Ψυχαγωγία

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάποιος από εμάς δεν είναι καλά... Κάποιος από μας λείπει"

Έτσι ξεκίνησε σήμερα η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την αγαπημένη παρουσιάστρια Χριστιάνα Αριστοτέλους να ανακοινώνει την απουσία του δημοσιογράφου, Τάσου Ευαγγέλου.

Ο δημοσιογράφος είναι άρρωστος με αποτέλεσμα να μην μπορεί να παρευρεθεί στην εκπομπής, ενώ έμεινε "ανοιχτό" η ημερομηνία επιστροφής του. Με λίγο χιούμορ και με ευχές για περαστικά η ομάδα συνέχισε την συζήτηση...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Θα παρουσίαζαν μαζί εκπομπή στην τηλεόραση; Τί απαντά η παρουσιάστρια...
19/11/2018 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του

Κλείνει απόψε για έργα ο αυτοκινητόδρομος Λεμεσού – Πάφου στον Ύψωνα

Το τμήμα του αυτοκινητοδρόμου θα είναι κλειστό λόγω διεξαγωγής εργασιών συντήρησης

Σε αστικό πάρκο μετατρέπεται ο χώρος του παλιού ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σύμφωνα με τα σχέδια που είναι ήδη έτοιμα, η πλατεία θα μπορεί να φιλοξενήσει 18.000 άτομα
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Εικασίες κάνουν λόγο για έγκριση του προϋπολογισμού η για διαφωνία με το μεταναστευτικό

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Νικόλας κάνει ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου στην Αθηνά...

Η Σάσα κάνει μια αιφνιδιαστική επίσκεψη στο σπίτι της Όλγας... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/12/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ