαβα και αγάπησα περισσότερο τους γονείς μου, έγινα πρωινός τύπος χωρίς να γκρινιάζω. Ευτυχώς, είμαι από τις τυχερές μανούλες γιατί ο γιος μου είναι ένα πολύ εύκολο μωρό. Κοιμάται από δυο μηνών δώδεκα ώρες το βράδυ, τρώει όλο του το φαγητό και γελάει συνέχεια. Τώρα με τα δόντια του έχει κάποια ανησυχία, αλλά και αυτή την ξεπερνάει με αξιοπρέπεια. Η μόνη μου αγωνία είναι να είναι καλά»

Η Δούκισσα Νομικού πριν λίγες μέρες βρέθηκε στο Παρίσι λόγω μιας μεγάλης επαγγελματικής ευκαιρίας που είχε και αυτή ήταν και η πρώτη φορά που έπρεπε να αποχωριστεί τον γιο της και αυτό τις δημιούργησε τύψεις και ενοχές. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

«Μου ήταν τρομερά δύσκολο. Είχα τύψεις και ενοχές. Τον έβλεπα συνέχεια μέσω facetime και ευτυχώς ήταν χαμογελαστός και χαρούμενος και ηρεμούσα. Τον είχα όμως συνέχεια στο μυαλό μου. Εκείνον σκεφτόμουν όταν περπατούσα στην πασαρέλα, σε εκείνον έστελνα τα φιλιά».

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Παπουτσάκη: Αποκάλυψε το φύλο του μωρού που περιμένει(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιβεβαίωση on camera και η αποκάλυψη για το φύλο του δεύτερου παιδιού της...
10/10/2018 - 12:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το μοντέλο πραγματοποίησε το πρώτο ταξίδι με τον μικρό Σάββα
21/10/2018 - 17:59

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

Δούκισσα Νομικού: Η εξομολόγηση για τις πρώτες μέρες στο σπίτι με τον γιο της!

Οι πρώτες δυσκολίες, τα κλάματα, οι μεταμεσονύχτιοι θηλασμοί και τα... "κακάκια έκπληξη"
10/06/2018 - 14:22

Δούκισσα Νομικού: Αποκαλύπτει πόσα κιλά είναι μετά την εγκυμοσύνη της

Τα λόγια για το μωρό και η παρουσιάστρια-μοντέλο ως μαμά
08/06/2018 - 09:41

Δούκισσα Νομικού: Η πρώτη selfie στα social media μετά την γέννηση του γιου της!

Ποζάρει χωρίς ίχνος μακιγιάζ και μας χαιρετά με χαμόγελο παρέα με τον γαλάζιο...ελεφαντίνο
05/04/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ