Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Η αλλαγή στον χαρακτήρα της μετά τη γέννηση του γιου της

Η Δούκισσα Νομικού σε πρόσφατη συνέντευξη της στο περιοδικό Gala μίλησε για τον νέο της ρόλο ως μανούλα αλλά  και την επιστροφή της στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις. Η όμορφη παρουσιάστρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο αν έχει νιώσει ότι άλλαξε κάτι στον χαρακτήρα της μετά την γέννηση του γιου της όπου ανέφερε:

 «Έγινα πιο τρυφερή ακόμη πιο ευαίσθητη, κατάλαβα και αγάπησα περισσότερο τους γονείς μου, έγινα πρωινός τύπος χωρίς να γκρινιάζω. Ευτυχώς, είμαι από τις τυχερές μανούλες γιατί ο γιος μου είναι ένα πολύ εύκολο μωρό. Κοιμάται από δυο μηνών δώδεκα ώρες το βράδυ, τρώει όλο του το φαγητό και γελάει συνέχεια. Τώρα με τα δόντια του έχει κάποια ανησυχία, αλλά και αυτή την ξεπερνάει με αξιοπρέπεια. Η μόνη μου αγωνία είναι να είναι καλά»

Η Δούκισσα Νομικού πριν λίγες μέρες βρέθηκε στο Παρίσι λόγω μιας μεγάλης επαγγελματικής ευκαιρίας που είχε και αυτή ήταν και η πρώτη φορά που έπρεπε να αποχωριστεί τον γιο της και αυτό τις δημιούργησε τύψεις και ενοχές. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

«Μου ήταν τρομερά δύσκολο. Είχα τύψεις και ενοχές. Τον έβλεπα συνέχεια μέσω facetime και ευτυχώς ήταν χαμογελαστός και χαρούμενος και ηρεμούσα. Τον είχα όμως συνέχεια στο μυαλό μου. Εκείνον σκεφτόμουν όταν περπατούσα στην πασαρέλα, σε εκείνον έστελνα τα φιλιά».

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Παπουτσάκη: Αποκάλυψε το φύλο του μωρού που περιμένει(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιβεβαίωση on camera και η αποκάλυψη για το φύλο του δεύτερου παιδιού της...
10/10/2018 - 12:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δούκισσα Νομικού: Μας δείχνει το... χριστουγεννιάτικο της δέντρο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία κάτω από το τεράστιο χριστουγεννιάτικο δέντρο και ο ενθουσιασμός του γιου της
17/11/2018 - 14:30

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το μοντέλο πραγματοποίησε το πρώτο ταξίδι με τον μικρό Σάββα
21/10/2018 - 17:59

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

Δούκισσα Νομικού: Η εξομολόγηση για τις πρώτες μέρες στο σπίτι με τον γιο της!

Οι πρώτες δυσκολίες, τα κλάματα, οι μεταμεσονύχτιοι θηλασμοί και τα... "κακάκια έκπληξη"
10/06/2018 - 14:22

Δούκισσα Νομικού: Αποκαλύπτει πόσα κιλά είναι μετά την εγκυμοσύνη της

Τα λόγια για το μωρό και η παρουσιάστρια-μοντέλο ως μαμά